Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 04.12.2006 o 22:42, Remember_The_Name napisał:

> widzialem w sieci film jak gość mial 45s na lotnisku i to skuterkiem!!!!
No właśnie IMO skuterkiem jest najłatwiej ;]

aha dzieki:) ide spac narqa wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:42, Remember_The_Name napisał:

> widzialem w sieci film jak gość mial 45s na lotnisku i to skuterkiem!!!!
No właśnie IMO skuterkiem jest najłatwiej ;]


Skuterkiem na początku, ale jak się rozpędzisz to już jest ciężej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.12.2006 o 22:43, Wasizi napisał:

Skuterkiem na początku, ale jak się rozpędzisz to już jest ciężej. ;)

To prawda :) Ale tam, skuterek nie skuterek i tak mój ukochany pojazd w Vice to poczciwy stary pecejot ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh najlepsze są te wbicia w przestrzeń nie zagospodarowaną, spytanie co to? :P już odpowadam, wnętza budynków
przy dobrej koniunkcji planet i niezawodnym farcie możemy podziwiać widoki rodem z matixa:P
Vice City to piękne miasto, jednak najpiękniejsze są aeroplany, pamiętacie scene z poromców duchów gdzie jeden z pogramiaczy został przeszyty pociągiem w tunelu? chciali byście przeżyć coś równie nie zapomnianego? nic prostrzego udajcie się na lotnisko i stańcie na środku pasu startowego, lądujący Boeing 737 przeleci was lepiej niż hanka kazia w wyborach na stołem el presidento of wasaw city :P
a jak wpiszecie kod na latanie i zaopatrzycie sę w czołg możecie pofrunąć na najwyższy budynek i tam w spokoju zjeść 2 śniadanie wewnątrz budynku, czyżby znów matrix? a jak :P
a teraz przytocze fajną akcje z San Andreas, gdy nasze życie rozszeża się do maksimum i "pożyczymy" samolot, po wzniesieniu na maksymalny pułap.
i teraz mission impassible, wyskakujemy, otwieramy spadochron i szybko go odrzucamy, spadamy, spadamy, spadamy i bach.
CJ jądune na asfalcie, zbeiegakją się ludzie, patrzą na zwłoki CJ, przyjeżdża karetka, 2 sanitariuszy begnie by ratować życie bohatera, niestety mózg rozbryzgał się na 4 strony świata, upadek z 5KM okazał się śmiertelny...
Nic z tych rzeczy :D nasz dzielny Gangsta upada nma ziemie i zarazz się podnosi, zostało mu 10% życia, aby było śmieszniej takie samo bbrażenia powoduje upadek z 30Mm :D widać gra ma gdześ różnice między 30m a 5Km :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe budynki do kupienia np.salon samochodowy,plan filmowy,cukiernia,dyskoteka.W budynku salonu samochodowego sam nielegalne wyścigi w których uwielbiam brać udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kogoś kto się zna na ściąganych z internetu pojazdach do tej gry. Gdzie je wkleić po ściągnięciu?Proszę o odpowiedź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
kumpel ma problem
gdy chce se pograc To mu pisze Ze gra gt a vice city nie moze znalezc odpowiedniej karty graf.
komp jego
Proc 2,3 athlon
ram 512
karta graf GeForce MX 440


pomocy pleaxsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:04, matikchorzow napisał:

witam
kumpel ma problem
gdy chce se pograc To mu pisze Ze gra gt a vice city nie moze znalezc odpowiedniej karty graf.
komp jego
Proc 2,3 athlon
ram 512
karta graf GeForce MX 440


pomocy pleaxsce


Nic dziwnego, że nie może znaleźć odpowiedniej karty graficznej, bo GeForce''ów 440 nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:11, edeń napisał:

Nic dziwnego, że nie może znaleźć odpowiedniej karty graficznej, bo GeForce''ów 440 nie ma :)


Jak nie ma jak jest? Sam mam taką kartę :P

***matikchorzow
Spróbuj zainstalować najnowsze sterowniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 18:03, cinus` napisał:

> Nic dziwnego, że nie może znaleźć odpowiedniej karty graficznej, bo GeForce''ów 440 nie
ma :)

Jak nie ma jak jest? Sam mam taką kartę :P


Wybacz, cinus`. Błąd małego, głupiego... Smuggler, zbluzgaj mnie! (chociaż nie zasługuję)... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja przeszedlem pare razy Vice City ale nigdy w 100%. a gdy juz mialem taki zamiar konczylo sie to albo formatem dysku i skasowaniem save albo poprostu mi sie nie chcialo tyle robic zawsze zbieram wszystkie paczki ale nigdy jeszczr nie zrobilem wszystkich rampacke. mze teraz sie skusze i spróbuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mogę ci podrzucić save''y. Mam robione po każdej misji:P Zaoszczędzisz sporo czasu. Chyba, że chcesz po raz n''ty przechodzić to samo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 17:11, edeń napisał:

> witam
> kumpel ma problem
> gdy chce se pograc To mu pisze Ze gra gt a vice city nie moze znalezc odpowiedniej karty
graf.
> komp jego
> Proc 2,3 athlon
> ram 512
> karta graf GeForce MX 440
>
>
> pomocy pleaxsce

Nic dziwnego, że nie może znaleźć odpowiedniej karty graficznej, bo GeForce''ów 440 nie ma
:)



Ja mam jakąś standardpową nie Gforce nie Redeon jakis grat i Vice City mi chodzi jak ta lala i mam tylko 870mhz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dzieki ale nie skorzystam.Chce przejsc teraz gre w 100%. A juz dawno nie grałem to raczej mi sie to nie znudzi jakby cos to dam ci znac dzieki pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2007 o 19:43, shinian napisał:

Chyba, że chcesz po raz n''ty przechodzić to samo:P

Jak możesz...? Vice City to gra, którą można przechodzić nieskończoną ilość razy! Sam mam zamiar przejść ją niedługo po raz bodajże dwunasty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować