Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Dnia 08.09.2008 o 19:56, Kaucz napisał:

Witam xD
Stworzyłem lay ale jeszcze nie ustawiłem ponieważ biorę udział w tym konkursie na naj
naj sajt :) imam pytanie czy dobrze się prezentuje :
screen :


Tak sobie. Niby fajnie, prosto, ale napis w nagłówku całkowicie odstaje od reszty. Wywal go całkowicie, albo zmień czcionkę na jakąś prostą i elegancką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 19:56, Kaucz napisał:

Witam xD
Stworzyłem lay ale jeszcze nie ustawiłem ponieważ biorę udział w tym konkursie na naj
naj sajt :) imam pytanie czy dobrze się prezentuje :
screen :



Średni na jeża. Choć nigdy nie znalazłem dobrych artów z MGS-a które by nadawały się na layouta. Lepiej kup i zrób laya z BF:BC :). Wracając do laya klimatu nie ma.

Co sądzicie o moim ?

20080908200307

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2008 o 20:03, Bratek196 napisał:

Co sądzicie o moim ?

Przydałoby się coś zrobić z nagłówkiem. Jakoś zlać go z resztą bo póki co widzę po prostu wycięty prostokąt a nie część layoutu. Do reszty nie mam zastrzeżeń - ogólnie nice lay (-;

Kaucz
Moim zdaniem troszeczkę zbyt prosty (ale tylko ja mam taki odchył, że layout musi być pełen elementów - może mi przejdzie kiedyś ;-)) I ten napis w nagłówku. Jeśli już musi zostać spróbuj zmienić czcionkę i jego pozycję. Przesuń go trochę w prawo i w górę tak żeby był na równi z twoim nickiem. A i może da się wynaleźć coś o MGSie na deviantarcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co powiedział Rozrobiony starcza w zupełności. Od siebie dodam tyle, że od poprzedniego laya zrobiłeś naprawdę duży postęp!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro graficy zamieszczają tu swoje layouty i proszą o ocenę, to i ja się dołączę :)
Co o moim sądzicie ? Czy ewentualnie coś zmienić ?

Varo

20080909171952

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 17:20, Varo napisał:

Skoro graficy zamieszczają tu swoje layouty i proszą o ocenę, to i ja się dołączę :)
Co o moim sądzicie ? Czy ewentualnie coś zmienić ?

Varo



Może być, tylko bym dodał belki a po za tym jest dobrze....

No dobra zrobiłem to co pisaliście, oto co udało mi się zrobić...

20080909184106

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 18:41, Bratek196 napisał:

Może być, tylko bym dodał belki a po za tym jest dobrze....

Muszę tu akurat zaprzeczyć, to nie byłoby możliwe. Gdy przyjrzysz się dobrze zobaczysz, że zostawiłem mały odstęp między rozmazanym obrazkiem, a tekstem oraz x-fire. Jak to zrobiłem ? Poprzez własny tekst. Gdyby tam była ramka, ładnie by to nie wyglądało.

Dnia 09.09.2008 o 18:41, Bratek196 napisał:

No dobra zrobiłem to co pisaliście, oto co udało mi się zrobić...

Tak, teraz jest git, bez dwóch zdań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tak Witam :) tak sobie siedziałem i zrobiłem lay bo uznaliście że ten Solid Sneke jest do bani więc pokazuje wam inny:
PS.w Solid Sneke chodziło o czytelność i prostotę , mi osobiście się podobał i może go wstawię:
Screeny z layouta Rycerzów :)
Edit:Belki są do dupy xD wiem i to jak wiem ale już ochoty nie miałem robić ich dalej ale jak coś to ich nie oceniajcie

20080909190612

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obramowania są ciekawe, ale same arty IMO nie są zbyt fajne. Są strasznie sztywne i plastikowe. Dużo lepsze byłyby te z np. Heroes V.

Belki rzeczywiście mocno średnie ;)

Varo - lay strasznie przypomina mi ten Pioperusa, którym wygrał w poprzedniej edycji ;) Oczywiście nic nie sugeruję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Szczerze to przydałoby się więcej klimatu, ja już o tym zdążyłem się dowiedzieć, a mianowicie brakuje postaci, co zwykle robi się w takiego typu layoutach. A poza tym te ramki - wszędzie tego dużo i tak jest jakoś ciasno. Cóż, ogólnie dobry layout, ale brakuje "tego czegoś".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2008 o 19:12, Lesz3yk napisał:

Varo - lay strasznie przypomina mi ten Pioperusa, którym wygrał w poprzedniej
edycji ;) Oczywiście nic nie sugeruję.

Chcesz znać prawdę, intrygującą dla mnie prawdę ? Otóż ja jakiś miesiąc temu właśnie takie coś próbowałem zrobić, wyszło mi tak w miarę, ale nie wstawiłem tego layouta. Tak przy okazji - pioperus znam się z nim oko w oko. Mój dawny kumpel z klasy (gimnazjum nas rozdzieliło). No więc z dwa tygodnie przed wakacjami, przyjechał do mnie i zobaczył tego layouta. Sam miał taki pomysł, ale nie chciało mu się robić. W związku z tym, że nie wstawiłem tego layouta (co było moim błędem) on zrobił podobnego no i wygrał ... Oczywiście nic do niego nie mam, ale to było takie "podsumowanie". Tylko sory, że lekki offtopic, bo to bardziej życiorys :)
Kaucz - Ok, ten raczej niech zostanie, moim zdaniem lepszy od tego poprzedniego, z tymi ramkami było ciasno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 16:56, albinskia napisał:

A ja jestem ciekawy jak wam podoba się mój. Wiem ,że średni albo gorszy ale chcę wiedzieć
co poprawić :)


Tjaaa mojego się nie skomentowało, ale się daje swój...

Hmm klimatu nie ma, winną jest te niebieskie tło pod stronę, lepsze by było gdyby kolor był podobny do tej taperki, grube linie są takie sobie. Ogólnie rzec biorąc layout jest przeciętny przez główne tło.. i trochę kanciasty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 17:03, Bratek196 napisał:

Tjaaa mojego się nie skomentowało, ale się daje swój...

Jeżeli uraziło się to to przepraszam ^^

Co tu komentować? Super. Dobrze wykonany i klimatyczny. I przy okazji estetyczny i czytelny. Według mnie nie ma co zmieniać :)

Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 16:56, albinskia napisał:

A ja jestem ciekawy jak wam podoba się mój. Wiem ,że średni albo gorszy ale chcę wiedzieć
co poprawić :)

Rzecz biorąc pierwszy strzał tak jak się patrzy to klimat - tutaj brakuje go. Fakt, jest tapetka, ale do tego nie pasuje niebieski kolor. Osobiście uważam też, że po prawej stronie jest lekka nieczytelność. Moim zdaniem przydałoby się także dodać tutaj kilka drobiazgów, ewentualnie coś zmienić :
- Zmień po prawej stronie tą czcionkę na taką jak jest po lewej stronie
- Belka "Strona główna" powinna być taka sama jak belka "Moi znajomi"
- Za grube paski dookoła
- Te "wypełnienie" nie ma przezroczystości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2008 o 17:20, Varo napisał:

- Zmień po prawej stronie tą czcionkę na taką jak jest po lewej stronie

Jeżeli chodzi o tak jak się patrzy: Chodzi o regulamin ? On jest specjalnie tak bo kolory nie chcą się mi jakoś przy tym zmieniać -.-

Dnia 28.09.2008 o 17:20, Varo napisał:

- Te "wypełnienie" nie ma przezroczystości

Specjalnie tak jest :P

Zastanawiam czy nie zrobić całkowicie nowego laya ^^

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować