Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

E3: id Software ma nowego partnera wydawniczego

21 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Rage - FPS studia id Software, który powstaje na jego nowym silniku Tech 5 - nie zostanie wydany przez firmę Activision. John Carmack zabrał głos na konferencji Electronic Arts na targach E3 i zapowiedział, że to właśnie temu gigantowi powierzy swoje najnowsze dzieło.

Przeczytaj cały tekst "E3: id Software ma nowego partnera wydawniczego" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... a potem dojdzie do dnia, kiedy zobaczymy pod logiem id Software napis: Division of EA. Mam nadzieję, żę id nie podzieli losu BioWare i nie stanie się integralną cześcią tego korporacyjnego molocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... W grach EA nie znoszę dwóch rzeczy - słabych pudełek z grami(tylko instrukcja+płytka) oraz ich cen... ;/

A id Software poniekąd postąpiło dobrze, nie muszą się już zamartwiać marketingiem. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i du...sza. Takiego CoDa 4 z Activision kupiłem za 80zł w dniu premiery, a EA wali takie ceny że aż żal :/ Już od lat nie kupiłem żadnej gry EA. Ostatnia to Fifa 2005 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie 140... tylko 129zł. A EA przynajmniej nie kaszani gier durnymi polonizacjami... Jak to było w przypadku Quake Wars który był wydawany przez Activison czyli w Polsce CENEGĘ... x(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po ostatnim quake wars przyda się nowy hicior. :D
Gra zapowiada się miodnie. I jeśli przez 4 lata będą pracować a nie opieprzać się (DNF?) to będzie killer. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpraca id Software z EA... oj, coś mi się nie widzi ;/

Nie wiem, czy wyjdzie to na dobre. Na pewno możemy spodziewać się bardzo wysokiej ceny RAGE w wersji na PC. Zobaczymy, co z tego wyjdzie - mam nadzieję, że to pojedynczy przypadek, a potem dalej będą wydawać gry z ramiona Activision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 11:18, Mrocz napisał:

Nie 140... tylko 129zł. A EA przynajmniej nie kaszani gier durnymi polonizacjami... Jak
to było w przypadku Quake Wars który był wydawany przez Activison czyli w Polsce CENEGĘ...
x(


Akurat cena sugerowana gier EA to 139zł. A EA też potrafi robi niezłe byczki. Jak w Hellgate: London, gdzie demony nazwano... chochlikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego jak czego ale tego to bym się naprawdę nie spodziewał. W pierwszej chwili pomyślałem: ''''Jak to ? EA i id Software razem ? To niemożliwe... to będzie totalna porażka...'''' . Oczami wyobraźni już widziałem te taśmowo produkowane Quake-i , Doom-y oraz kolejne części Rage... byłby to prawdziwi koszmar...
Jeżeli współpraca EA z id miała by się utrzymać przez dłuższy czas nie miałbym nic przeciwko wydaniu wszystkich części Quake wraz z wszystkimi dodatkami na tej samej zasadzie co C&C: The First Decade , wtedy byłbym w siódmym niebie. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku. Ogłoszenie najbardziej exclusive''owego z exclusive''ów z PS3 na Xkloca, a teraz jeszcze to? Tegoroczne E3 uważam za niezwykle słabe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2008 o 09:31, Azuredragon napisał:

Tak... a potem dojdzie do dnia, kiedy zobaczymy pod logiem id Software napis: Division
of EA. Mam nadzieję, żę id nie podzieli losu BioWare i nie stanie się integralną cześcią
tego korporacyjnego molocha.


Szczerze? Po ostatnich wypowiedziach Carmacka jakoś niespecjalnie mnie to dziwi. I prawdę mówiąc coraz mniej zaczyna mnie to obchodzić - jak id chce się łajdaczyć, to droga wolna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować