Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

RACE Pro - nowa gra od Atari

37 postów w tym temacie

Dnia 13.07.2008 o 12:45, Davw napisał:

Mi się wydaje, że średniak się szykuje.
@S.V.P.A.M
GRID to miała być zręcznościówka i nie mieli zamiaru robić symulatora.
@k13
Eden zrobił TDU a Atari wydało dla tego mówię o Atari.


Sorki, z twojej wypowiedzi zrozumiałem jakby to Atari miało siąść i zacząć tworzyć TDU2 :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:51, k13 napisał:

> Mi się wydaje, że średniak się szykuje.
> @S.V.P.A.M
> GRID to miała być zręcznościówka i nie mieli zamiaru robić symulatora.
> @k13
> Eden zrobił TDU a Atari wydało dla tego mówię o Atari.

Sorki, z twojej wypowiedzi zrozumiałem jakby to Atari miało siąść i zacząć tworzyć TDU2
:P ...


Sry za wprowadzenie w błąd. Ale to nie wina Eden tylko problemów finansowych Atari. Dobra skończmy OT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 10:07, WyszkowiakO napisał:

Kolejne wyścigi pewnie będzie to śeredniaczek ,wiadomo że Grida nie pobije :)


co ty gościu za texty walisz?? GRID owszem jest super , ale to nie symulacja po za tym studio SinBim nie robi słabych gier!! ..owszem to ich pierwsza gra na X360, ale to nie ma znaczenia.. przekonasz sie ( jeśli masz konsole MS ) że chętnie będziesz pomykał w nowego RACE''a.. pod warunkiem że lubisz symulacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Realistyczna symulacja padem?? (wiem że są kierownice do Xbox''a ale i tak gry pisze się na pada...) no chyba że ktos jej maniakiem i już kierownicę sobie kupił...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak widzę po screenach, gra rzeczywiście wygląda realistycznie. Podoba mi się to, ze do gier wkroczyły realistyczne reklamy i wyścig czy mecz wyglada jak w rzeczywistości. Była kiedyś debata nad tym, jak by wyglądały gry z prawidziwymi reklamami, ale widać, ze wyszło to na dobre. Tylko szkoda, że ta gierka jest tylko na XPudło 360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szans żeby pośmigać bardzo realistycznie i z pełną przyjemnością nie mając kierownicy. To jest niezbędne po prostu aby w pełni cieszyć się symulatorem.
Porównywanie symulatora do zręcznościówki jeśli są podobne można dokonać tylko lepiej nie porównywać modelu jazdy. Pod względem zróżnicowania wyścigów i na pewno wygra GRID. Ale lepiej nie oceniać teraz tylko poczekać do wydania Race.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:23, player000 napisał:

Realistyczna symulacja padem?? (wiem że są kierownice do Xbox''a ale i tak gry pisze
się na pada...)


SinBim nie robi gier pod pada ;)

Dnia 13.07.2008 o 13:23, player000 napisał:

no chyba że ktos jej maniakiem i już kierownicę sobie kupił...


@Zaix... kierownice ma ;) ..inni również ..a teraz wielu dla tej gry sobie pokupuje.. czy to znaczy że ci wszyscy to maniacy?? ..nie! po prostu lubią się dobrze bawić ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:14, HiSin napisał:

Ta tak dobre pismo żę
Polecali Gothca 3 i jeszcze dali ocene 9/10 ...
...żałosne

I słusznie bo to na prawdę dobry RPG, który zasługuje na tą ocenę, ale dopiero po upatchowaniu do 1.6 (który już jest, więc po problemie) i to nie wina PB tylko JoWood, które poganiało ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co z tego oni mieli gre ocenić oceniali wersje zbugowaną
i tak czy siak czuć że dostali w łape od cdp.
Albo podobnie z assasin cred do tego polecali tą grę :|
ta gra nie zasługuje na taką ocene
to sama monotonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 13:58, HiSin napisał:

i co z tego oni mieli gre ocenić oceniali wersje zbugowaną
i tak czy siak czuć że dostali w łape od cdp.
Albo podobnie z assasin cred do tego polecali tą grę :|
ta gra nie zasługuje na taką ocene
to sama monotonia


Ja przeszedłęm całego G3 po premierze i znalazłem chyba tylko 2 bugi ... także według mnie G3 zasługuje na wysoką ocenę.
AC fakt, był monotonny, ale był też pewnym powiewem świeżości.

A tak w ogóle to zeszliśmy z tematu ... zaraz któryś, z jakże uprzejmych modów, da nam demote''a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z GRIDem i tak nie wygra. W GRID też jest WTCC, F3. Graficznie, modelem zniszczeń, walecznością przeciwników, grywalnością i emocjami też GRIDa nie przebije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra wyścigowa a ja nadal wole starego dobrego NFS: Underground. Zresztą grafika mi nie pociągnie znając życie. Ogólnie nie dla mnie. A i kto teraz przebije GRIDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 12:33, k13 napisał:

@Davw

O ile dobrze pamiętam to nie Atari robi TDU tylko Eden :P

@S.V.P.A.M

Rozumiem że na tym placu bawiłeś się samochodem o potężnej mocy silnika, i lekkiej konstrukcji
?


Powiem tak...tak i co lepsze jestem radosnym właścicielem czegoś takiego.
Honda CRX 1,6 l DOHC VTEC 160KM Może to nie jest ideał(tylko na to mnie było stać) ale pojęcie jako takie o tym uślizgiwaniu jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech też wydadzą na PC to będzie fajnie, ja lubię w każdą troszkę pograć :) no chyba że jak kupię Xa to wtedy będzie już CooL............. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale o to właśnie chodzi że wersja na PC już istnieje! Nazywa się to RACE;-) To co powstanie na Xbox to będzie na pewno jakaś wariacja, pewnie z lepszą grafiką i trochę słabszą fizyką, wersji PC-towej.
BTW. Do tej pory wykręcałem PAD-em lepsze czasy aniżeli na kierownicy, a teraz uczę się kręcić tym kółkiem bo to wcale nie takie proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Race czy to część poprzednia czy 2007 grą nadzwyczajną nie był. 2007 miał fajny model jazdy (nie do końca "symulatorowy") ale to nie byłą gra w którą można grać tak jak np. w TDu ponad rok po premierze bez żadnych problemów. Jeśli to naprawdę jest tylko konwersja na konsole to tytuł dobrze znany kolegom od blaszaków i rewelacji przy niem nie mieliśmy i wątpię aby jakiś przełom dokonał się na xbox''sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować