Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crytek przejmuje studio Black Sea

16 postów w tym temacie

Renor Mirshann

Dobrze znane wszystkim grającym w FPS-y na PC studio Crytek ogłosiło, że bułgarska firma Black Sea Studios stała się jego częścią. Ten developer - z siedzibą w Sofii - będzie od teraz tworzyć pod nazwą Crytek Black Sea. Obecnie kończy prace nad strategią WorldShift.

Przeczytaj cały tekst "Crytek przejmuje studio Black Sea" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knights of Honor było super ;](naprawdę polecam, jest teraz w KK) WS zapowiada się za to... tak sobie, jak dla mnie. Ale cóż, poczekam na recenzję. I nowe gry tego studia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crytek kojarzy mi się jedynie z FPS i jakoś dziwnie będzie mi się patrzeć na ich logo w czasie uruchamiania strategii. No ale firma musi się przecież rozwijać ;)

Mam tylko nadzieję, że gra ta nie okaże się kaszaną, która jedynie nadszarpnie dobry wizerunek firmy. Dotąd nie słyszałem o niej zbyt wiele i niestety wątpię, aby była czymś szczególnym. Z drugiej strony Knights of Honor było całkiem niezłe. Cóż - z ocenieniem chyba lepiej wstrzymać się do premiery.

PS Warchead? Auć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fotka - myślałem że to Kratos!

A nawiązując do tematu - ciekawe czy ta strategia odniesie sukces.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozrastają się i dobrze. Chociaż strategia od Cryteka? Nowość dla mych ślepi. Miejmy nadzieje, że im wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć zboczę ciut z tematu dyskusji ... Grałem jakiś czas temu w betę WS i jeśli nie wprowadzą kilku zasadnicznych zmian do rozgrywki, poniesie sromotną klęskę (ale mi się podobała ^^)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WorldShi(f)t? Nie słyszałam. A jeśli ma to być strategia, to trochę nie będzie pasowało mi logo Crytek''a towarzyszące tej produkcji. W końcu Crytek to kojarzy się przede wszystkim z FPS''ami (Crysis, Crysis Warhead, Far Cry). Chociaż nie dziwne, że dość spora firma "połyka" mniejsze studia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Może to i dopomoże dla Worldshift, naprawdę bardzo niekonwencjonalnie się zapowiada. Dla mnie ta gra może być przełomem, po tym co naczytałem się o niej w CDA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dobrze się Crytek rozwija. Moze zobaczymy kiedys jeszcze ładniejszego Crysisa?:) Co do Worldshifta, gra moim zdaniem będzie dobra. Nie bedzie wielkim hitem. Tworcy dodali do gry kilka nowosci. Czy wyjdzie grze na dobrze, to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować