Zaloguj się, aby obserwować  
KofeinowyPablo

Mirror''s Edge.

72 postów w tym temacie

Dnia 14.09.2008 o 12:57, Lex napisał:

Zła/dobra (zależy co kto lubi :)) wiadomość w sprawie lokalizacji gry. Na stronie EA,
w "profilu" Mirror''s Edge pisze, że gra będzie w pełni spolszczona. :/ Link poniżej.
http://www.polska.ea.com/games/13387,pcdvd/

Kiepsko. Nie przepadam za pełnymi spolszczeniami. Mam nadzieję, że bedzie możliwość ustawienia wersji kinowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście może o nowych informacji na temat dema ME? Mianowicie demo które ukaże się 6 listopada ma być dostępne tylko dla ludzi, którzy zamówili w sklepie Gamestop egzemplarz przedpremierowy. Dokładniejsze info: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43144
Wg. mnie dosyć dziwne jest takie rozwiązanie - niektórzy ludzie nie mają zamiaru kupować ME w ciemno. Jeżeli tak się stanie Mirror's Edge może stracić na sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:14, Robak 007 napisał:

Słyszeliście może o nowych informacji na temat dema ME? Mianowicie demo które ukaże się
6 listopada ma być dostępne tylko dla ludzi, którzy zamówili w sklepie Gamestop egzemplarz
przedpremierowy. Dokładniejsze info: http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=43144
Wg. mnie dosyć dziwne jest takie rozwiązanie - niektórzy ludzie nie mają zamiaru kupować
ME w ciemno. Jeżeli tak się stanie Mirror''s Edge może stracić na sprzedaży.


Robisz zamówienie, dostajesz jakiś kod czy coś pewnie, ściągasz demko, a potem anulujesz zamówienie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 22:25, bojanzaw napisał:

Robisz zamówienie, dostajesz jakiś kod czy coś pewnie, ściągasz demko, a potem anulujesz
zamówienie ;)

Heh, szczerze mówiąc nie pomyślałem o tym :P Ale fajny sposób, można by wypróbować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak na 99% grę kupię,więc generalnie jest mi to bez różnicy,ale praktyka faktycznie trochę dziwna. Wersje demonstracyjne wypuszcza się przecież głównie w celu marketingowym czy też by przekonać do produktu niezdecydowanych graczy,a kogoś kto już grę zamówił chyba nie można nazwać niezdecydowanym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie widze problemu... pewnie jeszcze 6 listopada na forach znajdziemy linki do dema od jakiejs zyczliwej duszy ;]

O grze dowiedzialem sie dzisiaj... i jak narazie zadnej gry nie chcialem miec tak bardzo(no moze nowy Diabelek ;])
Grafiki tak dobrej jeszcze nigdzie nie widzialem, mowia ze sa ladniejsze gry, ale tylko w tej mozna znalesc tak jaskrawe kolory, wszystko sie swieci. Ogolnie ta grafa bardzo pasuje do wizji miasta z przyszlosci...
Niezmierni sie ucieszylem na wiadomosc ze premiera juz za miesiac :D Przynajmniej nie bede musial dlugo czekac:P

Pomysl na gre ze skakaniem po dachach w tej perspektywie jest bardzo orginalny. Martwi mnie troche to, ze scenek z walk wrecz moze nie byc wystarczajaco duzo i cala gra stanie sie dla nas po jakims czasie bardzo monotonna.
Wie ktos czy bedzie w grze Hud? Bo na trailerach nie ma ale tak czasami jest z niektorymi grami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EA szykuje nie lada gry...
30 Października już Red Alert 3 :P A 14 dni później Mirror''s Edge.
Będzie ciekawie.

Pierwsza gra o le parkour, z prawdziwego zdarzenia, na PC.
Mam nadzieję że się nie zawiodę i że nie będzie zalatywało komerchą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:16, diablolod napisał:

Pomysl na gre ze skakaniem po dachach w tej perspektywie jest bardzo orginalny. Martwi
mnie troche to, ze scenek z walk wrecz moze nie byc wystarczajaco duzo i cala gra stanie
sie dla nas po jakims czasie bardzo monotonna.
Wie ktos czy bedzie w grze Hud? Bo na trailerach nie ma ale tak czasami jest z niektorymi
grami.

Zgadzam się, pomysł na grę o Parkour''rze jest bardzo dobry. W dodatku ME ma bardzo ciekawą fabułę. Jednak martwi mnie to samo co ciebie - czy gra po pewnym czasie nie stanie się monotonna. W trailerze przedstawiającym poziom Elektrownia kilka razy powtarzała się jedna akcja: bieg po wąskim mostku wbiegnięcie na skrzynie, skok. Powtarzało się to jakieś 3 razy. Natomiast sceny walki były pokazane rzadko.
Ale cóż, pożyjemy, zobacyzmy ;) Miejmy nadzieję, że ME nie bedzie monotonny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam wrazenie ze ilosc przeciwnikow w grze specjalnie jest mala, zeby nie musieli robic duzo sredniawych animacji atakow, a mniej ale za to bardziej dopracowanych... Oby tylkow grze nie bylo ich zamalo, bo samo bieganie gry kultowej nie uczyni.
Czekam na demo, ktore zostanie 6 wydane...mam nadzieje ze gra bedzie tak dobra jak na filmikach... no i ze mi komp na high detalach pozwoli pograc ^^ no ale w to troche watpie gdy przygladam sie tym wszystkim trailerom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 18:19, Natchan napisał:

>A 14 dni później Mirror''s Edge.

Z tego co wiem w listopadzie ME ukaże się tylko na konsole*. Na PC nieco później, podobno jeszcze tej zimy. Tak czy inaczej my jako pecetowcy będziemy musieli jeszcze trochę poczekać... Ale jest na co :)

A na zachętę kolejny genialny trailer:
http://www.gametrailers.com/player/41622.html
Opowiada o tym jak Faith została runnerem. Narratorem jest jej trener. Czyżby to był właśnie tajemniczy Mercury,którego głos słyszymy w słuchawce podczas gry ?

*-oczywiście mogę mieć nieaktualne informacje. Jeżeli tak to z góry przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są może już podane wymagania sprzętowe ? Jak nie, to na jakie stawiacie ? Mi się zdaję, że będzie potrzebować niesamowicie mocnego sprzętu by pociągnąć ją na wysokich detalach, w możliwej wysokiej rozdziałce : )
A co do gry to czekam na nią z takim uciskiem na umyśle, że chyba nie doczekam się premiery xPP
Ta grafika, ta fizyka, ten parkour ! Ahhhh palce lizać ! TO będzie murowany hicior : )
Czekam z wielkimi nadziejami : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie wiem. Wydaje mi się,że 6 demko otrzymają tylko konsolowcy,a na PC pojawi się również kilka dni przed premierą (gdy tej data będzie już znana) dla posiadaczy pre-orderów z Gamestopu. Choć tak jak mówiłem pewności nie mam,a w błąd Cię wprowadzać nie chcę,ale tak mówi logika. Miejmy jednak nadzieję,że demko bedzie równocześnie na wszystkie platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie to jednak ja wprowadziłem w błąd ;P
Premiera będzie miała miejsce 12 Listopad(w wersji konsolowej)
A wersja PC będzie mięc poślizg, prawdopodonie na styczeń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 16:49, W.S.A.D napisał:

Jak ja się cieszę, że zamiast nowego kompa kupuje X360 :) A tak na serio... szkoda, że
ostatnio PC jest wysyłany tak jakby na drugi plan:/

Jest też druga strona medalu - zawsze mogą poprawić w wersji na PC to, co im nie wyszło przy konsolach. Wprawdzie nie można oczekiwać Bóg wie czego, ale może coś jak przy GTA IV...
Qbasmok007:
Wątpię, żeby wymagania były takie wielkie. Jak dla mnie to będzie coś jak przy Far Cry 2, może nawet trochę mniejsze, bo tutaj chyba nie ma otwartego świata?? :) No, ale to tylko moja opinia, nie znam się na tym :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ma to miejsce z inną grą EA...Burnout Paradise :P
Posiadacze wersji PC otrzymają od razu modyfikacje i liczne patche w tym ten dotyczący motocykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować