Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lokalizacja Sins of a Solar Empire dobiega końca!

11 postów w tym temacie

chetnie zobacze ta wersje polonizacyjna :) jesli bedize tak dobra jak moze wynikac z opisu bede bardzo milo zaskoczony :)

10 osob na 200 stron to bledow nie powinno byc za wiele a jesli nawet to drobne literowki - do tego genialny w swej prostocie pomysl wykorzystania fanow do korekty

myslenie nie boli a Nicolas Games pokazuje jak prawidlowo zabierac sie za polska wersje jezykowa gry - cdp moze zaczniecie sie uczyc od mlodszego w branzy? zapewniam ze tylko na tym skorzystacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepiej isc do pracy ;) tam jest najwiecej pieniedzy do "wziecia" ;)
ew przekonac rodzicow ze sins of solar empire pomoze CI w zdobywaniu doswiadczen ekonomicznych :)

(nie ma co sie smiac - zarzadzanie gildiami w grach mmo jest dobrze widziane w cv - trzeba jednak to bardzo umiejetnie przekazac :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 21:47, morthi napisał:

najlepiej isc do pracy ;) tam jest najwiecej pieniedzy do "wziecia" ;)
ew przekonac rodzicow ze sins of solar empire pomoze CI w zdobywaniu doswiadczen ekonomicznych
:)

(nie ma co sie smiac - zarzadzanie gildiami w grach mmo jest dobrze widziane w cv - trzeba
jednak to bardzo umiejetnie przekazac :D )


Ja już mam dość trudne doświadczenia z takimi grami jak Hegemonia, Space Empires IV czy Capitalism II. Miałbym co zmieścić w CV :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2008 o 22:31, Jaro7788 napisał:

Skoro to i tak wersja z napisami, to po co dwie wersje językowe? Nie żebym marudził...


Ponieważ może nie każdemu przypadnie do gustu tłumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda , że część ekonomiczna nie jest rozgrywana w turach :) Bo tak to pozycja Master of Orion 2 jako najlepszej kosmicznej strategii wszechczasow pozostaje niezagrozona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Błeee grałem w demo gra jest nudna jak flaki z olejem, znajomy z US i A także w to grał i niestety nic dobrego nie poiwme o tej grze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować