Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekend z konsolą Xbox 360 - dzień drugi

46 postów w tym temacie

gram.pl

Skoro już wiecie co potrafi Xbox 360, warto się zainteresować tym w co można na nim zagrać. Przez te trzy lata które minęły od jego premiery wyszło na niego wiele świetnych gier, więc na nudę na pewno nie będziemy narzekać. Dziś przedstawimy wam kilkanaście tytułów dla których warto kupi tą konsolę.

Przeczytaj cały tekst "Weekend z konsolą Xbox 360 - dzień drugi" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche promujecie tego xbox''a. co wy z tego macie? zrobcie weekend z ps3. dzisaj jak dal mnie malo interesujacy artkul. mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jedyny eklsusive który jes bardzo dobry (ale tyklo jeśli chodzi o multi) to halo 3 reszta przegra w swojej kategori z ps3 eklusivami taka prawda (jedyny wyjątek to Mass Efekt ale na kompa wyjdzie więc ..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:34, morgan.kacper napisał:

chyba zbytnio nie wiesz co to jest lament. pomyliło ci się ze zdaniem pytającym ;]


W sumie? Tylko trochę sie pomyliłem, Weekend z PS3 jest w planach ale czy można wtedy pisać "Xbox be, dawać PSa"? Zobaczymy jak będzie z weekendem z PS3 i innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:46, Spector 109948 napisał:

W sumie? Tylko trochę sie pomyliłem, Weekend z PS3 jest w planach ale czy można wtedy
pisać "Xbox be, dawać PSa"? Zobaczymy jak będzie z weekendem z PS3 i innymi.


jeżeli uważasz że lament a pytanie to mała różnica życze powodzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, czy Blue Dragon i Eternal Sonata to takie hiciory? Jakoś nie jestem przekonany. No ale w końcu nie do każdego trafiają jPRG-i, prawda? ;)

A jeżeli chodzi o braki w tym zestawieniu - gdzie jest BioShock (w sumie to taki sami exclusive jak GoW, a na PS3 gra jeszcze nie wyszła)?!

Osobiście Dead or Alive na liście bym natomiast nie umieścił. O ile Ninja Gaiden to dla mnie mistrzostwo świata wszechwag, tak DoA nie łykam. Nawet po kilku głębszych z Itagakim ;)

TidusFFX > sorka, ale co z gier akcji na PS3 jest lepsze od GoW-a?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2008 o 18:55, morgan.kacper napisał:

> W sumie? Tylko trochę sie pomyliłem, Weekend z PS3 jest w planach ale czy można
wtedy
> pisać "Xbox be, dawać PSa"? Zobaczymy jak będzie z weekendem z PS3 i innymi.

jeżeli uważasz że lament a pytanie to mała różnica życze powodzenia...


Nie nie o to mi chodzi. Nie chodzi mi też o Twój komentarz. EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam do next-genowych konsol nie ciągnie, wolę 1000 razy takie exclusivy jak diablo 3 i sc2 niż te halo3, gta4 itd. i mam zapewnione kilka lat niesamowitej rozgrywki mp. Pewnie do tego też dochodzi, że lubię grać sobie w mp w różne fpsy, ostatnio niesamowity relaks po pracy przynosi mi partyjka w CoD4. Myszka robi swoje i jak dla mnie jest ogromna różnica w rozgrywce, no i doznania są o wiele przyjemniejsze. Żeby nie było mam ps2 i grałem w black''a czy inne fpsy na konsoli i dla mnie rozgrywka na padzie w takie tytuły nie jest przyjemna. Mówiąc krótko za możliwość grania w sc2, d3 i fpsy na kompie przy pomocy myszki(zwłaszcza rozgrywka mp) nigdy bym nie wymienił mojego piecyka na xboxa czy tam ps3, a w te wszystkie sp onimushe, devil may cry, ninje srinje itd. nie chce mi sie za bardzo grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z gram.pl, blokujcie komentarze do wszystkich artykułów/newsów związanych z konsolami, bo jeszcze nie było takiego, który nie zszedłby na offtopa i kłócąco-drącą wojnę konsolowców...
Sam mam na razie PC, za parę dni przyjdzie do mnie Xbox 360, wybrałem go ze względu na rozbudowane XBL, większą liczbę użyszkodników, cenę oraz jakość gier na nią wydawanych (pokażcie mi jeden tytuł, który ukazał się i na 360 i na PS3, o którym mówiono, że jest gorszy na X360, niż na PS3 [i nie chodzi mi o drobne różnice w grafice tylko bugi i glitche, tak, jak to miało miejsce z Assassin''s Creed] ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować