Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lublin na cybersportowo

14 postów w tym temacie

Heyah Logitech Cybersport

13 i 14 czerwca w lublińskim centrum hadlowo-rozrywkowym Plaza odbyła się prawdziwa uczta dla miłośników gier komputerowych. Setki zainteresowanych turniejem Cybercup graczy zmierzyło się w wirtualnej rywalizacji o cenne nagrody. E-sportowych emocji nie zabrakło. Po raz kolejny projekt CyberTour realizowany w ramach działalności ligi Heyah Logitech Cybersport powered by Komputronik znalazł uznanie w oczach zawodników, którzy stając licznie w wirtualne szranki potwierdzili, że sport elektroniczny nieustannie się rozwija, a jego popularność z roku na rok rośnie.

Przeczytaj cały tekst "Lublin na cybersportowo" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> w lublińskim centrum hadlowo-rozrywkowym Plaza

Jeśli mówimy o mieście wojewódzkim Lublinie, to odmienia się to chyba "lubelskim" a nie "lublińskim". Tak się czepiam ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu ja zawse o wszstkim dowiaduje się zawsze na końcu. Mieszkam w Lublinie a na takie zjazdy do wawy czy Poznania mnie rodzice nie puszczą. A tu w mieście jest coś takiego ale oczywiście nik mnie o tym nie poinformował. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bo to jest właśnie nasze "kochane" miasto Lublin - zero poważnego podejścia, aby na odwał. A że ja do Plazy nie chodze bo tam głównie ciuchy są (a EMPiK mam bliżej w Galerii Centrum) to nijak sie dowiedzieć nie mogłem. Żeby chociaż jakiś bilbord wystawili, koło Plazy przechodze codziennie (mam obok siłke) i NIC nie widziałem. Chamstwo! :[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...czerwca w lublińskim centrum..." - to aby na pewno chodzi o ten Lublin na wschodzie Polski?

Swoją drogą, zwycięzcom gratuluję, a do Plazy nie chodzę. Raz byłem w tamtejszym EMPiKu i wg. mnie, nie ma nic ciekawego pod względem gier, a do drugiego mogę zajść po szkole bo mam blisko. W zawodach udziału bym i tak nie brał, bo i tak pewnie bym był najgorszy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować