Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Bad Company (Xbox 360) – pierwsze wrażenia

78 postów w tym temacie

Dnia 10.06.2008 o 21:39, DAMIAeN napisał:



ja piernicze co ja bym dał za taką możliwość na swojim x-klocu M$ jak zwykle położył lache na klientow 1:0 dla sony w tym wypadku ps 3 ma u mnie zaje dużego plusa jedyne słowo ja mi sie cisnło na usta po obejżeniu filmiku to O żesz Ku**rcze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[> http://pl.youtube.com/watch?v=cmjCxwMsE7I&feature=related


ja piernicze co ja bym dał za taką możliwość na swojim x-klocu M$ jak zwykle położył lache na klientow 1:0 dla sony w tym wypadku ps 3 ma u mnie zaje dużego plusa jedyne słowo ja mi sie cisnło na usta po obejżeniu filmiku to O żesz Ku**rcze xD]

Da sie tylko trzeba miec Pada z przewodem i ta prezejsciowke

http://pl.youtube.com/watch?v=Y9fzM6FlZRM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 22:52, Jakubu napisał:


> http://pl.youtube.com/watch?v=cmjCxwMsE7I&feature=related


ja piernicze co ja bym dał za taką możliwość na swojim x-klocu M$ jak zwykle położył
lache na klientow 1:0 dla sony w tym wypadku ps 3 ma u mnie zaje dużego plusa jedyne
słowo ja mi sie cisnło na usta po obejżeniu filmiku to O żesz Ku**rcze xD


Przecież jest możliwość podłączenia myszki i klawiatury do X360 ;O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 23:24, MisioKGB napisał:

Przecież jest możliwość podłączenia myszki i klawiatury do X360 ;O


Ale czy to nie mija się z celem? Nie po to mamy konsole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 16:36, Shini napisał:

> Jedynie co nie bangla to humor ale można to zignorować jako wadę.
Co jest złego w dobrym humorze? o_O

Chodziło mi po prostu o to że go nie było w poprzednich częściach (w domyśle PeCetowych bo konsolowych to nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanem Battlefiled i nie wyobrażam sobie grać na padzie.. i to np. jeszcze na multi snajperem :) Ja kce to na PC.. Gameplay fajny, lece poszukać na youtube innych, bo ten przykrótki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 23:16, bomedic napisał:

[> http://pl.youtube.com/watch?v=cmjCxwMsE7I&feature=related


ja piernicze co ja bym dał za taką możliwość na swojim x-klocu M$ jak zwykle położył
lache na klientow 1:0 dla sony w tym wypadku ps 3 ma u mnie zaje dużego plusa jedyne
słowo ja mi sie cisnło na usta po obejżeniu filmiku to O żesz Ku**rcze xD]

Da sie tylko trzeba miec Pada z przewodem i ta prezejsciowke

http://pl.youtube.com/watch?v=Y9fzM6FlZRM


I co, dokupisz sobie jakis specjalny maly stolik, usiadziesz pol metra od telewizora i podstawisz klawiature pod TV? :) No ludzie, litosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście też wolę pada do FPS-ów(wyścigów, piłki, bijatyki itd.). Myśle, że takich osób jest sporo.
Pewnie wielu z "krytyków" sterowania padem nie ma konsoli, albo grała na padzie przez 5 min.
Myszkę za to preferuję do strategii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2008 o 09:55, Kraven napisał:

I co, dokupisz sobie jakis specjalny maly stolik, usiadziesz pol metra od telewizora
i podstawisz klawiature pod TV? :) No ludzie, litosci.


ja tam mam x360 podłączonego do monitora : P niewiem jak inni ale chodziło mi, że bez XFP''s nie da sie skonfigurować szurka i klawiatury do gry w utka (prawdopodobnie) [ a szkoda ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wow aż jedna gra całkowicie wspiera mysz na konsoli :D Grałem na PS3 na padzie u kumpla w UT3 i po walce z tragiczną precyzją (i niemiłym zaskoczeniu żółwim tempem rozgrywki) trwającej ponad 2 godziny powiedziałem dosyć. Odpaliłem GRID i od razu wiedziałem do czego służy pad. Swoją drogą sam na PC gram padem w kilka gier między innymi w Jade Empire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 21:00, OrOwOr napisał:

Dla mnie wydawanie gier typu FPS na konsole to jakaś kosmiczna porażka. Każdy ci powie
że pad nie będzie równie dobry jak myszka na starym dobrym blaszaku. Na konsole niech
sobie wydają jakieś ścigały czy inne symulatory ale od FPSów - won!

PS - najlepiej to w ogóle wywalić konsole z rynku - poza tymi przenośnymi.



Ciekaw jestem czy chociaż raz grałeś w FPS na padzie ;P. Osobiście wolę grac na padzie i uważam, że tak jest wygodniej, poza tym możesz się wygodnie położyc przed telewizorem a nie siedziec sztywno przy biurku :]. Ale każdy woli co innego, nie tżeba jednak wyrażac tego taką agresją :P.

Ps. Gralem w demko na X360 i gra jest wypasiona :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ze granie na padzie jest duzo wygodnejsze poniewaz mechanika celowania itp. jest tu duzo bardziej uproszczona w stosunku do gry myszka. Wynika to poprostu z tego ze nie da sie tak szybko i precyzyjnie wycelowac analogiem kiedy przeciwnik skacze, fruwa i jeszcze na rocket''a pod nogi laduje. Musza byc tu ulatwienia i juz. I jesli ktos mysli, ze jest inaczej to niech sobie tak mysli choc jest w bledzie ;P

jednoczenie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wydawanie FPS''a na konsole sensu nie ma bo juz od dawna mozna sobie myche i klawiature podlaczyc i po problemie, byle tytul obslugiwal ta kombinacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno na tym forum nie czytałem czegoś bardziej żałosnego! >>>>>>>>>oczywiscie ze granie na padzie jest duzo wygodnejsze poniewaz mechanika celowania itp. jest tu duzo bardziej uproszczona w stosunku do gry myszka. Wynika to poprostu z tego ze nie da sie tak szybko i precyzyjnie wycelowac analogiem kiedy przeciwnik skacze, fruwa i jeszcze na rocket''a pod nogi laduje. Musza byc tu ulatwienia i juz. I jesli ktos mysli, ze jest inaczej to niech sobie tak mysli choc jest w bledzie ;P

jednoczenie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wydawanie FPS''a na konsole sensu nie ma bo juz od dawna mozna sobie myche i klawiature podlaczyc i po problemie, byle tytul obslugiwal ta kombinacje<<<<<<<<<<< Co to za pierdoły???? A np. rainbow six vegas? Jakie tam ułatwienia???? Co??? Aha. Są różne myszki. Ktoś ma szajs za 20zł a ktoś inny za 400zł. A na xboxie raczej tego nie ma. I FPS na konsole to super gry. Przynajmniej dla mnie. Ale najlepsze są TPS. Wymiatają. I stereotypem jest takie podejście do konsoli......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FPS tylko na konsole - świat schodzi na psy... Nie jestem ani fanbojem PC ani konsol (mam nawet w planach kupno jednej), ale akurat gry RTS, cRPG, FPS i wszystkie ich podgatunki to stricte domena PeCetów. Ich wersje na konsole to parodia - nie wymagają od gracza praktycznie zero myślenia czy refleksu... Kolejna gra wyłącznie blaszakowa "przywłaszczona" przez konsole - nie wróży to nic dobrego, prócz oczywiście korzyści materialnych twórców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2008 o 22:46, Beleth napisał:

BUUUUU!!!! <płacze i taża się po ziemi waląc łapami w grunt>
ja się tak nie bawię!!!!
to MUSI wyjść na PC!!!
dlaczego? DLACZEGO to jest tylko na konsole?!!?!?
BUUUUUUUUUUUU!!!


Przecież Bad Company wychodzi także na PC'ta tylko troszkę później - ..-.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2008 o 14:59, MisioKGB napisał:

> BUUUUU!!!! <płacze i taża się po ziemi waląc łapami w grunt>
> ja się tak nie bawię!!!!
> to MUSI wyjść na PC!!!
> dlaczego? DLACZEGO to jest tylko na konsole?!!?!?
> BUUUUUUUUUUUU!!!

Przecież Bad Company wychodzi także na PC''ta tylko troszkę później - ..-.-


no jak, przeceiż wszędzie trąbią że to na PC nie wyjdzie i będzie tylko na konsole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 15:25, Pile napisał:

Dawno na tym forum nie czytałem czegoś bardziej żałosnego! >>>>>>>>>oczywiscie
ze granie na padzie jest duzo wygodnejsze poniewaz mechanika celowania itp. jest tu duzo
bardziej uproszczona w stosunku do gry myszka. Wynika to poprostu z tego ze nie da sie
tak szybko i precyzyjnie wycelowac analogiem kiedy przeciwnik skacze, fruwa i jeszcze
na rocket''a pod nogi laduje. Musza byc tu ulatwienia i juz. I jesli ktos mysli, ze jest
inaczej to niech sobie tak mysli choc jest w bledzie ;P

jednoczenie nie zgadzam sie ze stwierdzeniem ze wydawanie FPS''a na konsole sensu nie
ma bo juz od dawna mozna sobie myche i klawiature podlaczyc i po problemie, byle tytul
obslugiwal ta kombinacje<<<<<<<<<<< Co to za pierdoły????
A np. rainbow six vegas? Jakie tam ułatwienia???? Co??? Aha. Są różne myszki. Ktoś ma
szajs za 20zł a ktoś inny za 400zł. A na xboxie raczej tego nie ma. I FPS na konsole
to super gry. Przynajmniej dla mnie. Ale najlepsze są TPS. Wymiatają. I stereotypem jest
takie podejście do konsoli......

zgadzam się z tobą. Też wole pada od myszki. Kwestią jest przzwyczjenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować