Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nikłe podobieństwo między Saints Row II a GTA IV

23 postów w tym temacie

Zaraz! Znaczy się będzie gra dla 2 przy jednej konsoli?? Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Suuuper. Brat dawno nie dostał łomotu...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To świetna gra, jednak jej twórcy poszli bardziej w stronę fabuły i wyrazistych postaci. Saints Row 2 będzie innym tytułem." - to zdanie można interpretować na sposobów. Jednym z zapowiedzi wyniknie, że SR2 będzie bezsensowną strzelanką a''la GTA, drugim - bardziej klimatyczną gierką. Ja zaliczam się do tych pierwszych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2008 o 11:57, Pile napisał:

Zaraz! Znaczy się będzie gra dla 2 przy jednej konsoli?? Uuuuuuuuuuuuuuuuuuu! Suuuper.
Brat dawno nie dostał łomotu...:D


Z całą pewnością chodzi o internet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm... niestety walka z "legendami" jest co do zasady skazana na porażkę. Jak już jakiś tytuł wyrobi sobie taką renomę jak np. GTA to choć konkurencja będzie równie dobra a może nawet i bardziej innowacyjna to często gęsto jest nazywana "podróbką" pierwowzoru. Moim zdaniem jest to bardzo krzywdzące, ponieważ już tyle rzeczy zostało wymyślonych, że powoli słowo "oryginalność" będzie używane coraz rzadziej. Podobna sytuacja jest z WoWem. Owszem bardzo dobry tytuł, oparty na moim zdaniem jednym z najciekawszych uniwersów, super grywalny ... ale zadajmy sobie pytanie, czy gdyby to nie był Blizzard i marka Warcraft to czy byłby równie popularny co dziś. Szczerze wątpię. Mam nadzieje, że produkcja THQ będzie po prostu dawała dużo frajdy i tyle. Nie musi by lepsza, ładniejsza, innowacyjniejsza od GTA. Niech będzie ... jak się to ładnie mówi - miodna ;) i grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pokażcie mi, gdzie jest napisane że SRII chce ''dokopać'' GTA4? "To dwie różne gry/GTA4 to lider w swoim gatunku" jak stwierdził Farrel. Te gry są jak WoW i Guild Wars, podobne - ale jednak inne... Każda z nich ma swoją nisze w którą celuje. Nie będzie więc wojny innej jak na forach dyskusyjnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby Saints Row II przebiło GTA IV. Będzie to trudne, bo dzieło R* jest już rozsławione w swoim gatunku. Dla mnie zaskakujące to nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SRII ma jedną przewagę nad GTA IV: NA PEWNO ukaże się na PC (pytania tylko kiedy?).
A to miło, że nie będzie jakimś (nieudanym) klonem GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc nie bardzo rozumie w którym miejscu jest tu konkurencja między GTAIV a Saints Row 2.
Oba tytuły mogłyby konkurować gdyby ich premiera odbywała się w podobnym okresie czasowym, jednak GTAIV wyszło już ładne dwa miechy temu i tak na prawdę kto fanem GTA jest to już dawno go przeszedł.
Osobiście GTAIV uważam za grę genialną i na pewno jeszcze długo w nią grać będę (przechodzę ją drugi raz w tym momencie) co nie zmienia faktu że Saints Row 2 na pewno kupię gdyż SR1 bardzo mi się podobało (mimo uciążliwych bugów).
Wedlug mnie jest tak mała ilość (dobrych!!) gier sand box''owych że Saints Row 2 na pewno sprzeda się dobrze o ile tylko twórcy poprawią kilka bugów dręczących poprzednią część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DWA MIECHY TEMU?? Oo Ale ten czas leci... :)*
*jako, że nie pamiętam kiedy dokładnie wyszło GTA4, powyższą wypowiedź można traktować z-i-bez ironii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Saints Row II to produkcja zapowiadana jako wielki konkurent GTA IV
To zdanie mnie mnie rozbawiło :) Po raz, przez długi czas żadna gra tego typu nie przebije GTA IV, po dwa jedyne co ją ratuje to to, że z założenia ma wyjść na PC szybciej niż produkcja Rockstara bo jeśli wyszła by w tym samym czasie lub trochę po GTA IV nikt by o niej nie pamiętał (smutny fakt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować