Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Powrót do Zamku Wolfenstein na E3?

31 postów w tym temacie

Poprzednia część była świetna! Trochę trudna i wymagana dużego myślenia od wcielającego się w BJ''a Blazkowicza gracza ale to jak na tamte lata piękny tytuł. Ja z niecierpliwością czekam na dwójkę. Byle by z grafiką nie przesadzili i utrzymali ten gamepley.

Pzdr.Dawid

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W RTCW walczyło się z mitycznymi stworami? Czy myśmy aby na pewno grali w tę samą grę? Bo ja oprócz kilku zimplantowanych mutantów, 2 bosów, którym się wydawało, że magia i SS idą ze sobą w parze, nie przypominam sobie żadnej hydry, cerbera, bazyliszka ani smoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynki nie miałem okazji poznać, ale skoro mówicie, że była taka świetna, to pewnie i sequel będzie wypasiony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z niecierpliwością czekam na kolejnego Wolfa ;] Jak dotąt miałem wszystkie części i wszystkie były świetne ;D więc ta nie może być gorsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja z niecierpliwością czekam na kolejnego Wolfa ;] Jak dotąt miałem wszystkie części i wszystkie były świetne ;D więc ta nie może być gorsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mityczne? O rly? Nie przypominam sobie...
Do RTCW podchodziłem trzy razy i dopiero wtedy gra mi się spodobała. Nie podoba mi się zupełnie Enemy Territory, niby taktyka ważna ale chaos niesamowity, jak w Q3A i UT...
Tak swoją drogą grafika wciąż trzyma wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2008 o 18:37, Spector 109948 napisał:

Mityczne? O rly? Nie przypominam sobie...
Do RTCW podchodziłem trzy razy i dopiero wtedy gra mi się spodobała. Nie podoba mi się
zupełnie Enemy Territory, niby taktyka ważna ale chaos niesamowity, jak w Q3A i UT...
Tak swoją drogą grafika wciąż trzyma wysoki poziom.

Bo na wojnie to jest prawie że wyłącznie chaos ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pamiętam, kiedy miałem 3 lata kuzyn mi pokazał pierwszą częśc i Spear of Destiny. Tak mi się spodobała, że grałem w nią bez przerwy. Przeszedłem ją już nie wiem ile razy, a i tak do dzisiaj mi się podoba. Po prostu klasyk. Co do RtCW, to też super. Kiedy wyszła od razu ją sobie kupiłem i... znudziła mi się po dwóch przejściach :/ Multi mnie nie przekonało. Mam nadzieję, że nowy wolf będzie tak udany jak kiedyś jedynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować