Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Jakby to było Diablo to grafika byłaby raczej ognista, a nie taka lodowa, co to piekło zamarzło. Chciałbym nowego Diablo, ale raczej nie ma na to szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porównałem i pasuje.. Pórównywałem też z modelem Arthasa z WoW Wotlk F&F Alpha i też pasuje


Spytam sie jescze raz.. Start BWI 11:45 naszego czasu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


powiedzcie o której będe mógł się cieszyć albo zgrzytać zębami?? dajcie mi diablo!!
a jeżeli chodzi o ten cały art to na moje jest to Arthas.... ale tych mózgów z blizza chyba jeszcze nikt nie rozpracował;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 10:03, White Eagle napisał:

Nie lubię tej gry, nigdy do niej nie mogłem się przekonać.


Eeee tam mi np się wszystkie gry Blizzarda podobają będę zadowolony ze wszystkiego :P

Edit już co chwile odświeżam stronę blizzarda jak coś się zmieni dam znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm info na pocieszenie fanów serii Diablo : w tej runie na górze w tym płatku , te odnogi są w kształcie wideł / trójzębu .Widły zawsze kojarzą się z Diabłem więc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa runa to nic innego jak ;) (tak ta emotka ;)) blizzard nas ostro podpuszcza

> Hmmm info na pocieszenie fanów serii Diablo : w tej runie na górze w tym płatku , te
> odnogi są w kształcie wideł / trójzębu .Widły zawsze kojarzą się z Diabłem więc ... to jest z gry Vikings coś tam :P


Po tej nowej runie/emotce daję głowę że to pingwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie ma tam nikogo z redakcji gram :/ a tak pozatym to jeszcze 20 minut i bedzie wiadomo ;p teraz jest gra o wszystko albo nic... wiadomo ze jesli nie bedzie to diablo to mega zalam ale coz zycie bez tajemnic nie istnieje :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować