Zaloguj się, aby obserwować  
Anonim_9caed953cb7bfb1f09d802f1f8e09f8a91355e47d101612b5f98a4c2810b1c4e

Limitowana Edycja Kolekcjonerska Heroes of Might&Magic V

22 postów w tym temacie

Dnia 20.01.2006 o 13:30, luzak1 napisał:

HoMMV zrobiło niezłą furrore, a zwłaszcza edycja kolekcjonerska. Co o tym sądzicie?

A co tu sądzić?Trzeba kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 13:30, luzak1 napisał:

HoMMV zrobiło niezłą furrore, a zwłaszcza edycja kolekcjonerska. Co o tym sądzicie?


A co Ty o tym sądzisz? Zakładasz temat to się wypowiedz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupiłem na gram.pl za 119,90 normalnie ful wypas mode io na dod. najfajniej wydana gra. (edycja kolekcjonerska)
wielka brawa i owacje na stojąco dla tego kto wymiślił tą szkatułke i dodatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 03:21, Ardaren napisał:

spujżcie o kturej godzinie ja pisze posty maniak za mie ni?


maniak ortografii

----

Edycja Kolekcjonerska bardzo ładnie wydana. Zadbali o to, aby mapa nie wygladala jak wyjeta z koperty C6, dobrej jakosci papier, skrzynia tez niczego sobie i w ogóle git.

Ale co z tego jak instrukcja ma tyle błędów, a w dodatku brakuje w niej przydatnych infromacji, że jest zbędna.
Karta pomocy nie dość, że z błędami to nie umieszczono na niej najważniejszych skrótów.
Artbook cienki jak włos mongoła.
Karta jednostek - błędy i brakuje najważniejszego - brak opisów specjalnych zdolności jednostek.
Skrzynia bardzo fajna - ale wyściółka tragiczna - popękana i uszkodzona.
HoMM3 - szkoda, że tylko podstawka - jak na razie w ogóle nie wyjmowana z pudełka - jak pewnie u większości.
o HoMM5 nie będę pisał bo się w nią zagrywam bez pamięci - ale wydać grę z tyloma błędami to zakrawa na samobójstwo.

Ale i tak HV zasługuje na miano godnej następczyni H3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo osoba ktora byla odpowiedzialna za kontrole prjektu byla zajeta czyms innym i zespol pozostawiony na samopas zrobil co to zrobil...

a wiecej artworkow jak chcesz to musisz sobie kupic te karty do gry tyle ze te obrazkito malultkie niestety sa...

az sie prosilo by i je umieszczono w tej ksiazeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważaj! Maniak forumowy jest w każdym z nas! Nie pozwól, żeby Tobą zawładną! :D A co do EK ładnie wydana, ten kuferek, mapki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie sie bardzo podoba ten specjalny slad bohatera:) jak sie znudzi przechodze do zwyklego a pozniej wracam na specjalny ;) bajer a cieszy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi bardzo podobaja sie kampanie - jak na razie gram kampanie Necromanty i dotad sie nie znudzilo.

w h4 to po pierwszej kampanii juz mi sie dalej nie chcialo grac
w h3 przeszedlem podstawke w sumie dla sportu - bo h3 to tylko multi gram.
w h2 tez tak jakos mi nie szlo - ciagle wtedy hot seat łupałem.

a w h5 po prostu bomba - i właśnie fajne jest to, że jest całkiem nowy świat i nowa historia - fabuła prosta ale mi się podoba - bez zadnych zbędnych odwołań do poprzedniczek czy do cRPG''a M&M (ktory w ogole mnie nie interesuje).

Podoba mi sie tez to, ze kampanie sa ustawione chronologicznie i tworza calosc. A nie tak jak np. w h3 - ta sama historia ale z roznych stron w tym samym czasie. Jednak, żeby h5 dorównała h3 multi - to jeszcze sporo pracy muszą włożyć. Ogólnie grę polecam z czystym sumieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2006 o 13:30, luzak1 napisał:

HoMMV zrobiło niezłą furrore, a zwłaszcza edycja kolekcjonerska. Co o tym sądzicie?

Jak na jakość wydania, 120zł to trochę za dużo. Edycja Kolekcjonerska jest bardzo nie dopracowana, najbardziej zawiodło mnie opakowanie z płytami. Do Heroes III powinno być oddzielne opakowanie i obrazek na płycie.(bo jest obrazek heroes V). Opakowanie jest tandetne, składane jak akordeon. Tak jak już kolego wspomniał kiepska wyściółka w skrzynce i tandetne zawiasy (nie wiadomo ile wytrzymają). Dość dużo błędów w książeczkach. CD-Projekt wydaje za dużo edycji kolekcjonerskich, już te 10 czy ile nowych gier, których będą dystrybutorami jest w wydaniu kolekcjonerskim. Kiedyś nie było tego tyle i można się było tym pochwalić.


POZDRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 21:35, Filip92 napisał:

> http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=1425 tu jest ogólny temat o HM&M tam sie
dopisuj
> a nie zakładaj nowych! ;/
> > Nie widzisz to obywatel troszeczke szacunku



Nie ma to jak odpisać na post sprzed pół roku co nie?

A EK mi sie bardzo spodobała, sporo dodatków, a na zdjęciu to wygląa bajecznie :D
Czekam na G3 EK i DMoM&M EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 21:38, Mistic napisał:

> > http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2431&u=1425 tu jest ogólny temat o HM&M tam
sie
> dopisuj
> > a nie zakładaj nowych! ;/
> > > Nie widzisz to obywatel troszeczke szacunku


Nie ma to jak odpisać na post sprzed pół roku co nie?

A EK mi sie bardzo spodobała, sporo dodatków, a na zdjęciu to wygląa bajecznie :D
Czekam na G3 EK i DMoM&M EK.


Nie lubie jak ktoś jest wcibski : -/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować