Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Squeenix odpowiada na pogłoski dotyczące FFXIII na PC

46 postów w tym temacie

Dnia 25.07.2008 o 18:44, Łeber napisał:

Jest! Tak trzymać! Ta seria od zawsze powinna należeć do konsolowców. ;)

I z czego tak rżysz? Jakoś VII i VIII to nie przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest super woohoo -.- x360 tej gry nie uciągnie haha ok żartuję, osobiście jestem za konsolami ale... następnej generacji ;) narazie mi wystarczy PC i pamięc po moim sprzedanym x360. No a więc co ja miałem aa no tak: konsolowcy cieszcie się i radujcie z FFXIII :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie przepadam za serią Final Fantasy. Było kilka czesci wydanych na pecety, ale i tak pecetowcy nie powinni narzekać że trzynastka sie juz nie ukaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FF na PC to tak jak Diablo na konsolach. Nie można wstawić silnika od F430 do malucha, to nie ''''to''''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. Pecetowcy mają rpg''i, a konsolowcy jrpg''i. Głupie było tylko to, ze FF XIII wyjdzie na 360-tkę... ale przynajmniej będę mógł zagrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

do autora newsa: nie wiem w jakim schronie ty się ukrywałeś przez ostatnie dwa tygodnie ale FFXIII wychodzi też na Xboxa360 ;] czyżby jakaś skryta zawiść do konsoli microsoftu? :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem w chęć w którąś część zagrać ale, że na PeCety są tylko te starsze to chyba sobie daruje. Ogólnie dla mnie mało przejmujący fakt, jakoś przeżyje brak FFXIII na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale seria Final Fantasy nie składa się z tylko z XIII ale również z miedz innymi IX, X, XII. Aby w nie zagrać trzeba PS2/3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2008 o 19:17, Rozrobiony napisał:

Miałem w chęć w którąś część zagrać ale, że na PeCety są tylko te starsze to chyba sobie
daruje.


Co za głupie myślenie :] Starsze nie znaczy, że gorsze. Final Fantasy VII to gra niesamowita, mimo iż grafika jest przerażająca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po FFVII nie było jeszcze jego następcy godnego uwagi, więc i dementowanie rzekomej wersji FFXIII na PC nie jest w żadnym razie powodem do płaczu. Poza tym gdy widzę tego japońskiego tasiemca, mam skłonności do odruchów wymiotnych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś FF VII tylko przypadł mi do gustu z tycho co grałem, ale w wiele z części niegrałem.

Jestem tylko entuzjasta tej serii i obojętnie mi czy bedzie na PC''tach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Squeenix... Bwahaha.... Genialnie Zaitsev. Nie poprawiaj, bo dla pecetowców może taka nazwa zostać... ;P

Ażeby pograć na PC w Finale to emulatorki pozostają, jednak, żeby były w pełni sprawne i tak czy siak trzeba mieć konsolkę którą emulujemy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować