Zaloguj się, aby obserwować  
Kirabax

Czy ktoś słucha jeszcze T.Love?

13 postów w tym temacie

Tiaa :) kolejny temat z tej serii. Mozna by bylo o tym napisac cala ksiazke.
Rozpisywac sie o tym zespole nie bede, bo kazdy go zna :). Powime tylko ze w tym roku zespol skonczyl 20 lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś wielką miłością (love :P) do tej grupy nie pałam, ale "King" jest całkiem całkiem :) A z wczasów wczesnej młodości pamiętam "chłopaki nie płaczą", czy "Stokrotka"... hm, dzięki za przypomnienie, czas odgrzebać stare płyty T.Love :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasem lubię sobie zapuścić stare hiciory i wtedy T.Love jest jak znalazł ... np: "Jest super" lub ''Polish Boyfriend" xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem wielkim fanem T.Love''u. Sam chciałem założyć taki temat. Znam większość ich piosenek, a ostatnio moje TOP 3 tego zespołu to:
1. X
2. Jest Super
3. Gnijący Świat
To z tego tygodnia akurat, ale ogólnie to wszystkich słucham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 21:41, gogiell napisał:

Jakąś wielką miłością (love :P) do tej grupy nie pałam, ale "King" jest całkiem całkiem
:) A z wczasów wczesnej młodości pamiętam "chłopaki nie płaczą", czy "Stokrotka"... hm,
dzięki za przypomnienie, czas odgrzebać stare płyty T.Love :P

King... wcześniej zbytnio nie zastanawiałem się nad tą piosenką, ale kiedy dowiedziałem się, że jest o Częstochowie(moje miasto), przewertowałem cały tekst:).
Kiedyś słuchałem T-Love, bo nie miałem jeszcze określonego mojego kanonu muzycznego:) wtedy słuchałem wszystkiego łącznie z Disco_Polo(sic!). Teraz... Czasem posłucham w radiu, w samochodzie... Tak czy inaczej - na pewno o zespole nie zapomnę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też nie jestem fanem ale miałem jedną płytę chyba z największymi przebojami, a że mój brat tego często słuchał więc i ja polubiłem:D No i jak był koncert w czewie (20zł za bilet!) wyciągnąłem kumpla i poszliśmy:D Heehe jaka taka para zakochanych się dowiedziała podczas rozmowy ze mną, że jestem z sienia (tak to IVl.o z piosenki) to wtedy fajna gadka się zaczeła:D Nie nawidzę tej szkoły ale przynajmniej tym można się pochwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to kilka piosenek znam, świetnych piosenek, tzn "Warszawa", "Jest super", "gnijący świat".. noo i może słyszałem jeszcze coś, o czym nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pytanie co do płyty najnowszej "Love, Love, Love". Jakie aranżacje, nowe, czy jak to bozia nakazała, nic nie zmienione? Bo jeśli nowe wykonania są, to klops i nie warto kupować ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować