Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień

46 postów w tym temacie

PlushowyMisio

W tym tygodniu bez wątpienia największą premierą jest polski Mass Effect. Jego recenzję przedstawimy Wam w sobotę, jednak produkcja Bioware nie jest jedynym wartym zauważenia tematem. Zapraszam do sprawdzenia co będzie się działo na gram.pl!

Przeczytaj cały tekst "Co na gram? - wideowstępniak na bieżący tydzień" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tydzień może nie najciekawszy, ale do nudnych też nie należy. Ja najbardziej czekam na recenzję Battlefield: Bad Company, która bardzo fajnie wygląda. Recenzję Mass Effect też może przeczytam... zależny jaki będę miał humor :P
Aha, to chyba jeden z lepszych wideowstepniaków... Brawo i tak trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w recenzji ME będą pod niebiosa wychwalać spolszczenie, które już duża liczba użytkowników tego forum zjechała. Na jednym z filmików, który jest do pobrania z tych stron słyszymy, że spolszczenie jest poprostu rewelacyjne. He, he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plushowy jaki opalony :D Pure widziałem filmiki , gra wygląda świetnie , z chęcią przeczytam zapowiedź , Brothers in Arms: Hell''s Highway wygląda nawet nawet.

Seph pomagier - świetnie to zabrzmiało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 16:37, Sephirath napisał:

Pomysł z lawetą był po prostu miażdżący :D


O LOL. gratki wielkie. Niezłe wejście ;)

I to nawet bardzo dobrze, bo nie będzie żadnych nowych gier erotycznych, które uważam za zły pomysł, bo Sephi jest niepełnoletni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:46, Piotrbov napisał:

I to nawet bardzo dobrze, bo nie będzie żadnych nowych gier erotycznych, które uważam
za zły pomysł, bo Sephi jest niepełnoletni ;)


... coś bym Ci powiedział ale się może powstrzymam : p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:46, Piotrbov napisał:

I to nawet bardzo dobrze, bo nie będzie żadnych nowych gier erotycznych, które uważam
za zły pomysł, bo Sephi jest niepełnoletni ;)


On tylko grać w te gry nie może ale sprawdzić przed dodaniem musi ;P

@Seph ja się nie powstrzymam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:55, Sephirath napisał:

... coś bym Ci powiedział ale się może powstrzymam : p


No to się wstrzymuj. A i jeszcze jedno widać ciebie jak stoisz na tej lawecie w szybie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 18:12, Piotrbov napisał:

A i jeszcze jedno widać ciebie jak stoisz na tej lawecie w szybie
;)

Wiem, i Curtissa jak mnie ciągnie. Dzięki facet, podziwiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tydzień bedzie bardzo ciekawy ze wzgledu na premiere polskiej wersji Mass Effecta. Mnie jednak bardziej ciekawi zapowiedź PURE gra bardzo oryginalna i zapowiada się taki Moto Storm na PC. Nie zapomniałem o zapowiedzi Saint''s Row 2 gra to kolejny klon GTA....ale nie sądze że zrobi wielka furore. Reszta to słabe tytuły może jeszcze Brothers in Arms: Hell''s Highway to bedzie dobra gra reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2008 o 17:20, ACE_2005 napisał:

Pewnie w recenzji ME będą pod niebiosa wychwalać spolszczenie, które już duża liczba
użytkowników tego forum zjechała. Na jednym z filmików, który jest do pobrania z tych
stron słyszymy, że spolszczenie jest poprostu rewelacyjne. He, he...


Będą wychwalać, jeżeli okaże się świetne. Nikt na tym forum na razie nie przeszedł gry w pełni po polsku, więc żadną opinią - czy to dobrą, czy to złą - nie można się podpierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować