Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brothers In Arms: Hell’s Highway - zapowiedź

40 postów w tym temacie

gram.pl

Brothers in Arms to jedna z ciekawszych serii strzelanin traktujących o II Wojnie Światowej. Wprawdzie nigdy nie zyskała takiego rozgłosu jak Medal of Honor lub Call of Duty, ale mimo to dorobiła się licznej rzeszy sympatyków. Już od ponad dwóch lat trwają prace nad trzecią częścią, o podtytule Hell’s Highway.

Przeczytaj cały tekst "Brothers In Arms: Hell’s Highway - zapowiedź" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm zapowiada się ciekawa gra, swoją drogą obie poprzednie części mi się podobały, no ale przyznam się bez bicia że potrafiły czasami znużyć. Mam nadzieje że w tym przypadku będzie ciekawiej, no ale czekam na kilkominutowy gameplay:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poprzednie części nie spodobały mi się już na samym początku xD Mam nadzieje, że ta będzie lepsza, lubie nieszczyć wszystko wokoło, no i mam nadzieje, żę da sie trochę samemu połazić ^^ bo jeśli chodzi o takie gry, no męczy mnie niańcczenie kompanów, zeby mieli dobre AI i czasami sami podejmowali decyzje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na samym wstępie warto dodać, że "Market Garden" jest autorskim planem marszałka Montgomery''ego - i to jego należy obarczyć winą za porażkę tej operacji. Pogoda i siły przeciwnika to jedno, ale amatorszczyna w planowaniu i narażanie na ciężkie straty sił koalicyjnych, to drugie.

Gra zapowiada się ciekawie, choćby z tego względu, że dotyczy kampanii PRZEGRANEJ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Road to Hill 30 i Earned in Blood zagrywałem się do upadłego i z Hell’s Highway będzie to samo :) Mam jedynie nadzieję że Cenega pokusi się o wydanie limitowane tej gry (może manierka bądź magazynek do MP40 ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, po CoDzie 4 pora zająć się kolejnym FPSem. Pora nasycić żądze krwi >:] A sam gra zapowiada się nader ciekawie. Czyżbyśmy mogli zmienić w niej historię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w porzednie czesci zagrywalem sie dlugo (dla przyjemnosci), pozwole sobie skomentowac zapowiedz:

"Wprawdzie nigdy nie zyskała takiego rozgłosu jak Medal of Honor lub Call of Duty"

to oczywiste, BiA nie jest debilnym FPSem gdzie liczy sie tylko szybkosc naciskania myszki - latwo w tej grze zginac, a taktyka "walimy do przodu" konczy sie smiercia. Wlasnie dlatego nie byla tak popularna.

"Autorzy chcą bowiem przedstawić je w iście filmowym stylu."

i cholernie dobrze! Ostatni CoD to kpina fabularna, poprostu idziemy i zabijamy w obronie bezpieczenstwa swiata - zadnych wazniejszych rozmow, dialogi do dupy - tragedia... a o Medalu to nawet nie bede pisal bo jest jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na stronie jest fajny serwis opisujący dzień po dniu operację Market Garden, jeśli gra będzie na podstawie tego serwisu to ok. 5 dnia w grze spotkamy się z Polakami :) wejdźcie na stronę gry jest tam wiele ciekawych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cud miód i orzeszki :D Widzę że pozbędą się wszystkiego co mnie denerwowało w poprzednich odsłonach. Tylko ta grafika na trailerze, jakoś tak zbyt kolorowa :?
No i mam nadzieję że spotkamy gdzieś polaków, kto wie może nawet wesprą nas w walce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Że nie była popularną gra to nie jest nic niezwykłego, wszak trzeba mieć dobry zmysł taktyczny aby ruszyć dalej. W innych podobnych produkcjach brnęło się do przodu "na chama" i bez przeszkód kończyło grę.

Może ukazanie gry w filmowym stylu choć trochę jej pomoże.
Uśmiałbym się gdyby ta nieudana operacja w grze została by zakończona sukcesem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2008 o 18:47, blackbeaver napisał:

na stronie jest fajny serwis opisujący dzień po dniu operację Market Garden, jeśli gra
będzie na podstawie tego serwisu to ok. 5 dnia w grze spotkamy się z Polakami :)


Nie sądzę. Mamy kiepską prasę w USA.

Dnia 13.07.2008 o 18:47, blackbeaver napisał:

wejdźcie na stronę gry jest tam wiele ciekawych rzeczy


Sosabowskiego potraktowano niemal jak zdrajcę, bo ośmielił się skrytykować ten debilny plan Montgomerry''ego właśnie. Szkoda, że generał dał się sprowokować - przynajmniej miałby okazję ustapić ze stanowiska dobrowolnie z wysoko podniesioną głową. Nie znoszę tego angielskiego megalomana. Monty przy Pattonie był zaledwie licealistą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się już nie mogę doczekać :))

Co ważniejsze... w jednym z wywiadów, szef Gearbox, wyznał, że mogą jeszcze kontynuować historię bohaterów gry. Została bowiem jeszcze jedna operacja, w której spadochroniarze wzięli udział. Bitwa o Ardeny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.07.2008 o 21:31, Vojtas napisał:

Sosabowskiego potraktowano niemal jak zdrajcę, bo ośmielił się skrytykować ten debilny
plan Montgomerry''ego właśnie.

Sosobowski to w ogóle marnie skończył, przez resztę życia pracował jako magazynier. Tyle dobrego, że część brytyjskich żołnierzy których uratował ufundowała mu pomnik w Holandii, który stanął tam chyba jakieś 2 lata temu.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika mi się nie podoba...
Jest zbyt bajkowa, zbyt wesoła. To jest gra o wielkiej wojnie, której nikt dobrze nie wspomina i powinna być bardziej mroczna, ciemna. No i ogólnie jest dosyć słaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować