• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kajetan_Chrumps

Mass Effect - problemy i błędy

Pytanie

Witam.

1. Pomimo wyłączenia napisów (polski dubbing) napisy sporadycznie pojawiają się w różnych miejscach....
2. Wybrałem panią Sheppard. Na ekranie przydziału umiejętności pani Sheppard przenika się z panem Sheppardem!
3. Przy niektórych dialogach "przycięte" są początki wypowiedzi.

Proponuję aby w tym wątku umieszczać wszelkiego rodzaju problemy z tą grą. Będzie wszystko w jednym miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1016 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

Witam poszukuje pomocy z grą o nazwie ( Mass Effects 2 )
A dokładnie chciałbym zacząć w nią grać od początku tą samą postacią którą już grałem ( mieć ten sam wygląd stworzony prze zemnie ).

Na początku tworzenia postaci jest kod, którego nie zapisałem w moim przypadku =\ i teraz pytanie jak mogę go wydobyć z plików bać jak go pozyskać. Aby uzyskać ten sam wygląd


Wiem że to nie jest dobry temat aby tu go dawać, lecz nie mogłem znaleźć lepszego miejsca - p.s W google szukałem nic nie mogłem znaleźć.


W zamian za pomoc mogę zrobić avatar, logo, banner ( trochę się znam na grafice ) - bardzo mi na tym zależy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2010 o 13:54, XtreLu napisał:

Witam poszukuje pomocy z grą o nazwie ( Mass Effects 2 )


A możesz trochę wyjaśnić?
Chcesz grać postacią którą grałeś wcześniej w ME1 czy ME2?

Z resztą czy tak czy tak, masz podczas tworzenia nowej gry opcję importu postaci zarówno z ME1 jak i ME2. Wystarczy, że masz save''a z ME1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

> do Phobos_s na temat pomocy


Zaraz sprawdzę co mi dałeś otóż w me 1 nie grałem tylko 2 i stworzyłem sobie własnego sheparda który wygląda świetnie ;D i zależy mi na tym aby zacząć grać od nowa i mieć tą samą postać a z tego co widziałem nie ma jej przy wyborze gotowej i nei wiem jak to zrobić aby mieć jej kod bądź nią grać na samym początku tylko na tym wyglądzie mi zależy ;D( save''s mam bardzo dużo lecz nie od początku chyba )


---- Jeśli da się ja zaimportować to powiedz jak ;D ------ grałem tylko w ME 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 21.06.2010 o 16:19, XtreLu napisał:

---- Jeśli da się ja zaimportować to powiedz jak ;D ------ grałem tylko w ME 2


Import postaci z ME2 do ME2 jest bardzo prosty.
Wybierasz ''Nowa gra'' potem masz listę ''Nowa postać'', ''Gotowa postać'', ''Import postaci z ME1'', i ''Import postaci z ME2''.
Wypierasz import z ME2 i pojawia Ci się lista postaci które masz w ME2. Z tym, że najpierw musisz taką postacią ukończyć grę. Jeśli daną postacią nie ukończyłeś gry to nie będzie jej na liście do importu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Odpowiedz do Phobos_s


Aha dzięki ;D muszę skończyć gre, ale mam duży problem = ( kiedy dochodzę do końca misji z zwerbowaniem zabójcy zacina mi się na ładowaniu kiedy mówi że będzie pracował dla mnie =\

( Podają sobie rękę nagle włącza się ładowanie i lag.. ) Pomocy =:.(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam!

Mam taki problem z grą Mass Effect 1. Zapisane gry nie chcą się wczytywać, a przy pierwszej wizycie na Cytadeli filmik, gdy Joker dokuje, za pierwszym razem się laguje, i muszę wczytywać zapis z Normandii lub z Eden Prime obok nadajnika. Działa jeszcze tylko pierwszy zapis na Cytadeli, a pozostałe się nie wczytują. W pewnym momencie ekran wczytywania się zacina i muszę resetować komputer.

Pomocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam problem w ME2. Gra mi chodzi normalnie płynnie tylko mam jeden problem. Gdy chcę wylądować na cytadeli robi się czarny ekran i słychać tylko jakies odgłosy w głośnikach. Ma ktoś jakiś pomysł co z tym zrobić? ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mam Problem.Po zainstalowani dodatku w edycji kolekcionerskiej ME1 wszysto jest w poządku dopuki nie polece pa panią naukowiec asari(członek drużyny).nagle tekstury planety robią sie czarne.Wczesniej tak nie było tylko od niedawna Prosze o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Mnie za to spotkał inny przykry problem. Nosiłem sie z zamiarem przejścia ME1 i byłoby wszystko dobrze gdyby nie jedna rzecz. Otóż DVD1 z przeżytku (używana od premiery do gry) po prostu nie chce przeczytać data2.rar, podczas bezpośredniego kopiowania tylko ten plik odmawia skopiowania (mieli mieli i nic...), tak jak podczas instalacji, instalka stoi o nic nie może ruszyć dalej. Wie ktoś czy istnieje jeszcze szansa wymiany w ramach dożywotniej gwarancji? Albo jakąś inną radę... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 08.08.2010 o 14:32, Karanthir666 napisał:

A ja mam z kolei inny problem. Jak schowam grę do paska, nie mogę jej potem przywrócić.
Jest na to jakieś rozwiązanie?

Tak. Nie przełączać z powrotem przez mysz, lecz przez Alt+Tab z klawiatury oraz ok. 10 sekund cierpliwości (czasem 15).

ps. Stare, ale na pewno wielu osobom się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 07.11.2010 o 22:26, Venetus napisał:

czy problem zawieszania się gry (czarnego ekranu) po jakiś 5 - 10 min gry został rozwiązany?

A był taki problem? O ile wiem problem taki występował tylko na piratach i to tylko przy przechodzeniu na mapę gwiezdną. W katalogu gry (Dokumenty) lub na C:\ często pozostają po takim wydarzeniu (resecie) logi, które pomagają zlokalizować problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Witam

Kupiłem dziś Mass Effect 1, i mam taki problem: po jakimś czasie gry, najczęściej w cut-scenkach lub menu (główne czy np zbieranie lootu) ekran robi się czarny, ale gra jakby dalej chodziła bo słychać między innymi kliknięcia w interfejsie. Ogólnie gra chodzi płynnie, a podzespoły się nie przegrzewają.

Procesor to Intel E5300 @ 2.6GHz, a grafika to XFX Radeon HD 4850.

Gra oryginalna, wersja polska z angielskimi głosami, zainstalowałem patch 1.01 + Bring down the Sky z drugiej płyty, a na to patch 1.02 z downloadu gram.pl

Z góry dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Sterowniki wczoraj instalowałem najnowsze (10.11, na starszych było to samo), a program który podałeś raportuje że DirextXa też mam najnowszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ostatnio chciałem sobie znowu zagrać w ME, lecz nie mogłem bo wyskakiwał błąd w stylu "correct the CD". Zastosowałem się do rad w przyklejonym poście, przeinstalowałem grę, lecz nadal nie mogę grać. O dziwo przy instalacji (dubbing ang. - napisy pl) nie prosiło mnie o 2 DVD. Jednak pomijając ten fakt, kiedy wciskam graj z menu DVD nic się nie dzieje, dosłownie, nic. Próbowałem też odpalić grę bezpośrednio z "launchera" z folderu, ale wyskoczył błąd jak wcześniej "Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application." Próbowałem oczywiście włączyć grę z DVD 1 i 2 lecz nadal to samo. Co jest nie tak?
Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować