Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2009 o 12:54, Tyler_D napisał:

>>..............


Bez różnicy, ważne, że zainteresowanie jest. Ja tam nie narzekam a ty sobie możesz myśleć co tylko chcesz. Witamy w prawdziwym świecie marketingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, o co Ci chodzi? Ktoś w aukcji napisze, że Oblivion jest super mega hitem, ale ja się z tym nie zgodzę, bo dla mnie jest nudnym "biegaczem", więc napiszę mu, że jest kłamcą i ściemniaczem? Nie, to jest wszystko subiektywne. Kupujący widzi towar, może sobie sprawdzic z czym to się je albo po prostu zna gry. Kupi albo nie, jego sprawa.

Btw, nie spodziewałem się po tobie takiej zrzędliwośc, Tyler ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taka rada ode mnie dot. samej aukcji - zdecyduj się, czy piszesz per "wy" czy "ty", bo strasznie głupio to wygląda, np. to zdanie:

"Tylko u mnie masz możliwość zakupu (...) mając gwarancję iż otrzymają Państwo dokładnie to co kupili."

Poza tym trudno uwierzyć, że wszystkie to nówki, skoro niektóre są z folią, a niektóre bez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:02, MaccCry napisał:

Ech, o co Ci chodzi? Ktoś w aukcji napisze, że Oblivion jest super mega hitem, ale ja
się z tym nie zgodzę, bo dla mnie jest nudnym "biegaczem", więc napiszę mu, że jest kłamcą
i ściemniaczem?

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem - subiektywność swoją drogą o średnie ocen z różnych pism / gazet / serwisów to drugie. Jeśli większość uważa że, dajmy na to THPS AW to średniak to coś w tym musi być prawda? I takiej grze daleko do hitu. Simple? Simple.

Dnia 18.08.2009 o 13:02, MaccCry napisał:

Btw, nie spodziewałem się po tobie takiej zrzędliwośc, Tyler ;]

Jeszcze się nie raz zdziwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymienię na inne punkty z Kompanii Graczy -

80 pkt z Championship Manger 2008 Edycja Polskiego Kibica
80 pkt z Winter Sports 2008

Sprzęt, gry PC, gadżety z gier. Sprzedam lub wymienię na punkty z Kompanii Graczy, inne gry i Microsoft Points. Możliwość kupienia na aukcji. Pełna lista dostępnych na moim gramsajcie: http://ja.gram.pl/igor8472

Cyfrak BenQ E1050 10 Mpix LCD 3" + etui, ładowarka i karta SD 2 GB 339zł
Radeon HD4870 Gigabyte 512MB GDDR5/256 bit 25 mies. gwarancji 500zł
Joystick Speed Link Black Hawk SL-6637 - 28zł

Namiary na mnie w stopce. Ceny ewentualnie do małej negocjacji. Odbiór osobisty we Wrocławiu bądź wysyłka. Możliwa też za granicę.
Moje aukcje i galeria zdjęć:

http://www.swistak.pl/uzytkownicy_aukcje/igor8472.html - kilkadziesiąt aukcji, zapraszam
http://img43.imageshack.us/gal.php?g=vietnamreal.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:06, Tyler_D napisał:

Przeczytaj jeszcze raz to co napisałem - subiektywność swoją drogą o średnie ocen z różnych
pism / gazet / serwisów to drugie. Jeśli większość uważa że, dajmy na to THPS AW to średniak
to coś w tym musi być prawda? I takiej grze daleko do hitu. Simple? Simple.

Simple, simple. Nadal można się upierac, że dla niego są to hity (taa, THAW, imo, nadaje się do kaszanki). Ale i tak nie rozumiem twojego oburzenia. Jakbyś miał pierwszy raz stycznośc z allegro. To jest tzw. chwyt marketingowy. Nie sprzedaje przecież wadliwoego towaru. Po prostu szuka uosia co to kupi i tyle, a jak nie jesteś zainteresowany, a Citek nie łamie regulaminu, to nie wiem po co ten odzew.

Helting=> Przeczytaj dokładnie, przy każdej grze jest napisane w jakim stanie jest dany tytuł.

Damn, Moras miał rację, że na forum panuje moda na czepiania się. Jeden odzew i już każdy musi dorzucic swojego grosze. Przez Was czuję się winny :P (w końcu to ja jestem największy czepialski, co nie?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:15, igor8472 napisał:

Przeczytaj se posta na samej górze podpiętego...


Zaznaczyłem podkreślnikiem, że chodzi o wymianę a nie sprzedaż. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:15, MaccCry napisał:

Helting=> Przeczytaj dokładnie, przy każdej grze jest napisane w jakim stanie
jest dany tytuł.


Akurat mi chodzi o płyty - jak ktoś pisze, że nośnik jest nieużywany, ale "jakoś tak się złożyło, że folii nie ma", to ja w to nie wierzę. I tyle.
Bo jeśli chodzi o ocenę tego, czy coś jest hitem, czy nie - to jest sprawa czysto subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można spytac się prywatnie jak się ma sprawa z płytami. Jak była raz używana, to nawet śladu nie ma, a możliwe, że sprzedający kupił grę dla jakiś punktów i gry nawet nie instalował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 13:02, Helting napisał:

Taka rada ode mnie dot. samej aukcji - zdecyduj się, czy piszesz per "wy" czy "ty", bo
strasznie głupio to wygląda, np. to zdanie:

"Tylko u mnie masz możliwość zakupu (...) mając gwarancję iż otrzymają Państwo dokładnie
to co kupili."

Poza tym trudno uwierzyć, że wszystkie to nówki, skoro niektóre są z folią, a niektóre
bez.


brak folii nie oznacza, żę gra jest używana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.08.2009 o 14:30, Citkowsky napisał:

brak folii nie oznacza, żę gra jest używana.


Zawsze mnie nto dobija: gra jest nowa ale bez folii (to po co była rozfoliowywana?) allbo gra jest nieużywana, została rozfoliowana w celu sprawdzenia zawartości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 14:39, crash807 napisał:


> brak folii nie oznacza, żę gra jest używana.

Zawsze mnie nto dobija: gra jest nowa ale bez folii (to po co była rozfoliowywana?) allbo
gra jest nieużywana, została rozfoliowana w celu sprawdzenia zawartości itp.



po to żeby wykorzystać kod na punkty do kompanii graczy. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 14:57, Citkowsky napisał:

A może ktoś chętny na nowy starter do orange z super numerem? 511 789 689 Będe go wystawiał
jutro a może nawet jeszcze dzisiaj.


eee... a co w tym numerze takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 15:35, crash807 napisał:

> A może ktoś chętny na nowy starter do orange z super numerem? 511 789 689 Będe
go wystawiał
> jutro a może nawet jeszcze dzisiaj.

eee... a co w tym numerze takiego?


końcówka 789 689. Powtórz sobie z 5 razy i zobaczysz.

I co, oświecony na temat sprzedawania gier nowych ale bez folii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 14:50, Citkowsky napisał:

po to żeby wykorzystać kod na punkty do kompanii graczy. Proste?


Wtedy trzeba o tym napisać, a tego ludzie często nie robią ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś zależy na tych punktach, to po prostu napisze do sprzedającego pytanie, czy takowe są. Chamstwo i oszustwo będzie wtedy, gdy sprzedający napisze, że punkty są, a tak naprawdę ich nie ma.

Edit: zazwyczaj jak tych pktów nie ma, to sprzedający nic nie pisze, ja są to pisze, że są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś pisze, że gra jest nowa, nie używana rozpakowana z folii tylko w celu sprawdzenia zawartości to rozumiem przez to, że wszystko jest nietknięte i później nie ma dżołków typu "ale to się nie liczy - to tylko punkty". Komuś takiemu spokojnie bym "neutrala" dał o ile nie negatywa (chyba, że jakoś by to ułagodził na maila/tel.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się