Zaloguj się, aby obserwować  
Laid_back

Flaszki czyli gierki ;)

560 postów w tym temacie

Z tym się zgadzam wejdź cię sobie na inne strony z grami flash i przeczytaj cię komentarze jakiejś gry 1 osoba pisze super gra polecam a 2 pisze e słaba gra nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 14:24, Pawlo09 napisał:

Wszedłem dziś na gry akcji i moim zdaniem najnowsze gry powinny być na 1 stronie a nie
na 2.


Ok to całkiem cenna wskazówka :)

Jeśli chodzi o problemy z klawiszami (np. strzałki nie działają, a powinny:) w niektórych grach, to zazwyczaj ponowne odpalenie gry pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałaby się możliwość zgłaszania niedziałających gier, a jeśli o tym już mowa to Up Beat nie działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 10:59, Laska-z-Polski napisał:

Ja tam takich gier nie lubię - kiedyś grałem, owszem, ale myślę, że już wyrosłem z takiej
amatorszczyzny ;P


Jak wszędzie są prace amatorskie i full pro :)
Jest całkiem sporo fleszówek, przy którym musiała się grupa ludzi nasiedzieć... lub zapaleniec poświecił na nią kawałek życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak wszędzie są prace amatorskie i full pro :)

Dnia 22.07.2008 o 11:32, Laid back napisał:

Jest całkiem sporo fleszówek, przy którym musiała się grupa ludzi nasiedzieć... lub
zapaleniec poświecił na nią kawałek życia ;)

No tak, ale po prostu wolę zagrać w solidną grę, za którą 100 złotych, niż w internetową flaszówkę ;P No, może w chwilach nudy, kiedy wszystko na dysku mam już poukańczane, odpalam sobie czasem jakiegoś flasza, ale tylko w formie zabijacza czasu ;P Chociaż przyznam, że swojego czasu tetris z konkursu Kolekcji Klasyki pożarł kilka godzin mojego życia ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 11:43, Laska-z-Polski napisał:

>Jak wszędzie są prace amatorskie i full pro :)
> Jest całkiem sporo fleszówek, przy którym musiała się grupa ludzi nasiedzieć...
lub
> zapaleniec poświecił na nią kawałek życia ;)
No tak, ale po prostu wolę zagrać w solidną grę, za którą 100 złotych, niż w internetową
flaszówkę ;P No, może w chwilach nudy, kiedy wszystko na dysku mam już poukańczane, odpalam
sobie czasem jakiegoś flasza, ale tylko w formie zabijacza czasu ;P Chociaż przyznam,
że swojego czasu tetris z konkursu Kolekcji Klasyki pożarł kilka godzin mojego życia
;P


I na tym właśnie takie gry polegają - trudno je porównać z pełnoprawnym produktem za pieniądze.
To jest inny typ gry - co nie znaczy, że gorszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.08.2008 o 07:52, Modok napisał:

Mam pytanko czy będą jakieś nowe gry w dziale bijatyka ponieważ jest ich trochę mało?

Obiecuję, że w najbliższym czasie pojawi się więcej bijatyk :) Póki co aktualizowałem inne kategorie i flaszek mamy już naprawdę całkiem sporo :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątek nie był odświeżany od dłuższego czasu, a warto go podciągnąć - sporo gier na flaszkach przybyło i codziennie (przy pomocy SSj2) dochodzą nowe. :)

Życzenia na konkretne flaszkowe tytuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.07.2009 o 17:04, Laid_back napisał:

Życzenia na konkretne flaszkowe tytuły?


Da się załatwić symulator picia Żubrówki?

;-DDD

A tak na serio, to ja kompletnie zapomniałem, że takie cudactwo jak "Flaszki" gramowe istnieje. ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować