Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Hour of Victory – za tydzień premiera!

21 postów w tym temacie

Słaba gra.....w końcu trafiła do Kaszanka Zone,no ale jeśli lubisz się troche posmiać i jesteś gotów wydać 100zł to kup to bo z tego co wiem ta gra śmieszy liczba błędów i zachowaniem przeciwników...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HOUR OF VICTORY – ZA TYDZIEŃ PREMIERA!!! Super! Damn, ja na miejscu CDP bym się nie chwalił, że wydaje takiego słabiaka. Rozumiem, że nie widzieli, iż to taka słaba gra. Zdarza się ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu z tej gry robicie taki hit lepiej milczec przy takich grach tym bardziej ze znalazla sie w popularnym czasopismie o nazwie cda i nie w recenzji a w kaszanmce zone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Hour of Victory - za tydzień premiera!"
A z czego tu się tak cieszyć? :/ To przecież bardzo słaba gra, więc lepiej jest to przemilczeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się śmiać chce jak Was tu czytam. Owszem, jest to słaba gra, ale chyba każdemu wydawcy zależy na jak najlepszej sprzedaży. Rozumiem, że chcielibyście tylko czytać o GTA IV i innym Assasin''s Creedzie, ale to Wasze gadanie jest bez sensu. Ciekawe, czy jakbyście przykładowo byli kierownikami CDP, to też powiedzielibyście: "a, to jest chłam, tego nie reklamujemy, bo i tak się nie sprzeda". Za grę wydawca zapłacił i chce teraz zwrotu poniesonych kosztów (być może z nawiązką). To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co nie znaczy, że my, klienci, nie możemy wyznac swoich opini. I prawda jest taka, że ta gra to badziew pod każdym względem i trochę wstyd, by taka szanująca się firma wydwała takie coś. Jestem jednak przekonany, iż nie wiedziała co to za gra i kierowała się renomą Midway. Cóż, czasami tak bywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 22:33, Mac Cry napisał:

Co nie znaczy, że my, klienci, nie możemy wyznac swoich opini. I prawda jest taka, że
ta gra to badziew pod każdym względem i trochę wstyd, by taka szanująca się firma wydwała
takie coś. Jestem jednak przekonany, iż nie wiedziała co to za gra i kierowała się renomą
Midway. Cóż, czasami tak bywa...


Czy jak kupujesz przykładowo kartę graficzną to nie sprawdzasz jakie ma parametry, ile pamięci etc.? Myślisz, że CDP kupiło kota w worku? Doskonale wiedzieli co to za gra, tylko umowa z Midway'em zastrzegała zapewne wydanie tej gry w Polsce. Nie ma opcji, żeby zakupili prawa do wydawania tej gry tylko dla tytułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to, że mając umowę z Midway, mogli nie przyjrzec się tak tej grze. Spekuluję trochę i może nie mam racji, ale trudno mi uwierzyc, że CDP wydaje takiego crapa. Chociaż zdażały im się takie wpadki. A może widzieli, że to badziew, ale podpisama umowa zobowiązywała ich do wydania wszystkich gier od Midway? Kto wie? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 23:31, Mac Cry napisał:

A może widzieli, że to badziew, ale podpisama umowa zobowiązywała
ich do wydania wszystkich gier od Midway? Kto wie? ;]

To w takim wypadku puszcza się grę od razu po niższej cenie, tak jak zrobiono z Driverem 3, który w dniu premiery kosztował 49,90 zł (i tak za dużo). Natomiast sprzedawanie HoV w cenie 99,90 zł to strzelanie sobie w stopę, bo:
a) zorientowani nie kupią,
b) niezorientowani wyprują się ze stówki i będą bardzo zawiedzeni jakością gry, która - jakby nie patrzeć - sprzedawana jest w cenie hitów (a nawet drożej, zarówno Bioshocka jak i CoD4 - dwie świetne gry - można było dostać w dniu premiery po 79,90 zł). I w tym momencie opinia o firmie znowu leci na pysk.
Umowa umową, ale najlepszym wyjściem byłaby premiera od razu w jakiejś tańszej serii, i mam tu na myśli TopSeller (górna granica) a nawet XK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w oryginalnej wersji już mniej kosztuje, na wirtusie 49,90zł czyli na zachodzie już przecenili grę ale CDP musi zapłacić za tłumaczenie pewnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, mogli by zrobic tak jak z Painkiller Overdose. Gra była słaba i wiedzieli o tym, więc dali ją odrazu do TS. Byc może nie zrobili tak z HoV dlatego, że więcej jego licencja kosztowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w CDP nie wiedzą jak wydają gry: Hour of Victory ukaże się 5 czerwca w polskiej, kinowej wersji językowej a okazuje się, że tylko instrukcja jest PL :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować