Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Nasze layouty - opinie, oceny i porady

957 postów w tym temacie

Bałem się, że na słabszych monitorach nie będzie tego widać... (chodzi o tło pod nawigacją, itd.) Tam jest lekki gradient, i taka jakby podstawka, też z gradientem, ale niestety jest troszkę ciemna. Będzie do poprawy raczej.
Co do nagłówka, to właśnie chcę jakoś to zrobić, żeby ta postać pasowała. Albo w ogóle coś innego, bo mi on nie pasuje. Masz jakiś pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moje ta postać wklejona do nagłówka tu nie pasuje, ponieważ widać, że jedną postać "nałożyłeś" na drugą. Od tej pierwszej widać wystaje karabin, co tylko psuje efekt. Moim zdaniem albo znajdziesz inną tapetkę i wkleisz tą postać, albo po prostu ustawisz tą aktualną tapetkę bez postaci, oczywiście chodzi mi o nagłówek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zależy mi na tym, aby na bannerze był jakiś render. Chyba, że nieźle będzie wyglądać bez. Macie jakiś pomysł, jak ulokować logo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 08:36, Baal Namib napisał:

Właśnie zależy mi na tym, aby na bannerze był jakiś render. Chyba, że nieźle będzie wyglądać
bez. Macie jakiś pomysł, jak ulokować logo ?



Z obecną tapetą na nagłówku lepiej by wyglądało bez postaci, obrócił byś w poziomie tak żeby samochód był po prawej, albo tło nagłówka zmienił na takie w, którym jest sama dżungla. Logo jest dobrze, ten pasek idealnie pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu muszę prosić o ocenę i ewentualne rady. Lay robiony przez 20 min między innymi czynnościami więc nie był on planowany - nudziło mi się. Teraz co jakiś czas go usprawniam dodając lub zmieniając pewne elementy. Czekam na sugestie.

Rozrobiony

20081017183624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Primo - jak wygląda nowy "layout" ?

Secundo - lepiej byłoby zrobić jakieś belki czy zostawić lay''a bez belek ?

Jak belki by się przydały to czy znalazł by się ktoś kto potrafiłby je zrobić ? Bo tu już przerasta me zdolności ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Potrzebuję porady:
Otóż mam Lay, niestety ani nagłówek ani belki jakoś nie podchodzą... O smoczkach nie mówić, bo i tak zmienione zostaną, o ile znajdę jakiegoś dobrego grafika.
I właśnie jakie belki by tutaj najlepiej pasowały? Jaki nagłówek? ktoś ma porady?

20081017201801

20081017201828

20081017201849

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że mój layaut wam się nie podoba, zrobiłem ankietę na gramsajcie. Skomentujcie co się wam w nim nie podoba. Jeśli podoba się to też proszę napisać co jest fajne. Ale ta krytyka ma być konkretna.

20081017212342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jak najprościej opisać jak mogę ;D.

A więc ... laya każdy może sobie robić na podstawie czegokolwiek ale takie słit jak twój typu a''la Hello Kitty jakoś mnie odrzucają. Ale dobra. Przeboleję i to. Po pierwsze przydałoby się nałożyć przezroczystość na tło żeby było czytelniej. Po drugie lepszy nagłówek coby nie walił po oczach - teraz nie zlewa się z resztą laya i zupełnie nie pasuje. Poza tym przydałoby się popracować nad kolorystyką bo bardzo to kuleje. Oślepnąć można.

I to tyle. ^^

Zawsze do usług :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:24, Heterko napisał:

/ponczek ale Rozrobiony/

Eee, wszystko? Po pierwsze co to za beznadziejne połączenie nagłówek z tłem głównym? Wszystko jest nieczytelne, tekst trzeba zaznaczać, te "kotki" wchodzą na ww. tekst. Wszystko jest niedopracowany i niechlujnie wykonany. Poza tym i temat może się nie podobać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak :
Minusy :
- Mała rozdzielczość
- Brak klimatu
- Eee ... Ten "kot" w nagłówku jakiś ucięty jest, a tylko na samej górze to dobrze wygląda
- Nagłówek do reszty nie pasuje
- W niektórych miejscach ciężko tekst przeczytać
- Tematyka O_O

Jeśli chcesz pozytywne oceny, to popracuj trochę, wg mnie ten layout jest za bardzo jednolity, tylko ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2008 o 21:29, KŁEJK napisał:

Postaram się jak najprościej opisać jak mogę ;D.

A więc ... laya każdy może sobie robić na podstawie czegokolwiek ale takie słit jak twój
typu a''la Hello Kitty jakoś mnie odrzucają. Ale dobra. Przeboleję i to. Po pierwsze
przydałoby się nałożyć przezroczystość na tło żeby było czytelniej. Po drugie lepszy
nagłówek coby nie walił po oczach - teraz nie zlewa się z resztą laya i zupełnie nie
pasuje. Poza tym przydałoby się popracować nad kolorystyką bo bardzo to kuleje. Oślepnąć
można.

I to tyle. ^^

Zawsze do usług :P.

Może to zmienię trochę, ale ja się nie zmienię więc trudno mi się będzie do was dopasować.Dzięki, teraz wiem co normalnym chłopakom nastolatkom się nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu znalazłem troszkę czasu na stworzenie nowego laya. Tym razem całkiem inne klimaty niż ostatnio. Tym razem nie siliłem się na jakąś oryginalność, ale mam nadzieję, że się Wam spodoba.


Myślę jeszcze nad zmianą obrazka w nagłówku, ewentualnie małą zmianą balansu koloru w nim. Jeszcze avka muszę sobie zmienić.

20081018175452

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:54, Lesz3yk napisał:

/nowy lay Lesz3yka/

Mnie się podoba, i to bardzo. ;] tylko w twoich layach zawsze brakuje mi belek, które IMO przydałaby się. Wszystko wykonane, i dopracowane, a ja takie smaczki lubię. ;) Ogólnie oceniłbym na 8,9/10. Tak mi się przynajmniej wydaje, a obrazek w nagłówku jest good. :P

BTW. Ma ktoś pomysł z czego by layout zrobić, bo ja mam pustkę w głowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 17:54, Lesz3yk napisał:

Myślę jeszcze nad zmianą obrazka w nagłówku, ewentualnie małą zmianą balansu koloru w
nim. Jeszcze avka muszę sobie zmienić.

Dla mnie jest super, ale mam jedną uwagę, którą jest łatwo zauważyć. Otóż nagłówek sklejony z główną częścią strony nierówno "wnika" na tło pod stroną. Jest minimalnie krzywo, a tak ogólnie jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 18:26, tomasz23 napisał:

A co powiecie na mój lay? Zrobiony już dość dawno, nawet bardzo dawno :)

Ee, no rewelacyjnie to nie jest. słabo skrojona przezroczystość (i nagłówek!)... Nagłówek też niewymiarowy, i jakiś taki słaby... W dodatku brak połączenia. Postać wchodząca na przezroczystość słabo się z tym wszystkim komponuje, belki to jakieś czerwone pstro. :P Słabo, słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś powiedzieć, co tu jeszcze zrobić i co pozmieniać?? Czegoś mi w tym lay''u brakuje, ale nie wiem czego. Może jeszcze zmienić tło?? Tylko nie mogę znaleźć takiego, które pasowałoby w 100%, może coś znajdziecie ciekawego, byłbym wdzięczny. Aaa, no i sorry za małego screena, to najwyższa rozdziałka na moim CRT''ku, zwykle pracuję na jeszcze mniejszej ;)

20081018192630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować