Zaloguj się, aby obserwować  
IC81

Rome: Total War / Barbarian Invasion Expansion pack

206 postów w tym temacie

mam ciekawy na "zabawe". Jeżeli już wam się trochę nudzi:
wchodzimy tam gdzie mamy to zainstalowane -> data -> world -> maps -> campaing -> imperial_campaing -> descr_start (kopjujemy)
w tym pliku jak ktoś zna ang. to się połapie :) patrzcie uważnie co chcecie zmienić... miłej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 20:19, micaa napisał:

Czy gra miałaby jakieś problemy z ruszeniem na Viscie ? Proszę o szybką odpowiedź. Mam namyśli:
Rome: Total War - Antologia

Problemu z uruchomieniem nie ma. Są za to problemy ze stabilnością gry, tzn. często ląduje na pulpicie z błędem :/ Właśnie teraz miałem wielką bitwę, oczywiście zwycięstwo miażdżące, a tu zonk, pulpicik przed sejwem :( Nienawidzę tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś sprawdzał mój sposób?? jeżeli tak to jak? i czy coś wam się skopało??? aha i czy gdy wybraliście po pogrzebaniu w pliku gdy graliście miastami greckimi, też mieliście kase na -???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no, dzięki plikowi udało mi się troche tam, moja armia jest wcale nie większa :). Sam zniszełem Brutusów, miasta greckie, tracje, senat, niedługo jeszcze dojdzie dacja :)

20080131213554

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Kiedy lekką kawalerią chcę wyciągnąć oddziały z armii to po chwili wracają w swój szyk. Co zrobić żeby tak się nie kończyło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2008 o 21:36, ryczypisk napisał:

no, dzięki plikowi udało mi się troche tam, moja armia jest wcale nie większa :). Sam
zniszełem Brutusów, miasta greckie, tracje, senat, niedługo jeszcze dojdzie dacja :)

Nie dość, że to jakieś foto-moto to jeszcze zacytuję jednego z bohaterów Fallout 2:
*click* *clack* Cheater!!!

Xantus z tego co pamiętam - jest. Da się jednak nawet na najwyższym poziomie trudności podbić całą mapę zanim ten czas nadejdzie. Wcześniej jednak można umrzeć z nudów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... uwielbiam historię antyczną, a szczególnie starożytnego Rzymu. Jak wymienię komputer to pierwszą grą, jaką na niego kupię będzie właśnie Rome: Total War Antologia. Sęk w tym, że ogólnie lubię historię i gry historyczne, ale Medieval: Total War (nie, nie druga część :D ) jakoś na mnie wrażenia nie wywarła, tzn. przeciwnicy nawet na ekspercie są tacy... prości w działaniu i na mapie i na placu bitewnym.
Czy w Rome jest poprawiona SI do tego stopnia, że to będą bitwy, a nie bieganie pół godziny po placu boju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podtrzymuję moje poprzednie pytanie i mam kolejne:
Mam nowy PC z Windows Vista 32bit. Jak ma się Rome: Total War do tego systemu?
I czy będę mógł pograć na max rozdzielczości na ekranie 22" panorama i czy nie będzie panorama problemem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grając w kampanię rodem Brutusów podbiłem 50 prowincji i zakończyłem kampanię.Myślałem,że będą dostępne jakieś nowe misje z kampanii,jednak zwiększyła się tylko liczba frakcji do wyboru i chyba data.Cel jest znowu taki sam podbicie 50 prowincji,czy nowe frakcje to jedyny zmiana czy będą jeszcze w kampanii jakieś inne misje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2009 o 22:38, raven91 napisał:

Grając w kampanię rodem Brutusów podbiłem 50 prowincji i zakończyłem kampanię.Myślałem,że
będą dostępne jakieś nowe misje z kampanii,jednak zwiększyła się tylko liczba frakcji
do wyboru i chyba data.Cel jest znowu taki sam podbicie 50 prowincji,czy nowe frakcje
to jedyny zmiana czy będą jeszcze w kampanii jakieś inne misje?


Szczerze mówiąc to właśnie gra Rzymem jest najciekawsze, ponieważ Senat nam daje dodatkowe misje a w innych nacjach nie ma czegoś takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 13:01, Los Emilos napisał:

Szczerze mówiąc to właśnie gra Rzymem jest najciekawsze, ponieważ Senat nam daje dodatkowe misje a w >innych nacjach nie ma czegoś takiego.


Teraz gram Egiptem i zauważyłem,że jest trochę inaczej.Brak misji senatu,brak stanowisk w senacie,gra jest trochę mniej ciekawa,więc chyba wrócę do Rzymu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 16:41, raven91 napisał:

Teraz gram Egiptem i zauważyłem,że jest trochę inaczej.Brak misji senatu,brak stanowisk
w senacie,gra jest trochę mniej ciekawa,więc chyba wrócę do Rzymu :)

Jednak gra Juliuszami jest najciekawsza chodź mam nadzieje że po E:TW zrobią R2:TW i bardziej rozwiną aspekt gry innymi nacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.01.2009 o 19:45, Los Emilos napisał:

Jednak gra Juliuszami jest najciekawsza chodź mam nadzieje że po E:TW zrobią R2:TW i
bardziej rozwiną aspekt gry innymi nacjami.


Raczej bym na to nie liczył.Sądzę,że po E:TW,twórcy zajmą się następnymi epokami historycznymi.W sumie czasy Rzymskie większego pola do popisu już nie dają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować