Zaloguj się, aby obserwować  
Sandro

GTA: Vice City

1287 postów w tym temacie

Dnia 14.07.2010 o 21:51, kerkas napisał:

Tylko mała prośba przeczytaj wszystkie posty od deski do deski dobrze ?.


Przeczytałem ;) Co teraz?

Żaden z postów, które przytoczyłeś, nie dotyczy problemu, który napotkałem. Znam problem ze sklepem, wiem, że S$ wymaga patcha, bo ta gra u mnie normalnie działała! Skończyłem ją już dwa razy na tym kompie.

Ale nic to, problem rozwiązany, pogrzebałem w necie (trochę to zajęło) i spróbowałem dość dziwnej metody, jaką znalazłem na jednym z for - uruchomiłem grę w trybie zgodności z Win''98. O dziwo - zadziałało. Ciekawe.

Dnia 14.07.2010 o 21:51, kerkas napisał:

Ps. Widzę że nadal nie założyłeś gs-a.


A jakoś nie mogę się zebrać... Może kiedyś... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyścig z Hillarym nie był czasami uproszczony w tej wersji z Kolekcji Klasyki?
Bo pamiętam że tą misje zrobiłem normalnie,na luzie,chyba nawet bez żadnego problemu a teraz czytam że to razem z helikopterkiem(z którym też nie miałem trudności)najtrudniejsza misja w grze.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 14.07.2010 o 23:09, Ring5 napisał:

Żaden z postów, które przytoczyłeś, nie dotyczy problemu, który napotkałem.


Stukrotne przepraszam.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo to to wątpliwe. Ten wyścig to co prawda jedna z trudniejszych misji w całej grze [ zwłaszcza dla nie-weteranów serii ] ale skoro ja ją zaliczyłem to sądzę że średnio utalentowany growy driver sobie poradzi. Bo tak naprawdę kluczem do zwycięstwa jest albo nieco cwaniactwa czyli odpowiednie działania podczas wyścigu albo wprawa - ze entym razem się w końcu uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.07.2010 o 15:55, Tyler_D napisał:

utalentowany growy driver sobie poradzi. Bo tak naprawdę kluczem do zwycięstwa jest albo
nieco cwaniactwa czyli odpowiednie działania podczas wyścigu albo wprawa - ze entym razem
się w końcu uda.


http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=3935&pid=954
I oszczędzimy sobie masy nerwów , ponadto są misje które można przejść w sposób bardzo alternatywny a nawet nie mieć kontaktu z przeciwnikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma może pomysł jak zaradzić temu że w momencie gdy powinna pojawić się cut-scenka gra tak jakby "zawiesza" się i widzę nazwę misji i czarny ekran? Przez mniej więcej godzinę czy dwie od rozpoczęcia gry na nowo było ok a teraz coś się kaszani - jakieś sugestie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 00:52, Tyler_D napisał:

Ktoś ma może pomysł jak zaradzić temu że w momencie gdy powinna pojawić się cut-scenka
gra tak jakby "zawiesza" się i widzę nazwę misji i czarny ekran? Przez mniej więcej godzinę
czy dwie od rozpoczęcia gry na nowo było ok a teraz coś się kaszani - jakieś sugestie?


Z tego co wiem to taki błąd występuje w pirackich wersjach, jak temu zaradzić nie wiem bo mam orginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 00:52, Tyler_D napisał:

Ktoś ma może pomysł jak zaradzić temu że w momencie gdy powinna pojawić się cut-scenka
gra tak jakby "zawiesza" się i widzę nazwę misji i czarny ekran? Przez mniej więcej godzinę
czy dwie od rozpoczęcia gry na nowo było ok a teraz coś się kaszani - jakieś sugestie?


Czy przypadkiem nie chodzi o misję w studiu filmowym ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 10:16, Tyler_D napisał:

Nie ... u mnie zacina się w pierwszej misji dla Diaza. Jakieś sugestie?


1. Gdy tylko zaczyna się cut-scenka klepnij enter bądź escape spróbuj kilka razy
2. Czy wersja w którą grasz to wydanie
http://allegro.pl/item1092952166_gta_vice_city_taniooocha_wielka_wyprz_bcm.html ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2010 o 12:24, kerkas napisał:

1. Gdy tylko zaczyna się cut-scenka klepnij enter bądź escape spróbuj kilka razy

Przypadkowo wpadłem na rozwiązanie (?) - nie wiem tylko czy tymczasowe - gdy gra się "zacięła" Alt-Tabnąłem się do pulpitu i po dłuższej chwili wróciłem do gry. Wtedy o dziwo cut-scenka załapała i dalej było ok. Zrobiłem potem chyba z jedną albo dwie misje i na razie jest w porządku - nie wiem co będzie dalej ale jak na razie działa.

Dnia 14.08.2010 o 12:24, kerkas napisał:

Tak, to SuperSeller - dawno temu kupiony.

Edit: ja mam inne nadruki na okładkach płyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie fabryczkę z "lodami" - wsiadam do tego pokracznego, obwoźnego busa i ... coś mi nie trybi. Niby misja się włączyła ale gdzie nie pojadę nie mam żadnych klientów. A gdy wysiądę to mam "Distribution: 0" - sądziłem że to kwestia tych "dzwoneczków" emitowanych z busa ale ni cholery nie mogę ich włączyć. Ani przez sub-misje [ Caps Lock ] ani klaksonem. Ktoś wie co się stało i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 18:30, Tyler_D napisał:

Kupiłem sobie fabryczkę z "lodami" - wsiadam do tego pokracznego, obwoźnego busa i ...
coś mi nie trybi. Niby misja się włączyła ale gdzie nie pojadę nie mam żadnych klientów.
A gdy wysiądę to mam "Distribution: 0" - sądziłem że to kwestia tych "dzwoneczków" emitowanych
z busa ale ni cholery nie mogę ich włączyć. Ani przez sub-misje [ Caps Lock ] ani klaksonem.
Ktoś wie co się stało i jak to naprawić?


1) Spróbuj wczytać stan gry i kupić jeszcze raz fabryczkę lodów
2) Wciskaj po kolei wszystkie klawisze może któryś uruchomi tę cholerną muzyczkę ?.
3) przełącz radiostację w lodziarce tam gdzie gadają ponieważ przy muzyce możesz po prostu nie słyszeć dzwoneczków
4) wysiądź i wsiądź z powrotem do lodziarki (kilka razy)

Ps. Odnoście twojego poprzedniego problemu to ja zmieniłem wersje gry na tę z kolekcji klasyki.
http://allegro.pl/item1186966814_gta_vice_city_pl_nowa_od_ss_kolekcja_klasyki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 21:53, kerkas napisał:

1) Spróbuj wczytać stan gry i kupić jeszcze raz fabryczkę lodów

Poprzedniego save''a mam sporo wcześniej ...

Dnia 17.08.2010 o 21:53, kerkas napisał:

2) Wciskaj po kolei wszystkie klawisze może któryś uruchomi tę cholerną muzyczkę ?.

Nie działa, niestety.

Dnia 17.08.2010 o 21:53, kerkas napisał:

3) przełącz radiostację w lodziarce tam gdzie gadają ponieważ przy muzyce możesz po prostu
nie słyszeć dzwoneczków

j.w.

Dnia 17.08.2010 o 21:53, kerkas napisał:

4) wysiądź i wsiądź z powrotem do lodziarki (kilka razy)

j.w.

Jakieś inne sugestie? Może ktoś inny miał taki sam lub podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2010 o 18:30, Tyler_D napisał:

Kupiłem sobie fabryczkę z "lodami" - wsiadam do tego pokracznego, obwoźnego busa i ...
coś mi nie trybi. Niby misja się włączyła ale gdzie nie pojadę nie mam żadnych klientów.
A gdy wysiądę to mam "Distribution: 0" - sądziłem że to kwestia tych "dzwoneczków" emitowanych
z busa ale ni cholery nie mogę ich włączyć. Ani przez sub-misje [ Caps Lock ] ani klaksonem.
Ktoś wie co się stało i jak to naprawić?

Powinno zadziałać przytrzymanie dłużej przycisku klaksonu. Jak nie to spróbuj wcisnąć dwukrotnie/kilkukrotnie, chyba wtedy też sie "syrena" odpala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wszystkich kombinacji ;-)

A problem już jest nieaktualny - spróbowałem rozwiązania które dość często skutkuje na takie pokraczne problemy - reisntall pomógł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 17:53, Tyler_D napisał:

Próbowałem wszystkich kombinacji ;-)

A problem już jest nieaktualny - spróbowałem rozwiązania które dość często skutkuje na
takie pokraczne problemy - reisntall pomógł.


Tak przez ciekawość jakiego masz windowsa ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2010 o 19:55, Tyler_D napisał:

XP Pro SP3.


Też działam na XP-ku , tyle tylko ze mam gta kolekcja klasyki i nie mam problemów z vice city , oczywiście nie namawiam do kupna tyle tylko że po takich przejściach można by się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować