Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III oficjalnie ogłoszone na BWI?!

294 postów w tym temacie

Według ciebie wow 2 jest prawdopodobny? :D

podam moją wersje. Dokładne omówienie dodatku do wowa i d3. Na warcrafta 4 nie licze.


Aha. I faktycznie po inwersji kolorów wychodzi piekło...:D

Piekielnie dobra wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumujmy. Widać oczy Arthasa, ale kryształ nad nimi już nie należy do niego (co widać porównując obrazek z tym z oficjalnej strony WotLK). Faktycznie to jakby do Diablo należy. Znowuż nie zapominajmy, gdzie zakończyła się opowieść o mrocznej trójcy. Na górze Arreat, w mroźnym klimacie, tam też obecność kamienia świata (kryształ). Tylko kolor nie ten. Kamienie dusz mefista i diablo (o ile się nie mylę) zostały zniszczone, ale co się stało z kamieniem Baala, tego już nie wiadomo. Ja stawiam na to, że Baal jakimś cudem powróci do życia za pomocą swojego nie zniszczonego kamienia i ożywi swoich braci w jakiś sposób. To musi być Diablo :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 19:30, ptaku23 napisał:

Chciałem się dowiedzieć kiedy będzie ta impreza, kiedy wejdzie nowe Diablo III i ile
będzie kosztować


...jutro jest impreza reszty niewiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 18:35, Metalhead86 napisał:

> cięcie
Po inwersji kolorów i wstawieniu pentagramu obrazek wygląda tak. Ten drugi wygląda koślawo,
aczkolwiek myślę, że Blizzard świadomie tak ustawił runy ;).

Ekipa z Blizzarda niczego nie robi przypadkowo xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to nie będzie jakaś wielka niespodzianka porostu protos reklamujący nadejście starcrafta 2.
Lecz mogę się mylić a nawet powiem chciał bym się mylić ale lepiej nie robić sobie nadziei.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby D3... Ale ciezko bedzie im zrobic cos lepszego niz D2 wiec obawiam sie ze to moze byc nie wypal... I blizz zrobi cos calkowicie nowego... Z drugiej strony te grafiki.... To na 90% cos z WOTLK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no, po tych wszystkich teoriach, to najprawdopodobniej na tym obrazku znajduje się albo Diablo zakuty w lodzie(o, to by miało sens! :D) albo the Lich King, Arthas. ;P

A prawdy dowiemy się jutro(lub pojutrze) oglądając relacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Diablo może mieć kryształ ponieważ Diablo 3 może byc prequelem. Co prawda Diablo z jedynki nie miał chyba kryształu na czole ale tego nie jestem pewien.

Poza tym to o której mniej więcej zmieniał się ten obrazek bo nie wiem czy sie wtedy nie obudzić w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 22:01, kpiska napisał:

Poza tym to o której mniej więcej zmieniał się ten obrazek bo nie wiem czy sie wtedy
nie obudzić w nocy :P


Śpi spokojnie obrazek zmienia się ok. 10 rano naszego czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwie sie jezeli to nie bedzie diablo 3 a po prostu ta nowa czesc WoW :P ale fajnie to by wygladalo jak na tej imprezie koles mowi ze nie pracuja nad Diablo III i caly tlum nagle "ooooohhhh :/..." albo "oh fuck" :D x)

Serdeczne pozdro dla fanow DIABLO ;) Verti[cal]

PS. Mam nadzieje ze jakos wytrzymamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 23:46, Verti cal napisał:

Banowac, Banowac ! xD


Cibie też bo twoj post nie wnosi nic do tematu xD

i ,mnie z rzeszta tez bo moj tez xD muahha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować