Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Jak ja nie lubiej tej gry, jest bez fabułę... ta wersja gry po prostu im nie wyszła GTA III to była gra z fabułą wypas a san Andreas nie wiem nie grałem ale widać jest świetne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:20, Furiza napisał:

Jak ja nie lubiej tej gry, jest bez fabułę... ta wersja gry po prostu im nie wyszła GTA III
to była gra z fabułą wypas a san Andreas nie wiem nie grałem ale widać jest świetne....


A przeszedłeś tą gre chociaż? Moim zdaniem , ta gra ma fabułe , może nie była nie wiem super jaka. Ale i tak grając w Vice City wczułem się w ten klimat lat 80 . Ogólnie gra jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:23, olki77 napisał:

> Jak ja nie lubiej tej gry, jest bez fabułę... ta wersja gry po prostu im nie wyszła GTA
III
> to była gra z fabułą wypas a san Andreas nie wiem nie grałem ale widać jest świetne....


A przeszedłeś tą gre chociaż? Moim zdaniem , ta gra ma fabułę , może nie była nie wiem super
jaka. Ale i tak grając w Vice City wczułem się w ten klimat lat 80 . Ogólnie gra jest świetna.

Przeszłem grę wykupiłem każdą chatę , ale fabuły to ta gra nie ma porównaj se Gta 3 i VC to zobaczysz jaka 3 jest super , mówię ci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2007 o 01:32, Furiza napisał:

Przeszłem grę wykupiłem każdą chatę , ale fabuły to ta gra nie ma porównaj se Gta 3 i VC to
zobaczysz jaka 3 jest super , mówię ci

O co chodzilo w 3 bo nie gralem jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA Vice City ma fabułę na dość dobrą , aby wczuć sie w lata 80. Przeszłem tę grę 2 razy , raz w 100%.


PS:Obecnie czekam na GTA IV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2007 o 23:45, Remember_The_Name napisał:

Gratuluję trzeciej ręki, w innych sytuacjach życiowych pewnie też się przydaje? ;P


Dzięki, rzeczywiście się przydaje, fajnie też jest grać w takiego Driv3ra ;P A tak na serio, nie pamiętam klawiszologii, ale ja helikopterem sterowałem tylko numeryczną, bo strzałki w ogóle mi się nie przydały ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2007 o 01:20, Furiza napisał:

Jak ja nie lubiej tej gry, jest bez fabułę... ta wersja gry po prostu im nie wyszła GTA III
to była gra z fabułą wypas a san Andreas nie wiem nie grałem ale widać jest świetne....

Ty albo nie wiesz, co mówisz, albo doskonale zdajesz sobie sprawę z faktu, że gadasz głupoty :P W którym momencie fabuła III przewyższała tę z Vice City? Przecież w III fabuła stała tylko na ciut wyższym poziomie, co w bezsensownych pod tym względem I i II - dostaliśmy bohatera, o którego przeszłości nie wiemy absolutnie nic i ni stąd, ni zowąd dostajemy robotę u miejscowej mafii.

Spoiler

Claude vel. Fido widzi się z dziewczyną szefa raptem 2-3 razy i już jest w stanie bezgranicznie jej zaufać, a nawet zakochać się (sic!). Przecież tego nie można nazwać fabułą, tam po prostu idziesz przed siebie. Nie mówię już o najbardziej przewidywalnym z zakończeń, spośród wszystkich części GTA... Gdy po raz pierwszy grałem w Vice i dowiedziałem się, że Lance postanowił przejść na stronę wroga (który nota bene przez większość gry na wroga nie wyglądał - to się nazywa podwójny elelemnt zaskoczenia), przeszły mi ciarki po plecach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema!
Ktos gra teraz w gta vc-mp?
Ja gram czasami i widze nie wielu polakow ;/
Ktos moze ma gang vc-mp?
Bo jeszcze zadnym sie nie spotkalem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 12:51, L0RENS napisał:

Siema!
Ktos gra teraz w gta vc-mp?
Ja gram czasami i widze nie wielu polakow ;/
Ktos moze ma gang vc-mp?
Bo jeszcze zadnym sie nie spotkalem ;/

Proponuję ściągnąć i pograć przez Multi Theft Auto, tam powinieneś spotkać o wiele więcej Polaków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>

Jeśli chodzi o zakończenia gry, to faktycznie, najlepsze było w Vice. W GTA 3 nie było złe, brak broni, ucieczka, pod ostrzałem, pościg, aż wreszcie zabicie Cataliny. W San Andreas końcówka gry była nudna. Zdobywanie terenów, wojny gangów, to było nudne a zakończenie średniawe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 15:11, Remember_The_Name napisał:

Proponuję ściągnąć i pograć przez Multi Theft Auto, tam powinieneś spotkać o wiele więcej Polaków
:)


Ja narazie mam multi player do vc ;) vc-mp ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 18:42, L0RENS napisał:

> Proponuję ściągnąć i pograć przez Multi Theft Auto, tam powinieneś spotkać o wiele więcej Polaków :)

Ja narazie mam multi player do vc ;) vc-mp ;D

Rozumiem, ale MTA to odrębny multiplayer i przynajmniej jeszcze kilka miesięcy temu grało w niego o wiele więcej osób, niż w vc-mp, a już na pewno więcej Polaków ;) Wiem, bo instalowałem u siebie kilka różnych multiplayerów, a MTA to jedenz popularniejszych i bardziej zaawansowanych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2007 o 20:27, Remember_The_Name napisał:

> Ja narazie mam multi player do vc ;) vc-mp ;D
Rozumiem, ale MTA to odrębny multiplayer i przynajmniej jeszcze kilka miesięcy temu grało w
niego o wiele więcej osób, niż w vc-mp, a już na pewno więcej Polaków ;) Wiem, bo instalowałem
u siebie kilka różnych multiplayerów, a MTA to jedenz popularniejszych i bardziej zaawansowanych
:)

Jak tak mowisz to sciagne i zobacze ile polakow jest ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie
a mianowicie ... Jestem po misjii Trojan Vodooo i nie mam już żadnych misji
Czy muszę kupić posiadłości i powykonywać tam misje np. w fabryce lodów ????
Po nie wiem kiedy bede mial następną misję zrobiłem również tą z budki telefonicznej... Nie mam jedynie Malibu club

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:00, Skarmory napisał:

Po nie wiem kiedy bede mial następną misję zrobiłem również tą z budki telefonicznej... Nie
mam jedynie Malibu club


Bez kupywania posiadłości misje prędzej czy później się skończą, więc aby ukończyć grę trzeba kilka z nich zakupić, nie pamiętam wszystkich które trzeba było kupić a których nie, ale pamiętam, że Malibu Club to trzeba było kupić. Skoro piszesz, że nie masz tego kupionego to chyba teraz musisz to kupić aby grę ruszyć dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2007 o 18:09, cinus` napisał:

Bez kupywania posiadłości misje prędzej czy później się skończą, więc aby ukończyć grę trzeba
kilka z nich zakupić, nie pamiętam wszystkich które trzeba było kupić a których nie, ale pamiętam,
że Malibu Club to trzeba było kupić. Skoro piszesz, że nie masz tego kupionego to chyba teraz
musisz to kupić aby grę ruszyć dalej...


Ech, ja mam taką samą sytuację, że brakuje mi tylko Malibu i 90 000 $ na jego kupno :/
No trudno, muszę uzbierać, ponapadać na sklepy i jakoś to będzie.
A pamiętasz może jaka jest następna misja po wykupieniu tych wszystkich objektów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Malibu trzeba kupić z tego co pamiętam po tam sie poznaje Phila i potem śa chyba misje od niego, nie mam jeszcze studia filmowego i Pole Position

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Po wykupieniu tych wszystkich obiektów trzeba będzie robić dla nich misje. Po zakończeniu misji dla posiadłości rozpoczną się misje finałowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zatrzymałem na "Lodziarni"..nie wiedziałem co zrobić...tak sobie jeździłem i rozwoziłem "słodkości" aż w końcu udało się...i fabuła od razu ruszyła do przodu...heh...te cholerne skrypty xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.06.2007 o 18:13, edeń napisał:

Ech, ja mam taką samą sytuację, że brakuje mi tylko Malibu i 90 000 $ na jego kupno :/
No trudno, muszę uzbierać, ponapadać na sklepy i jakoś to będzie.
A pamiętasz może jaka jest następna misja po wykupieniu tych wszystkich objektów?

Zrób inaczej. Niestety będziesz musiał wydać troche kasy, której i tak nie masz, ale zwrot jest prawie natychmiastowy. Idziesz po miniguna (500 sztuk jest jak podniesiesz), dokupujesz dodatkowo z 400 sztuk amunicji do M4 i zaczynasz misje policyjną. Po pierwszych 3-4 misjach za duzo forsy z tego nie będzie, ale potem w okolicach 10-11 samochody z bandytami będą się "respić" niedaleko ciebie---więc--->wysiadź i przygotuj miniguna i naparzaj w to jedzie czołowo w ciebie (10 naboi styknie na samochód). Dodatkowo zbieraj broń z trupów i tak w kółko...kasa idzie jak z Lotto :) Aha, do tej misji weź Cheetacha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować