Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Via Nano 1,8 GHz + GeForce 8600 GT = płynna animacja w grze Crysis?

38 postów w tym temacie

Ja tam posiadam P4 3,6 Ghz 1268 Mb ram Ati Radeon X 1050 i na minimum det. da się grać ale gra mnie nie zachwyca wolę popykać w Wiedżmińca albo W Gothica 3 bo Crysis ma tylko ładną grafę (jak strzelałem karabinem z lunetą w kolesia no to go nie ruszało a stał jak na tacy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż - w zasadzie pustych lokacjach chodzi płynnie, ale jakby była jakaś większa akcja to raczej na pewno byłby spadek frameratu.

W pustych obszarach zawsze sprzęt generuje więcej klatek na sekundę, bo ma mniej do roboty. Heh, na moim sprzęcie Crysis nawet nie ruszy, ale i tak zdaje sobie z tego sprawę, ze ma kosmiczne wymagania sprzętowe. Ciekawy jest ten procesor Via Nano, który jak widać po filmie nawet nieźle się spisał w Crysisie :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj płynności nie widzę. Na oko to 20-25fps, z czego częściej pojawia się 20. Widać ściny, może nie jakieś astronomiczne, ale jednak są.
Poza tym, to jest dopiero początek misji, w którym nie ma "jasności" na mapie, przez co komputer nie wykorzysta tych wszystkich odbić, cieni i oświetlenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 13:48, Lost Paradise napisał:

wszystko na MAXAa to też ustawienie Antialiasingu....wtedy o płynności zapomnij:) u mnie
z ustawieniem x2/x4 jest spory spadek wydajności mimo że można grać - 18-20 fps...a mam
GF 8800 GTS



włoż sobie geforca 9800X2 do pentium 4 1 Ghz i 512 ramu... nawet z taką grafą nie ma szans na gre...

a włoż sobie 9600 GT do jakiegos dwu rdzeniowca... i 2 GB ramu... to juz pograsz

o co mi chodzi.. chodzi o to ze... liczy sie procek... ram... i płyta główna w kompie.. oraz optymalne ustawienia.. a nie sama grafa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

quad phenom 9550, 2x1024 ram 800, GF 9600gt i smiga 1600x1200 wszystko max bez problemow, oprocz walki na statku przed ostatnim "bossem" tam mialem duzy spadek fpsow, ale juz z bossem wszystko szlo ok.

Niestety orpocz grafy trzeba miec tez procek na poziomie...o czym przekonalem sie na moim starym konfigu gdzie z GF 7600gt, ktory byl bardzo dobry jak na tamte czasy ale nie takim super prockiem juz crysis chodzil na medium do ladowania na wyspie a pozniej to juz slide show.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Detale: wysokie; rozdzielczość: 1600x1200; wyłączony antyaliasing - gra się przyjemnie :)
Athlon AM2 5200+
Palit GeForce 8600gt plus
2GB RAM (2x1GB RAM)
Win XP
---------
Gra się przyjemnie. Jeżeli przycina to na tyle słabo że nie przeszkadza to w graniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AUTOR NEWSA powinien się wstydzić... nie chodzi bowiem o płynne granie w Crysisa na sprzęcie VIA tylko o odtwarzanie wideo w formacie HD prezentujące wycinki z Crysis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2008 o 12:38, BROLI22 napisał:

AUTOR NEWSA powinien się wstydzić... nie chodzi bowiem o płynne granie w Crysisa na sprzęcie
VIA tylko o odtwarzanie wideo w formacie HD prezentujące wycinki z Crysis


Czyli że on nie grał, tylko odtwarzał gameplay?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2008 o 19:52, Chester001 napisał:


o co mi chodzi.. chodzi o to ze... liczy sie procek... ram... i płyta główna w kompie..
oraz optymalne ustawienia.. a nie sama grafa...



a to żadna nowość :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to tak.... mam phenoma 9500 dwa radeony 3870 i 4 GB RAM odpaliłem se go i to nieprawda... rozmycie nie jest wlaczone efektyu objetosciowe na minimum cieni nie widac i poza tym żółw wygląda gorzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coriee dawno Cię nie widziałem bo od po południa :D ... zgadzam się z Twoją wypowiedzią, tyle że chciałbym nawiązać do tytułu posta, gdyż animacja nie jest płynna, bo są przycinki i to dość mocno widoczne i rażące...ale ogólnie Trzymta się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To były maksymalne detale? Myślałem, że gra będzie lepiej wyglądać, w telewizji wyglądała co najmniej o niebo lepiej - mówię o prawdziwych gameplayach... aha, jesli to max detale, to gdzie jest na przykład rozmycie, przy rozglądaniu się? ;/ Szczeże, to na najniższych gra wygląda u mnie tak samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle to samo. Niedługo zaczną pisać artykuły o tym jakoby Crysis chodzi płynnie na Pentiumie III. Sam mam (na drugim kompie) GeForce''a 8600 GTS i duuużo silniejszy procesor (Athlon X2 5200+) i Crysis ledwo wyciska medium na 1280x1024. Poza tym na tym filmiku (poza licznymi cięciami) nie widać było jakiejś odlotowej grafiki. Ja tam widziałem low/medium...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować