Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo gry Too Human na dniach

23 postów w tym temacie

na dniach...
tylko kiedy dokładnie? :D
Nie mogę się doczekać aż zagram w demko
być może kupię pełną wersje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 03:41, Bagieta napisał:

Dobrze ze nie decydują sie na taki Krok jak Crytek.

What.

Przecież Crysis i Far Cry mają swoje dema.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z tym co pisałem tu i ówdzie - potwornie słabo, że SK zdecydowało się wydać demo. Komentarze o demie są tragiczne, podczas gdy sama gra jest świetna. Szkoda, bo odstraszy to wielu potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się podoba i zapewne ucieszyłbym się z dema i możliwości sprawdzenia jak to z nią jest naprawdę, gdyby nie ograniczone możliwości mojego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a demo mam już za sobą.
i powiem tyle - wtf?
jakiś hack''n''slash z fatalnym sterowaniem. zresztą, fatalnym to mało powiedziane. to jest po prostu jakieś nieporozumienie.
menu inwentarza wygląda jakby ktoś to w wordzie zaprojektował i tak zostawił. kompletnie nieczytelne, nie przystoi do dzisiejszych standardów.
no i sama fabuła - przydałoby się jakieś wyjaśnienie o co biega, bo na razie to czuję się zniechęcony idiotycznym połączeniem skandynawskiej mitologii z wysokorozwiniętą (nano)techniką. ot sensowne wprowadzenie choćby w kilku zdaniach by wystarczyło, bez tego cały koncept gry wydaje się po prostu komiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2008 o 14:51, Blizzard Beast napisał:

Zgodnie z tym co pisałem tu i ówdzie - potwornie słabo, że SK zdecydowało się wydać demo.
Komentarze o demie są tragiczne, podczas gdy sama gra jest świetna. Szkoda, bo odstraszy
to wielu potencjalnych klientów.

a skąd wiesz, że jest świetna, skoro jej nie widziałeś? po czym to stwierdzasz? ja przynajmniej zagrałem w demo... i bardzo się cieszę, bo jak nie poprawią tego sterowania, to bym się potem tylko wściekał, że wywaliłem kasę :/ a tak, na chwilę obecną wiem, że gry nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 16:52, penny napisał:

a skąd wiesz, że jest świetna, skoro jej nie widziałeś? po czym to stwierdzasz? ja przynajmniej
zagrałem w demo... i bardzo się cieszę, bo jak nie poprawią tego sterowania, to bym się
potem tylko wściekał, że wywaliłem kasę :/ a tak, na chwilę obecną wiem, że gry nie kupię.


No widzisz. Jesteś dokładnie takim przypadkiem o jakim pisałem. I gdzie napisałem, że jej nie widziałem? Już ją skończyłem. I wiem że jest świetna, a demo jest niereprezentatywne. Jezu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że gra troszkę mnie zaciekawiła. Grałem w demko, które nawiasem jest tragiczne, aczkolwiek muszę sprawdzić jeszcze wersję pełną. Jutro z pewnością zdam relację ;>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:41, Metalhead86 napisał:

Muszę przyznać, że gra troszkę mnie zaciekawiła. Grałem w demko, które nawiasem jest
tragiczne, aczkolwiek muszę sprawdzić jeszcze wersję pełną. Jutro z pewnością zdam relację
;>.


Z pełnej wersji? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:47, Blizzard Beast napisał:

Z pełnej wersji? :>

Znajomy kupuje tą grę już niedługo, więc i mi nie zaszkodzi sprawdzić ;>.

EDIT: Gafa ;P. Poza tym mam z góry pewność, że legendzie Diablo do pięt nie dorasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:50, Metalhead86 napisał:

> Z pełnej wersji? :>
A jakże inaczej ;). Znajomy już rozkoszuje się nią na swoim klocku, więc i mi nie szkodzi
sprawdzić. Natomiast mam już z góry pewność, że legendzie Diablo nawet do pięt nie dorasta.


A skąd ma? Bo ja też bym sobie własną sprawił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 17:30, Blizzard Beast napisał:

No widzisz. Jesteś dokładnie takim przypadkiem o jakim pisałem. I gdzie napisałem, że
jej nie widziałem? Już ją skończyłem. I wiem że jest świetna, a demo jest niereprezentatywne.
Jezu.

skoro gra jeszcze się nie ukazała, to chyba można domniemywać, że nie miałeś okazji w nią zagrać w pełnej wersji? To po pierwsze. Po drugie, zadałem pytanie skąd wiesz, że jest świetna. Wreszcie po trzecie, moim głównym zarzutem jest fatalne sterowanie i nieczytelny interface - to jak sądzę na razie nie różni się od tego co jest w wersji produkcyjnej, którą jak twierdzisz skończyłeś :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować