Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowy model i obniżka cen Xboksa 360 już oficjalnie

42 postów w tym temacie

W empiku można kupić premium za 799 złotych (chyba że się pomyliłem :P) a kolejna obniżka cen to tylko więcej graczy. Szkoda tylko że JA czuję się co najmniej oszukany :/ (jako osoba która już premiuma posiada, i to bez złącza HDMI :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko w empiku, bo nawet na gram.pl można kupić xboxa premium za 700zł, haczyk w tym, że to wersja bez HDMI i z 90nm procesorem ;]
Co do ceny - aż się chce powiedzieć "NOSZ K...urczę, tydzień po tym, jak kupiłem Xboksa, taki nius :/".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>>>>>>>>>>W empiku można kupić premium za 799 złotych (chyba że się pomyliłem :P) a kolejna obniżka cen to tylko więcej graczy. Szkoda tylko że JA czuję się co najmniej oszukany :/ (jako osoba która już premiuma posiada, i to bez złącza HDMI :/)<<<<<<<<<<<<,


Ja też mam taką samą sytuację. Tylko ja kupię teraz xboxa 360 elite. Zależy mi na hdmi. I nie czuj się oszukany. Rozumiem że niekoniecznie masz kase na kupno nowej konsoli ale gdyby na początku zrobiliby xboxa 360 elite kosztowałby ponad 2 tysiaki. Teraz można mieć lepszy sprzęt za lepszą kase. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo Xbox 360 będzie dołączany to Pani Domu ;-P

A tak na serio to dobrze, że M$ obniża ceny. Może zmusi to Nintendo i Sony żeby nawet o kilka dolców spuścić z tonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam oszukany to oczywistę że produkt wdrożony na szeroką skalę będzie taniał, tym bardziej że jest ostra konkurencja. Konsole kupiłeś bo jej potrzebowałeś, bo chyba nie po to by na niej zarobić?! Ja dałem za swojego premiuma 1399zeta był do tego PGR3, tylko że w połowie listopada 2006 :) Nie ma co narzekać, kto chciał naprawdę mieć konsole ten już ją ma, teraz zaczyna się polowanie na nowe grupy klientów głównie ceną i to zapewne nie ostatnia obniżka. Święta A.D. 2008 tuż tuż :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie myle to w europie nie bedzie obnizki cen (przynajmniej w najblizszym czasie), ponieważ microsoft już obnizyl ceny w europie jakis czas temu. Teraz nadszedl czas na USA, a europa swoja obnizke miala. Premium z HDMI kosztuje 999zł przeciez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, a ja jestem świeżo po kupnie Xbox''a :/. 3 dni temu ;p. To się nazywa pech. Ktoś pisał że Xbox premium kosztuje w granicach 1000zł, zajrzyj chociażby do sklepu gram.pl ;p. 699. Ja kupiłem Premium ze złączem HDMI i z tym lepsiejszym wnętrzem (chłodzenie itp) za 899zł. (nówkę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli na poważnie myślą o cyfrowej dystrybucji to chyba 60 GB jest stanowaczo za mało... myślałem, że 320 gb dysku nie zapełnię i jakże się szybko zdziwiłem .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na poważnie o cyfrowej dystrybucji będzie się myślało przy trzecim xboxksie
mówi się o 20terabajtowym dysku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pozostaje liczyć na to, że obniżka ta, wraz z nowym modelem, jak najszybciej trafią na nadwiślański rynek."

My tą obniżkę mamy już od 4 miesięcy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mnie przyjmą do pracy w Kauflandzie to zarobie pewnie z 800 złotych to się z bratem złożymy i na nowy rok szkolny będę miał Iksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować