Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

WoW-owy przebój w Guitar Hero III

46 postów w tym temacie

a mnie szlag trafia, ze activision ma gleboko w zadzie PCty. 0 dodatkow, 0 bonus piosenek. obrazilem sie i tej firmie juz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brawo, PC został całkowicie olany jeśli chodzi o GH 3.... żałosne, przynajmniej będzie to dla mnie nauczka na przyszłość aby nie angażować się w zakup GH na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:07, Skwarek pl napisał:

Brawo, PC został całkowicie olany jeśli chodzi o GH 3.... żałosne, przynajmniej będzie
to dla mnie nauczka na przyszłość aby nie angażować się w zakup GH na PC.

I chyba nawet nie będziesz miał okazji - nie zanosi się, aby Activision znów pchało się na pecety z tą marką... Ale też zadaj sobie pytanie - czy gdyby acti sprzedawało dodatkowe utwory na wersję pecetową, zapłaciłbyś? Ile godzin minęłoby od momentu udostępniania ich w sklepie a pojawieniem się na torrentach? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev, nie wiem czy zauważyłeś ale na torrentach znajdują się nie tylko piraty na PC-ty, na konsole też jest ich pełno.
Poza tym "wiadomość o prezencie od Blizzarda i Activision, który mogą ściągnąć już dziś" jest trochę enigmatycznie napisane, gdyż prezent oznacza coś, co dostajesz za darmo, a tu nagle płacic trzeba, coż to za prezent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby utwór, jeżeli chodzi o wykonanie od strony audio, tekst dobry, ale i tak najlepszy jest wideoklip... Sama piosenka nie umywa się jednak do "Power of the Horde".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2008 o 14:46, Galder Grasfiord napisał:

Zaitsev, nie wiem czy zauważyłeś ale na torrentach znajdują się nie tylko piraty na PC-ty,
na konsole też jest ich pełno.
Poza tym "wiadomość o prezencie od Blizzarda i Activision, który mogą ściągnąć już dziś"
jest trochę enigmatycznie napisane, gdyż prezent oznacza coś, co dostajesz za darmo,
a tu nagle płacic trzeba, coż to za prezent.



Po pierwsze: ta piosenka jest za darmo, więc jest dobrze napisane

Po drugie: może i piraty na konsolach są, ale tylko w jakichś kilku procent. Popatrz na PS3, te wszystkie 12mln osób które kupiły konsole gra na oryginałach (PS3 naszczęście nie da się narazie przerobić).

Po trzecie: te packi z piosenkami nie pojawiają się na PC, ponieważ na konsolach nie można ich nielegalne ściągnąć! Można je pobrać tylko z marketplace (ew. PSS) bezpośrednio na dysk konsoli. To w 100% eliminuje piractwo przy ściąganiu takich packów. Natomiast na PC te piosenki bylyby po kilku sekundach na torrentach ...

Po czwarte: PC-towcy już pokazali że całkowicie olewają tzw. mikropłatności w grach. W Oblivionie zostały udostępnione mini-dodatki do gier za niską kwotę (od $1 do $3), i zaliczyły one pobranie tylko w kilku tysiący razy! Co przy konsolowych kilku milionach pobrań jest po prostu liczbą śmieszną. Więc twórcy gier uznali że nie warto się trudzić z wydaniem tej piosenki na PC.

Po piąte: Guitar Hero III na PC także słabo się sprzedał, więc nie warto wydawać piosenek dla tak małej grupy docelowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny kawałek, dziwne, że wcześniej go nie słyszałem ;)
Widzę, że teraz prócz graczy komputerowych także i posiadacze Wii zostali olani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabo się sprzedał ale dobrze się ściągnął- smutne...

Nie ma się co oszukiwać 9? % PC-owców to złodzieje którzy gardzą takimi pojęciami jak licencja, honor, prawa autorskie. "No bo przecież i tak gierka się sprzeda to ją sobie ściągnę" i co się dziwić że developerzy coraz bardziej zmieniają front i wolą tworzyć na konsole (np.nieprzerabialną PS3).

Sami sobie jesteśmy winni bracia PC-owcy

I choć niewielka liczba osób (pochwale się że ja też, a co!) kupuję oryginały i nie używa torrentów równie często co ku*a tabletek to większość zabija komputerową niszę grową....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawid -> Nie dramatyzuj.
Co do newsa - po co mi GH? Biorę w łapska normalną gitarę i uczę się utworu ze słuchu bądź z taba. Finansowo prawie to samo (tanie elektryki lecą po 400 - 500zł). Frajda znacznie większa i +50 do lansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować