Zaloguj się, aby obserwować  
Hubi_Koshi

Beyond Good & Evil

273 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2007 o 20:51, Blackgoat napisał:

Nie ma, sam szukałem dość długo i po prostu nie zrobiono spolszczenia. Na pocieszenie dodam,
że można grę zrozumieć przy podstawach angielskiego, no może ciut ponad to. A jak nie będziesz
kumać ni w ząb, to polską wersję dostaniesz za jakieś 15 zeta.

Taki niełuk to nie jestem:) Rozumiem teksty, ale wolałbym po polsku ażeby nie nadwyrężać mózgu, bo mi w końcu żyłka pęknie:) Pogram w wersji angielskiej, bo gra ogółem fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Czy w tej grze jest możliwość zapisu gry w dowolnym momencie? Mam wersje PL za 15zł i klawiszologia jest opisana po drugiej stronie okładki tak z grubsza, ale o opcji zapisu nic nie ma. W samą grę grałem już trochę grałem, ale na auto zapis też jeszcze nie trafiłem:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2008 o 16:14, dave03 napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy w tej grze jest możliwość zapisu gry w dowolnym momencie? Mam wersje
PL za 15zł i klawiszologia jest opisana po drugiej stronie okładki tak z grubsza, ale o opcji
zapisu nic nie ma. W samą grę grałem już trochę grałem, ale na auto zapis też jeszcze nie trafiłem:|


Żeby zapisać grę, musisz znaleźć te same komputerki, które służą do odtwarzania płyt. W nich możesz też dokonać zapisu. Nie można zapisywać w dowolnym momencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2008 o 19:39, witold07 napisał:

Proszę o pomoc.Jestem w fabryce a tam w pokoju z windą.Brakuje mi 2 elementów do uruchomienia
windy.Gdzie je znaleść?

Hmm jeśli dobrze pamiętam to potrzebny był kondensator (czy jakoś tak) do prądu i źródło zasilania) Połaź trochę po okolicy, powinieneś znaleźć takie miejsce gdzie w masz zbiornik czy tam okrąg, a w nim iskrzący kondensator. Żeby się tam dostać musisz przejść przez pomieszczenie z wąchającymi się w tą i z powrotem lampami czy czymś tam, która wywołują zwarcia.
Jeśli o źródło prądu chodzi to znajdź windę w której będziesz musiał skorzystać z pomocy Pei''ja (ty wchodzisz do windy, a on włącza przycisk) Idać dalej znajdziesz pomieszczeni z Double H (będzie lewitować w takim urządzeniu z Domzem u góry, zajrzyj do skrzynki w pomieszczeniu będzie tam "strzelająca rękawica" włączasz aparat, celujesz i naciskasz prawy przycisk myszy... albo lewy. W pomieszczeniu z windą jest zwisający kabel, wystarczy mu odstrzelić jeden z podtrzymywaczy i spadnie na to ogrodzenie elektryczne dając prąd.
Wybacz trochę pokrętny opis, ale dawno grałem i nie pamiętam już wszystkiego dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki pomogło.
Teraz mam kłopot w pomieszczeniu z 3 strażnikami ,którzy blokują przejście.W pomieszczeniu tym jest jeszcze taśma, po której przesuwają się skrzynie i ogromna mechaniczna łapa ,która przenosi je na inną taśmę.Jak ominąć strażników i przejść dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2008 o 17:37, witold07 napisał:

Jak ominąć strażników i przejść dalej?

Ja ich szczerze mówiąc zawsze wykańczałem, strzelałem jednego w plecak z tlenem, chowałem się do tych dziur po prawej i czekałem aż przybiegnie drugi żeby kumplowi pomóc i ŁUB jego też. Trochę kłopotu z tym zawsze było, ale jakoś się udawało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomocy!!!!!!

Mam kłopot.Jestem na księżycu(w pomieszczeniach ze zwierciadłami) i potrzebuję zdjęcie kapłana do raportu,ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2007 o 20:54, jaki of blade napisał:

> Nie ma, sam szukałem dość długo i po prostu nie zrobiono spolszczenia. Na pocieszenie
dodam,
> że można grę zrozumieć przy podstawach angielskiego, no może ciut ponad to. A jak
nie będziesz
> kumać ni w ząb, to polską wersję dostaniesz za jakieś 15 zeta.
Taki niełuk to nie jestem:) Rozumiem teksty, ale wolałbym po polsku ażeby nie nadwyrężać
mózgu, bo mi w końcu żyłka pęknie:) Pogram w wersji angielskiej, bo gra ogółem fajna

Jest spolszczenie w orginalnej grze zakupionej w Polsce. Może poszukaj na allegro - gdzieś będzie. Ja przynajmniej grałem w wersję z polskimi napisami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2008 o 13:32, witold07 napisał:

Mam kłopot.Jestem na księżycu(w pomieszczeniach ze zwierciadłami) i potrzebuję zdjęcie
kapłana do raportu,ale nigdzie nie mogę go znaleźć.

Po pierwsze musisz nakierować promienie tak by przekierować światło przez kolejne "lustra" i jeśli się nie mylę otworzy to gdzieś przejście, wystarczy iść dalej, rozwiązać małą zagadkę i przecisnąć się przez wąskie przejście. Potem tylko zjechać windą w głąb księżyca i dostać się (łażąc windami) do Krypty. Wiem wiem strasznie ogólnikowe, ale dawno grałem ^^; Z drugiej strony pewnie i tak już dawno to przeszedłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję pomocy. Jestem w fabryce i potrzebuje drugiej karty zielonej do otworzenia takich wielgaśnych drzwi. Z lewej jest przycisk, który na chwilkę otwiera sufit, a stamtąd wylatują trzy maszynki, które trzeba załatwić. Po walce pokazuje mi, że karta jest gdzies tam skąd one wylatują. Jak się mam tam dostać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2008 o 17:10, turpis napisał:

Potrzebuję pomocy. Jestem w fabryce i potrzebuje drugiej karty zielonej do otworzenia
takich wielgaśnych drzwi. Z lewej jest przycisk, który na chwilkę otwiera sufit, a stamtąd
wylatują trzy maszynki, które trzeba załatwić. Po walce pokazuje mi, że karta jest gdzies
tam skąd one wylatują. Jak się mam tam dostać??


To ten moment, gdzie jestes z kims razem w druzynie, jesli tak, to musisz pojsc pare pokoi do tylu i wrocic sie do pokoju z maszynkami. Pojawia sie ponownie, a moze wystarczy uruchomic przycisk jeszcze raz? Dawno gralem, ale jakos nie mialem z tym problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh. I po raz kolejny zacząłem grać w BG&E
Niedawno miałem mnóstwo znaków "namawiających" mnie do zagrania :]
Gdzieś usłyszałem muzykę która skojarzyła mi się z grą - naszła mnie na nią ochota...
Zobaczyłem zapwiedź sequela - ochota rośnie
Ktoś miał opis na gg z nazwą gry w... nazwie :D - nie mogłem nie zagrać :]

Tak więc pozdrawiam wszystkich fanów tej gry, a tych co jej nie znają gorąco namawiam do zagrania (grę można kupić za psie pieniądze)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 21:40, Forgotten napisał:

Hi mam dwa pytanka:D
1 - jak zrobić zdjęcie tej "foce" na latarni? [początek gry]

Właczasz pole ochronne (na dole) i część latarni się wysunie dając możliwość zrobienia stamtąd zdjęcia.

Dnia 15.08.2008 o 21:40, Forgotten napisał:

2 - gdzie można zmienić ustawienia grafiki?

Wchodzisz do katalogu z grą i uruchamiasz plik SettingsApplication. Tam masz możliwość zmiany detali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.08.2008 o 21:42, ziptofaf napisał:

> Hi mam dwa pytanka:D
> 1 - jak zrobić zdjęcie tej "foce" na latarni? [początek gry]
Właczasz pole ochronne (na dole) i część latarni się wysunie dając możliwość zrobienia

Miałem włączone - bez tego nie można otworzyć drzwi prowadzących na górę, a fotkę strzeliłem w końcu po dostaniu zooma.
Ale mam za to inny problem. Znalazłem dwie konsole, jedna w latarni, druga w hangarze i nie znam kodu;/. Podobno jest on na tej tablicy, ale jak na razie wszystkie moje próby są nieudane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować