Zaloguj się, aby obserwować  
Shini

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

46 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2008 o 10:50, ja33no napisał:

Mam pytanko Big Boss to nie klon tylko zwykły człowiek,
tak jak Zero?


Big Boss na końcu to TEN Big Boss - Naked Snake z MGS3. Ten, od którego wszystko się zaczęło. Nie jest niczyim klonem, tylko, że jest jakby "Frankensteinem" poskładanym z fragmentów Liquida i Solidusa, bo jego ciało było poważnie uszkodzone już po wydarzeniach w Outer Heaven, nie wspominając nawet o Zanzibar Land. Zero też jest prawdziwym Majorem Zero a.k.a. Majorem Tomem podczas Virtuous Mission. Swoją drogą ma tam ponad 100 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoczyłem wczoraj w nocy MGS4. Najlepsza gra w jaką do tej pory grałem, wszystkie wątk, które narodziły się przez te 21 lat znalazły swoje zakończenie w MGS4. Ale i tak najbardziej zmiotło mi to że zaczęły leciec juz napisy końcowe, z głosami postacie i naraz wyskakuje : Big Boss - (aktor podkladajacy glos). Myśle sobie: "TO co on, to chrząkanie ciała BigBossa robił!?:o WTF?"

I w tym momencie pojawia się Big Boss ... umarłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(ciach)

Dnia 02.07.2008 o 18:31, Taikun napisał:

I w tym momencie pojawia się Big Boss ... umarłem :)


Dokładnie, mało mi pad z dłoni nie wyleciał;) Człowiek już myśli, że nic go nie zaskoczy, a tu nagle napis "Big Boss". Zaczyna się myślenie, kiedy on niby coś powiedział, a tu nagle kolejna scenka i zgon na miejscu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:31, Taikun napisał:

I w tym momencie pojawia się Big Boss ... umarłem :)

Mnie bardziej zaskoczyło to ze snake nie strzelił bo wszystko już wskazyało na koniec przed napisami. A wejscie big boss też było niezłe ale jak dla mnie lepszy był sam koniec jak ostatni raz zasalutwał The Boss(w tle spokojna część utworu MG saga) po czym upadł, powiedzał ostatnie słowa i Snake podpalił mu to cygaro. Jeden z najlepszych zakończeń jakie widziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 18:36, Kris Blake napisał:

(ciach)
> I w tym momencie pojawia się Big Boss ... umarłem :)

Dokładnie, mało mi pad z dłoni nie wyleciał;) Człowiek już myśli, że nic go nie zaskoczy,
a tu nagle napis "Big Boss". Zaczyna się myślenie, kiedy on niby coś powiedział, a tu
nagle kolejna scenka i zgon na miejscu;)

U mnie to samo ;) A co najśmieszniejsze od dawna było wiadomo kto podkłada BB głos w japońskiej wersji. Nie skojarzyłem faktów i zostałem zaskoczony XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2008 o 19:44, Shini napisał:

U mnie to samo ;) A co najśmieszniejsze od dawna było wiadomo kto podkłada BB głos w
japońskiej wersji. Nie skojarzyłem faktów i zostałem zaskoczony XD


Ja sobie pomyślałem: No ta, Kojima ma jaja, żeby w trailerach pokazywać zakończenie serii (bo w trailerach na E3 Snake siedziałi też strzelał sobie w usta). A tu Big Boss, i Snake który nie mógł popełnić samobójstwa. Cudo, cudo, cudo :)

A humor tej częsci zabija :) Drebin, który zeskakuje ze swojego wozu wraz z małpą, ląduje w znajomej pozie, jest zajebiście i ... beka :) no po prostu kosmos. No i Sasaki doczekał się w końcu konkretnego epizodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 23:17, Taikun napisał:

Skoro taki tu mały ruch, może jest ktoś chętny do popykania w MGO ? :)

Ja :D Jak tylko zkończe GTA 4 :D :P Taikun jak by co to mój PSN ID to Ziom_Snake :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 21:27, Emeraldar napisał:

Wy to się na Turniej MGO zapisujcie póki miejsca są (khe khe...).


zapisane ;) moje gg znasz, dajesz mi znać kiedykolwiek że z 1h gracie i pewnie będę grał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 11:04, Marcuz napisał:

jak sie dodaje do pistoletu tłumik kupiony w sklepie Drebina?

gdzie sie costumizuje broń?


Wybierasz "Weapons" w menu pauzy, następnie wybierasz interesującą Cię broń i naciskasz L2. Tam będzie zaznaczonych kilka miejsc, do których można doczepić ulepszenia. Nie każdą broń można customizować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 12:00, Emeraldar napisał:

> jak sie dodaje do pistoletu tłumik kupiony w sklepie Drebina?
>
> gdzie sie costumizuje broń?

Wybierasz "Weapons" w menu pauzy, następnie wybierasz interesującą Cię broń i naciskasz
L2. Tam będzie zaznaczonych kilka miejsc, do których można doczepić ulepszenia. Nie każdą
broń można customizować.

thx a wiesz jak si np strzela z custumizowanego m4 np shotgunem czyli alternatywnymi pociskami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 12:18, Marcuz napisał:

thx a wiesz jak si np strzela z custumizowanego m4 np shotgunem czyli alternatywnymi
pociskami?


Żeby strzelić z doczepionego granatnika czy shotguna trzeba podczas celowania nacisnąć R2. Amunicję do nich można zmieniać wchodząc do paska wyboru broni (przytrzymując R2 w czasie gry) i naciskając kółko, o ile mamy kupione różne rodzaje amunicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2008 o 09:48, Emeraldar napisał:

> thx a wiesz jak si np strzela z custumizowanego m4 np shotgunem czyli alternatywnymi

> pociskami?

Żeby strzelić z doczepionego granatnika czy shotguna trzeba podczas celowania nacisnąć
R2. Amunicję do nich można zmieniać wchodząc do paska wyboru broni (przytrzymując R2
w czasie gry) i naciskając kółko, o ile mamy kupione różne rodzaje amunicji.


thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 20:00, bercik112 napisał:

a ja mam takie pytanie
czy jak sie ukonczylo gre to czy mozna grac od poczatku z tym sprzetem co sie ma na zakonczeniu
a jelsi tak to jak
??


Da się. Po pierwsze odpalasz grę z save''a, ktory zapisuje sie pod sam koniec gry. Potem na starcie nie masz broni, otrzymujesz ją dopiero po spotkaniu z Drebinem i wówczas masz cały arsenał jaki zebrałeś przy ostatnim przechodzeniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z pokonaniem Mantisa - nie mam zielonego pojęcia co robić... najpierw dałam się poszarpać trochę tym żołnierzom, poupadali, w końcu jakoś udało mi się zyskać lalkę... ale jeszcze ani razu nie zabrałąm życia Mantisowi... Rzucam i rzucam tą lalką i nic;/
Przy innych bossach znajdowałam jakieś rozwiązania i słabe punkty alee tu nie wiem co mam z tą lalką robić;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować