Laid_back

Wątki z ogłoszeniami - szukam/oddam/zamienię/sprzedam/kupię

12815 postów w tym temacie

Dnia 18.09.2013 o 20:21, Ichibanboshi-kun napisał:

Mam na zbyciu Bastion[Steam] i chętnie bym się na inny kod wymienił :)


Wyslalem Ci maila na tego co masz w podpisie, rozumiem ze aktualny? (wole sie upewnic)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kod na komiksy The Darkness: Origins vol. 1 i The Darkness: Origins vol. 2.
Kod jest do odebrania na serwisie Comixology. Ich ceny to odpowiednio $8 i $10. Ja sprzedam za 25zł.

Sprzedam także dodatkową zawartość do The Darkness:
- Strój Darklinga
- Dodatkowe zdolności bohatera: Gourmet Hearts i Relic Hunter.
Cena: 10zł [XBOX 360]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Mam na zamianę (nie za tytuły sportowe i nawiązujące do anime/mangi) Need for Speed: Most Wanted na PS Vita. Gra jest w wersji polskiej, oczywiście pudełkowa i nie wymaga przepustki sieciowej (online pass).

Kontakt:
GG - 10150704
Mail: b.kwidzinski@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czołem,
Mam za zamianę dowód zakupu GTA V na PS3, z którego można wygenerować sobie kod na całkiem sporo punktów do Kompanii Graczy. Nie wiem dokładnie ile, ale jak ostatnio rejestrowałem BioShocka Infinite 5 miesięcy po premierze, to dostałem 500 punktów. Można więc założyć, że jest to 500 lub więcej. W zamian przyjmę kod na Steam na coś ciekawego. Na Steamie mam tylko Dungeon Defenders, Fallout New Vegas i ostatni Humble Bundle, więc opcji jest sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2013 o 12:27, Ichibanboshi-kun napisał:

> A jaki dokładnie Medal of Honor masz na myśli?
> Bo na Wii są dwa z tego co wiem.

Heroes 2

Jasne, chętnie.
Wysłałem Ci zdjęcia gry e-mailem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś by miał niepotrzebny kod na Bastion z ostatniego Humbla to chętnie przyjmę/wymienię się. Tylko za bardzo nie mam czym wymieniać, ew. praktycznie każdy z kodów ostatnio dodawanych do CDA (poza DI i tym na konto premium na PS3 czy jak to tam się zwało).

Kontakt na GS-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam części do PC:

C2Q Q9550
- 450zł
ASRock P45XE - 150zł
OCZ Reaper 4GB DDR2 - http://allegro.pl/show_item.php?item=3566920723

Procesor aktualnie działa na 3,4GHZ pod Fortisem, pewnie da się z niego wykręcić więcej, ale nie jestem jakimś szczególnym entuzjastą OC śrubującym kolejne granice. Płyta należała chyba do pierwszych poważnych poważnych podejść ASRock do pierwszej ligi, zbierała dobre opinie. Tutaj jedna z recenzji: http://www.tomshardware.com/reviews/intel-p45-core,2110-2.html

Do wszystkiego mam oryginalne pudełka, wysyłka najprędzej we wtorek, bo póki co w dalszym ciągu używam ten sprzęt. Do cen należy doliczyć koszta przesyłki.

Kontakt pod LESZ3u@gmail.com lub 535322924

--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------
--------------------------------------------------------------------------------

Podejmę się prac nad szablonami allegro lub layoutami przeróżnych stron. Moje prace znajdziecie pod adresem http://lesz3.deviantart.com/gallery/, ostatnio zajmowałem się layoutem lowcygier.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się