Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwsze ujęcia z Duke Nukem Forever od 7 lat!

86 postów w tym temacie

A mnie ciekawi kto na to wszystko daje kasę już od tylu lat. A jak już wyjdzie to będzie tylko chwilowa euforia. Później okaże się że to i tak tylko zwykły FPS nie różniący się znacznie od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm. Aż boję się sprawdzać co z tego będzie, ale przypomina to .. dukem nukem 3d z grafiką preya ^^

podle mnie połączenie boskie

btw Czy toi oznacza, że zgodnie z wszystkimi przepowiedniami, nadciągają kosmici, zbliża się potop, apokalipsa nad nami, a wojna atomowa wisi na włosku?
^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie koniec swiata ! mam gazetę z 1996 roku z zapowiedzią tej gry ale w rubryce nie napisali 2008 =[ tylko 1997 .
No strasznie mnie nurtuje to co robili przez 12 lat? Zapewne projekt upadł z braku hajsu ;] no tylko czekac na
I piss off your head and shit down you neck!" chyba tak to szlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokazali łącznie kilkanaście sekund gry, a wy rzucacie klonami Preya i Dooma... Przecież ta gra się nie ukazała jeszcze. Nie ma screenshotów nawet. Co tu oceniać? Uwielbiam teksty "Graficznie dupa, to na bank będzie kicha, gniot, patch do Preya" - pierdu, pierdu. Mówicie o LEGENDZIE. No ale rozumiem, że nie musicie tego pamiętać - wielu jeszcze szczało w gacie, gdy DN3D miał premierę. Potwierdzacie tylko obiegowe opinie o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 18:37, Vojtas napisał:

Pokazali łącznie kilkanaście sekund gry, a wy rzucacie klonami Preya i Dooma... Przecież
ta gra się nie ukazała jeszcze. Nie ma screenshotów nawet. Co tu oceniać? Uwielbiam teksty
"Graficznie dupa, to na bank będzie kicha, gniot, patch do Preya" - pierdu, pierdu. Mówicie
o LEGENDZIE. No ale rozumiem, że nie musicie tego pamiętać - wielu jeszcze szczało w
gacie, gdy DN3D miał premierę. Potwierdzacie tylko obiegowe opinie o sobie.

Ja mam nadzieję, że to będzie gra w stylu Stalkera albo Preya, czyt. cholernie długo się nie ukazywały przekładano premiery po parę lat ale w końcu wyszły. Przecież Prey walczył o miano pierwszej gry w pełnym 3D (wraz z Q1), czyli tak na oko 1998, a jednak wyszedł. Trza trzymać kciuki i nie pękać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 15:55, zajacisko napisał:

Nie wiem czemu ale mi się wydaje że jest to silnik który napędza H-L 2

Raczej napewno to zmodyfikowany silnik Dooma 3. I''d zawsze jedzie na autroskich silnikach Carmaca, a silnik D3 jest narazie najnowszym(choć już pracują nad nowszym).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mysle, ze DNF wyjdzie w 2012 roku. ma byc przeciez wtedy konie swiata. a dwa tak powazne powodu (Euro w Polsce i Ukrainie i premiera DKF) na pewno zapoczatkuja nowa epoke w dziejach (wszech)swiata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2008 o 19:44, kx22 napisał:

Ja mam nadzieję, że to będzie gra w stylu Stalkera albo Preya, czyt. cholernie długo
się nie ukazywały przekładano premiery po parę lat ale w końcu wyszły. Przecież Prey
walczył o miano pierwszej gry w pełnym 3D (wraz z Q1), czyli tak na oko 1998, a jednak
wyszedł. Trza trzymać kciuki i nie pękać :D


Kwak pierwszy wyszedł w 1996 roku kilka miechów po DN3D. Pamiętam w "Gamblerze" był pojedynek w opiniach, która z tych gier jest lepsza. I moje zdaniem jest takie, że pod względem grafiki i multi nowatorski był Q, pod względem fabuły singla w cuglach wygrywał Duke - Quake fabuły praktycznie nie miał żadnej. Trzymać więc trzeba kciuki. Trudno jednak polemizować z kimś, kto swoją przygodę z graniem zaczął w końcówce lat 90... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować