Zaloguj się, aby obserwować  
cart

dostawa za wpln >500 ?

79 postów w tym temacie

Co do ME udało mi się zamówić jeszcze na starych zasadach, uff, ale dziś chciałem zrobić sobie prezent w postaci ek stalkera i crysis warhead a może nawet spore ale będę musiał iść do zwykłego sklepu , ehh szarakiem być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy grach które ja kupuje to musiałbym chyba ze 20 tytułów sobie kupić :P.Ja na gram.pl zakupów dokonałem tylko raz i pewnie drugiego już nie będzie.Te 150-200zł to jeszcze rozumiem,ale 500 to zdecydowanie za dużo,przez takie decyzję kupowanie gier na gram.pl staję się nieopłacalne,zwłaszcza że o wiele lepsze oferty cenowe są np na wirtus.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydać aż 500 zł, żeby mieć teoretycznie darmową dostawę (a tak naprawdę i tak za nią płacę, tylko pieniędzmi wirtualnymi...) to już zdzierstwo. Program lojalnościowy gram.pl schodzi na psy... Wirtualna kasa i tak już praktycznie nie daje żadnej realniej zniżki (w innych sklepach mam taką samą cenę bez wydawania WPLN).
Przykro mi to mówić, ale naprawę jest coraz gorzej. Kiedyś w stosunku do innych sklepów byliście naprawdę tani, teraz macie ceny na poziomie porównywalnym, albo wyższym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało kto jest na tyle zachłanny na gry żeby kupować je za 500 zł...
Tak zawsze kusiłem się na ten dodatkowy produkt żeby mieć darmową przesyłkę ale na 500 zł już się chyba nie pokuszę...
Przesada, naprawdę.

Moim zdaniem wprowadzono taką poprzeczkę ze względu nie na gry a na sprzęt dostępny w sklepie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety spotykam się z tendencją że stary klient to dojna krowa, tak jak mój dostawca netu leci w wała dając słaby net za dużą kasę ( nie miałem dobrej alternatywy , w chwili obecnej jestem na etapie wypowiadania umowy) tak teraz gram pl , tyle kupił to kupi też więcej bez względu an all, a takiego!...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

teraz jak patrze na te all obniżki, dodatek do wow 50 ziko, to co mam kupić 10 sztuk?:P. Jeszcze jakby kumple coś zamawiali... no ale nic trza szukać alternatywy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile już wcześniej wPLN nie były do niczego potrzebne,to teraz pomysł z 500 zł jest niemal gwoździem do trumny-szukam nowego sklepu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

500 zł... ? Czy to jest jakiś żart ? Raz kupiłem na gram.pl Wiedzmina i z dostawą wyniosło tyle ile w normalnym sklepie - to bez sensu. Skoro nie widać różnicy to po co przepłacać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cenega zerznela pomysl od CDP, ale zrobila to duzo lepiej. Za sama cene przesylki zamowilem sobie fajna koszulke, ksiazke i figurke do warhammera (jest dla mnie bezuzyteczna ale stoi sobie na biurku :D) a tutaj jakos zupelnie nie oplaca sie zbierac tych wpln, mam ich chyba z 600 i nie wiem na co wydawac. Gier nei zamawiam przez net bo wole isc do media markt i nei czekac na przesylke. A kolekcjonerek nie kupuje. Cenega robi cos z tymi punktami, ciagle sa jakies akcje a tutaj - nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu mnie boli, bo odpuszczam sobie niektóre przyjemności dla EK, a jestem w takiej sytuacji ze każdy grosz się liczy, zaoszczędzony w ten czy inny sposób. Byłoby milo jakby ktoś z góry powiedział czym ten krok był spowodowany i czy jest możliwość powrotu do poprzedniego stanu lub przynajmniej obniżenie tej stawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.07.2008 o 18:45, morthi napisał:

nieuwazacie ze to zaprzeczenie zdrowym zasadom prowadzenia przedsiebiorstwa?


Nie, nie uważamy :). Po to istnieje wolny rynek i konkurencja żeby przyciągać klientów (m.in. właśnie promocjami). A jako, że konkurencja na rynku sprzedaży i dystrybucji gier jest spora to klient będzie wybierał najkorzystniejszą ofertę. I gram.pl traci właśnie w ten sposób klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 00:28, lothar-mb napisał:

Nie, nie uważamy :). Po to istnieje wolny rynek i konkurencja żeby przyciągać klientów
(m.in. właśnie promocjami). A jako, że konkurencja na rynku sprzedaży i dystrybucji gier
jest spora to klient będzie wybierał najkorzystniejszą ofertę. I gram.pl traci właśnie
w ten sposób klientów.

I miejmy nadzieję że straci ich tyle że w końcu sie zorientuję iż źle czyni. Może wtedy się zdobędą na opracowanie nowego programu lojalnościowego i na jakies reformy w sklepie. Nie da się ukryć że wPLN-y były dobrym pomysłem ale dobre parę lat temu kiedy było mniej konkurencji i bardziej ograniczony dostęp do gier. Teraz jako że w dziedzinie cały czas postęp jest to już "przestarzała technologia" :P. Czas to zmienić na cos nowszego. Cenega mimo że ich program też nie jest idealny (ale lepszy niz te wPLN-y od CDP) pokazała że można coś zrobić, bierzcie przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chwała za to ze każdy może oferować dobra po cenie jaka mu się podoba, ale bez jajków... a tak jako ciekawostkę, w stanach można dostać auto polowe taniej niż w Polsce, a z czego to wynika? Chciwość ( i inne czynniki, jak dolar itd., ale przykładów jest więcej) , tutaj może to nie mieć związku z całą sprawa, choć kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, kolejny temat w którym mogę napisać że wirtus > gram.pl

Na wirtusie dostałem MGSa 2 mimo że dystrybutorem jest CDP nie znajdziecie tej gry na gramie :))) tylko na wirtusie. a wPLN to jakiś chwyt marketingowy. Już pomijam że jak zamówię cokolwiek z tych badziewi za wPLN (no sory, od pół roku chyba jest ciągle to samo - tektura, plakaty - już pomijam to że plakat z Guild Wars nightfall miałem w pudełku z grą - i jakaś badziewna czapka) to muszę osobno płacić za przesyłkę. Wolę już empik lol. A media markt zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 00:41, knopfler napisał:

I miejmy nadzieję że straci ich tyle że w końcu sie zorientuję iż źle czyni. Może wtedy
się zdobędą na opracowanie nowego programu lojalnościowego i na jakies reformy w sklepie.


Wtedy to już może być za późno dla CDP. Już teraz widząc ten skok z 150 na 500 się utwierdziło to, że nie chcemy kupować gier w takich warunkach.

Czekam tylko, aż ktoś odpowiadający za ten cały chłam się tu odezwie. Prawie 40 postów, a wszystkie to niezadowolenie. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2008 o 10:06, Lost Paradise napisał:

Fajnie byłoby zakupić w pełni grę za wPLN.....


Niemożliwe - firma by tyle "sprzedała" za te wplny gier że by szybko padła... choć jak ma zostać taka sytuacja jak teraz, to też padnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no nie, to co to ma być? jak ktoś kupuje kolekcjonerkę to ma prawo do darmowej wysyłki, ewentualnie musiałby dokupić jakieś coś by dobić do 200, ale 500? Przecież na to 4 kolekcjonerki trzeba kupić...
Są trzy możliwości: 1. Ponury błąd systemu
2. ponury żart gramu
3. Kiepska próba zachęcenia do robienia większych zakupów na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować