Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GTA IV zdjęte z piedestału

56 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 16:09, master matrox napisał:

Hehe, dobre sobie :D

Nie spodziewałbym się tego, że taki tytuł jak Lego Indiana Jones wyprze z tronu GTA IV
;-) Jak to mówią - cuda się zdarzają. Jednak kiedy ostatnio patrzyłem na najczęściej
kupowane gry w sklepach UK w internecie, to na wysokich pozycjach dominowały przygody
Indiany Jonesa w wersji brick''owej. Z chęcią bym w ten tytuł zagrał, ale na razie nie
ma dema...

Bo zazwyczaj to najmniejsze robi najwięcej hałasu :D Będzie grane, chyba nawet na starszym kompie Lego Indiana pójdzie (mam nadzieję) to i ja będę tracił czas przy takiej grze :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A my musimy sobie jeszcze poczekać, bo nasz kochany LEM przełożył datę polskiej premiery Indy''ego w wersji PC na dopiero 27 czerwca. Zrozumiałbym to gdyby musieli zrobić polonizację, ale gra będzie po angielsku, bo zresztą i tak nie ma co tam tłumaczyć, chyba, że menu xD Czyli wychodzi na to, że żeby zrobić polską instrukcję i polskie pudełko potrzeba 3 tygodni... A ja już tak liczyłem, że pogram sobie jeszcze 5 czerwca, a tu mail przychodzi z Wirtusa, że zmiana daty premiery :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:57, szerszeń45 napisał:

Wszystko dlatego, że GTA 4 nie ma na PC. :D

właśnie .Bo wtedy nie chodzono by do sklepu tylko na strony torrentowe i nie byłoby GTA IV wogóle na tej liście ;> A może utrzymywałoby się na szczycie listy sieci sklepów torrent ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 15:20, KrzychoCJ napisał:

Większość kupiła GTA 4 na samym początku gdy wydano, więc teraz ma już tą grę prawie
każdy kto miał mieć. Sprzedaż będzie spadała. Teraz tylko czekamy na ogłoszenie wersji
PC.

EDIT: Indiana jest wydane na więcej platform (w tym PC). Przypomina mi się jak fanboje
konsol mówili, że GTA 4 nie zostanie wydane na PC bo R* straciłoby... Teraz mogę tylko
się z nich śmiać. Jakoś Lego wydane na PC i nie tracą tylko zarabiają. ;]


To, że Indiana jest na 1 miejscu to nie dlatego, ze jest tez na PC OMFG. Ogromna wiekszosc tej gierki sprzedala sie na konsole, a TT raczej nie straci, gdyz konwersja takiej gry jest latwa. Jesli cos sie troche sprzedaje na PC to wlasnie gry dla dzieci, bo najczesciej dzieci graja na PC w innych krajach, a konsola jest dla starszych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dość ciekawa sprawa z tym LIJ. W końcu cały czas na pierwszym miejscu trzymać się nie można. Ale żeby Indiana Jones heh. :) Coś w tej grze może takiego jest. Zobaczymy jak to się będzie trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa z tym LIJ. W końcu cały czas na pierwszym miejscu być nie można. Ale żeby Indiana Jones heh. :) Zobaczymy jak to się będzie trzymać.

EDIT: Jakiś bug mi wskoczył i myślałem, że nie dodałem komentarza, a jednak. Ten do usunięcia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niech sobie będzie te Lego na pierwszym miejscu. Pytam tylko na ile, bo GTA utrzymał dosyć długo poprzeczkę a raczej klockowe przygody Indiany nie pociągną długo (tam myślę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 13:41, Mastexx100 napisał:

Błee! Pewnie większość osób, którzy to kupili to małe dzieci, lub ich rodzice.


Nawet gdyby tak faktycznie było, to co z tego? Nie podoba Ci się to, że nie tylko TY i Tobie podobni grają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:09, master matrox napisał:

Nie spodziewałbym się tego, że taki tytuł jak Lego Indiana Jones wyprze z tronu GTA IV
;-) Jak to mówią - cuda się zdarzają.


To nie cuda. To po prostu świetnie dopracowana gra platformowa. Ja sam byłem zaskoczony, jak bardzo wciągnęło mnie LEGO SW II - jedna z najlepszych gier, w jakie ostatnio grałem. LIJ pokazuje że liczy się pomysł, realizacja i solidna dawka humoru, a nie ultrarealistyczna grafika, fizyka i co tam jeszcze.

Dnia 10.06.2008 o 16:09, master matrox napisał:

Jednak kiedy ostatnio patrzyłem na najczęściej
kupowane gry w sklepach UK w internecie, to na wysokich pozycjach dominowały przygody
Indiany Jonesa w wersji brick''owej. Z chęcią bym w ten tytuł zagrał, ale na razie nie
ma dema...


Oczywiście, że jest:
http://www.gamershell.com/download_25786.shtml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:46, Vojtas napisał:


To nie cuda. To po prostu świetnie dopracowana gra platformowa. Ja sam byłem zaskoczony,
jak bardzo wciągnęło mnie LEGO SW II - jedna z najlepszych gier, w jakie ostatnio grałem.
LIJ pokazuje że liczy się pomysł, realizacja i solidna dawka humoru, a nie ultrarealistyczna
grafika, fizyka i co tam jeszcze.


Doskonale o tym wiem :)
Pamiętam, że swego czasu i Lego Star Wars II zrobiło furorę, ale chyba aż tak popularne jak Indiana Jones to nie było. Mimo to zebrała ona wiele, naprawdę pozytywnych ocen.

Dnia 10.06.2008 o 20:46, Vojtas napisał:


Heh, mówiłem o demie na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 20:53, master matrox napisał:

Heh, mówiłem o demie na PS3 :)


Wersje niczym się nie różnią tak jak w poprzednich grach serii. No chyba, że masz za słabego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować