Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft z dwiema rewelacjami na E3?

26 postów w tym temacie

pepsi

Źródło powołujące się na bliski kontakt z Microsoftem zdradziło jednemu z brytyjskich serwisów, że gigant z Redmond zaprezentuje dwa hity przeznaczone na Xboksa 360 na tegorocznych targach E3. Oba mają rzekomo trafić do sprzedaży pod koniec bieżącego roku.

Przeczytaj cały tekst "Microsoft z dwiema rewelacjami na E3?" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym że będzie to Gears of War 2 jest to właściwie pewne no chyba że niespodziewanie zmieni się data premiery.
Ciekawe ile w X30mote będzie "ściągnięte" z kontrolerów Wii...
A może dojdzie kolejna niespodzianka jak np. zapowiedź następcy Xboxa360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajnie by było
choć konsolka ma wyjść około w 2011-2012 roku
to chciał bym zobaczyć jej szkice. :D
ps.a wiadomo kiedy będą te targi? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aż takim optymistą nie jestem, żeby oczekiwać dwóch całkowicie nowych produkcji o których jeszcze nie było słychać. Ale może chcociaż o tych co trochę wiadomo powiedzą cuś więcej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:24, lama123 napisał:

Ahhh już się nie mogę doczekać ;)
Alan wake odpada za słabe nerwy ale halo wars, mrrrrr ;)

Ja na odwrót, Alan mnie bardzo ciekawi. Póki co to właśnie na niego czekam i choć u mnie nie pogram pozostaje zawsze wujek ;> A później to już tylko Fable 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 13:54, Rozrobiony napisał:

> Ahhh już się nie mogę doczekać ;)
> Alan wake odpada za słabe nerwy ale halo wars, mrrrrr ;)
Ja na odwrót, Alan mnie bardzo ciekawi. Póki co to właśnie na niego czekam i choć u mnie
nie pogram pozostaje zawsze wujek ;> A później to już tylko Fable 2.

W fejbla misiu słodki to ja na PeCecie będę rżnął :P
Ale halo wars mrrr to obok ninja gaiden 2 moja najbardziej oczekiwana gra na x''a na razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzą słuchy, że Banjoo-Kazooie ma wykorzystywać X-mote... Jednak moim zdaniem duże M+X pokaże coś nowego. Gears of War 2 już się światu pokazalo, Banjoo też... nie wiem czemu ale mam przeczucie, że jedna z tych produkcji to będzie coś ze studia Square-Enix (może Kingdom Hearts 3 zmienia platformę-matkę?), w każdym razie widać, że Microsoft się stara i walczy o rynek co dla nas graczy daje tylko pozytywne efekty (wieksza konkurencja - lepsze tytuły w ofercie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

X-mote... Też mi coś, dla mnie sensory ruchu nie mają sensu... W PS3 ich nie wykorzystuję, bo to tylko udziwnia rozgrywkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myslałem ze microsoft bedzie zas tnął ceny xsów a tu lipa lub szykują poprawioną wersje (grafika procek) A tu prosze tytuły na xboxa 360 pewnie bedzie nim Spore spore rozczarowanie fps i wyscigi żądzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fable 2? Ojej, niezapowiedziany na PC. Pewnie wyjdzie rok-dwa-trzy po premierze na iksa na pc''ty, ale co tam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że chodzi o PGR5, Halo 4 (choć trójki nie lubiłem, po zakończeniu wierzę, że czwóreczka wyjdzie).
Co jeszcze może nas czekać? Jade Empire 2. Forza Motorsport 3. Kameo 2. Innych możliwości poza tymi + podanymi w newsie raczej nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

IMO to będą kontynuacje znanych serii, nie ma to jak sprawdzone ścieżki. Zżynka wiimote'a jest żenująca, bo wcześniej sami wyśmiewali ten patent, hipokryci. Życzę im porażki na tym polu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować