Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

Need For Speed: Undercover - temat ogólny

587 postów w tym temacie

Dnia 25.06.2008 o 10:14, pan m. napisał:

Przeglądam nfs-planet i normalnie padłem z głupoty panów z EA...nie wiem,co o tym myśleć...
- Możliwość eksplorowania miasta
- Policja
- Tuning
- Achievementy na XboxLive! i PSN
- Zaawansowane efekty graficzne, dzięki DX10
- Prawdopodobnie powróci spowolnienie czasu
- Lepsza fabuła
- System podobny do czarnej listy z Most Wanted
- 13 licencjonowanych marek samochodów
- 3 licencjonowane marki motorów
- Nowy system kupowania pojazdów ( bez wydawania pieniędzy)
- Zaawansowany model dymu
- Szczegółowy model zniszczeń
- Tryb „undercover” będzie pozwalał na wykonanie misji na czas w których
będzie można korzystać z broni
- Poprawiona grafika
- Możliwość ulepszania postaci (zwiększenie życia, szybkości reakcji itd…)
- Wyścigi nocą
- Stadion pozwalający na wykonanie nieprawdopodobnych sztuczek w powietrzu, za które
otrzymuje się punkty.

"(...)Z ulotki również można się dowiedzieć, że nowy Need for Speed zmierza na platformy
takie jak: XBOX360, Wii, Playstation 3, Playstation 2, Playstation Portable, oraz Nintendo
DS. Może niepokoic fakt iż na liście nie znalazły się komputery klasy PC.(...)"
Nie ma PC?Ojoj...

Co o tym sądzę:
motory?ech...
nowe auta bez kasy?To po co ją będziemy zarabiać?Na tuning tylko?znowu ech...
tryb undercover z karabinem na dachu?Od tego jest mashed...3 raz ech...
To jakiś żart?
Masakra...
To co?Panowie z R* i Atari mają spokój?Bo tu coś na styl GTA i Drivera wychodzi...
Ta ulotka tutaj:

ta ulotka to ewidenty fake nie wierzcie w to takie cos to ja w paincie zrobie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra może być. Nawet przyjemnie się jeździ choć menu nieprzejrzyste.Tuning ubogi. Rzeczywiście podobne bardziej do MW, ale klimat najlepszy był w U1 i nic tego nie przebije :} Ale ja mam pytanie. Sam nie wiem czy to tak ma być , czy coś mi się źle zainstalowało, ale podczas wolnej jazdy , w ogóle nie ma muzyki.Czy da się gdzieś to włączyć ?Menu jest dość crapowete , więc takie rzeczy też jakoś nie mogę znaleźć.Oczywiście mam oryginała :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Need for Speed Undercover to nie dopracowana gra, gdyż jest robiona zbyt krótko(przez rok), i w dodatku zbyt duże wymagania sprzętowe. Moim zdaniem najlepiej dopracowanym NFS''em był i jest Underground 2. Nie znalazłem w niej żadnego bugu, ani innego błędu.Grałem w NFS Most Wanted i muszę powiedzieć, że nawala mi program przy pościgu na 4 poziomie zainteresowania policji i nie mogę dokończyć kariery. To wkurzające. Mam najnowsze sterowniki do karty GeForce 8800gt 1gb i nic nie skutkuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 08:50, Radziuw napisał:

Need for Speed Undercover to nie dopracowana gra, gdyż jest robiona zbyt krótko(przez
rok)
, i w dodatku zbyt duże wymagania sprzętowe. Moim zdaniem najlepiej dopracowanym
NFS''em był i jest Underground 2. Nie znalazłem w niej żadnego bugu, ani innego błędu.Grałem
w NFS Most Wanted i muszę powiedzieć, że nawala mi program przy pościgu na 4 poziomie
zainteresowania policji i nie mogę dokończyć kariery. To wkurzające. Mam najnowsze sterowniki
do karty GeForce 8800gt 1gb i nic nie skutkuje.

w MW grałem jeszcze na radeonie 9600 GT ... gre przeszedłem wiec... nie wiem co masz za problemy :P zdarza się :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypomniało mi sie jeszcze jest fajne ze niezaleznie czy jedziemy i mijamy kogos . o centymetry czy uderzymy w niego z boku pojawi sie komunikat mało brakowało 220 :)
i upgrejd samochodu przed kierowce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS:U - pograłem i stwierdziłem,że jest gorsze nawet od MW czy Carbona. Gra,która praktycznie jedyne zadanie jakie ma to poświecić grafiką,która skądinąd jest fatalna. Zero realizmu - wszystko świeci jak "psu jajca" ( wybaczcie porównanie ). Fajne są wstawki filmowe - to jest jedyny plus gry. Wyścigi nuda niesamowita, AI przynajmniej na początku fatalne ( więcej nie grałem bo zrezygnowałem - całe szczęście grałem u kumpla - współczuję biedakowi zmarnowanego siana ). Gra tylko i wyłącznie dla fanatyków serii. Bo jako ścigałka w dobie obecnej jest tak słaba,że boję się co będzie jak wyjdzie taki DiRT 2 czy GRiD 2. Jedynka już zmiotła serię NFS bardzo mocno, a jeśli Codemasters popracuje to możemy mieć nowego króla wyścigowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no watpie aby fraps klamal :P byc moze zalezne jest to systemu operacyjenego ? (on ma viste) tymbardziej ze on gra na rozdzialce 1280x1024 ktora jest sporo mniejsza od twojej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:50, MLODY2K6 napisał:

No to uwierz ze cos jest nie tak. Bo 100FPS to duzo za duzo..


Ale jak wspominał on, tamten koleś gra na rozdziałce mniejszej od ciebie. Sporo mniejszej. A to tez ma znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2008 o 09:50, MLODY2K6 napisał:

>>...............


No, spojrzałem na te screeny od ciebie i widze to samo co u mnie. Wszystkie opcje na max, AAx6 a krawędzie cieni dalej poszarpane. Katastrofa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra to porażka na całej linii.Zero optymalizacji.P4 3Ghz,2 gb ram i 8600 gt (wiem że stary grat,ale proszę się nie śmiać)i nie da się grać. Zmniejszając rożdzielczość nawet do 640na 480!i detale na minimum. W Race driver GRID gram sobie spoko na średnich detalach oraz w wyższej rożdziałce.Podsumowując,jeśli ktoś ma kompa w podobnej konfiguracji i zastanawia się nad kupnem tej gry to wywali kasę w błoto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Undercover powstał na silniku GTA 4 Rage więc możecie się mniej więcej spodziewać jak wam GTA 4 pójdzie :). Chyba, ze dobrze z optymalizują GTA 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7600gt mocniejsze od 8600gt,koń by się uśmiał.Jedno i drugie to syf z tym że 7600 większy.Zagraj sobie na tej swojej karcie w Undercover i podziel sie wrażeniami ciekawe ile będzie fps generować ta karta,może z 5 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam gram na radeonie x1600 w 1280 x 1024, wszystko wzięte na min. i oczywiście bez AA. Klatek mam około 50, więc grać się da :P A jakość grafiki aż tak nie przeszkadza xDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za roznica ile bedzie generowac fps? Wazne jest to ze jesli chodzi o karte to jednak 7600GT jest troche mocniejsze niz 8600GT. Ale proponuje poczytac troche lektur wtedy bedziesz wiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój 8600 to karta palit sonic,więc wykręcona fabrycznie trochę mocniej od standartowej 8600gt.Nie zmienia to faktu że nie idzie na niej grać w nowego need for speeda.Myślę że powinniśmy skończyć dyskusje kto ma gorszą kartę bo to nie temat na to.Jedno jest pewne ,na karcie pokroju 7600 gt czy 8600 gt w tą grę się nie pogra bez względu na to co jeszcze znajduje się w takim kompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pograłam trochę u kolegi i przyznam że liczyłem na więcej... Kumpel ma 9600 GT i gra u niego strasznie przycina poza tym model jazdy jest beznadziejny. Jeśli chodzi o gry wyścigowe to EA ma tendencję spadkową bo po MW każda następna częśc serii była gorsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować