Zaloguj się, aby obserwować  
Juska_xD

Kocham Konie - temat główny czyli jak wam sie podoba ta gra ;P

18 postów w tym temacie

hejka mam kilka fajnych gierek z końmi m. in. Kocham Konie, Świat Koni, Mustang z Zielonej Doliny, Derby Champions 3D, Horse racing tycoon i wiele innych...
piszcie jaką grę mi polecacie kupić ;)

20080730131018

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Dziewczyna lubi gry o koniach i tyle. To co dla was jest kaszana dla kogos innego jest to gra fenomenalna. Nie każdy ma takie gusta jak wy.
Arisovo 14
Brawo post godny polecenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2008 o 13:10, Juska xD napisał:

hejka mam kilka fajnych gierek z końmi m. in. Kocham Konie, Świat Koni, Mustang z Zielonej
Doliny, Derby Champions 3D, Horse racing tycoon i wiele innych...
piszcie jaką grę mi polecacie kupić ;)

Coż.. widać,że uwielbiasz konie. Co do gier to kiedyś grałem w jakiegoś dobego "tajkuna" o koniach... tylko, kurde tytułu nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprzyjemniejszy konik w grach, za jakim miałem kontakt, był w Legend of Zelda: Ocarina of Time. Aktualnie dostępnie na konsoli Wii. Tak poza tym... koniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak byłem mały to grałem w mustang z zielonej doliny. Ale nie ze względu na konie a ze względu na fabułe konkursy różne w grze itd. mnie przyciągnęły ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam chłopczyku za moją nie ładną postawę w moim poprzednim poście w tym temacie ^^
Nie wiem dlaczego dopisujesz sie do tak starych tematów oO
Wejdź na mój GS i śmiej się do woli z gier w, które gram haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubisz gry o koniach? Kazdy ma swoje ulubione gry i rodzaje gierek:p zwlaszcza dziewczyny lubia tego typu gry;)Nie wrzucajcie tak na nia,napisze jeszcze pare postow i nauczy sie korzystac z tego forum:P A co do koni:lubisz tego typu gierki i konie?Pograj w Assassin Creeda;PPtam konik jest gites, tylko jak z niego zejdziesz i zaczniesz walke to zamykaj oczy :PP

pozdro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie powyżej: społeczność gram.pl rozrasta się w błyskawicznym tępię skupiając różnorakich ludzi. Chodzi o to że niedługo będzie coraz więcej tematów odstępujących od norm w świecie multimedialnym(tzn.takich jakie my postrzegamy).Uhhh...na chłopski rozum dało by się to wytłumaczyć tak:"Gram ma dużo ludzi co lubiom zakłodoć temoty wienc jak siem wam cuś nie podobo to załużta se własne forum"(jeśli chcecie poczuć prawdziwy klimat tej wypowiedzi to możecie doprawiać ją intensywnym dłubaniem w nosie:P)

A co do samej gry:mogę o takich tytułach czytać ale tylko w formie ciekawostki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem z tą grą. Otóż, gdy czekają mnie ostatnie zawody które by mnie przeniosły do ligi Amatorek, gra mi się wyłącza i wszystko przechodzi do systemu Windows...co ja mam robić???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2009 o 09:45, Koniara03 napisał:

Ja mam problem z tą grą. Otóż, gdy czekają mnie ostatnie zawody które by mnie przeniosły
do ligi Amatorek, gra mi się wyłącza i wszystko przechodzi do systemu Windows...co ja
mam robić???


Zobacz czy znajdziesz rozwiązanie w pomocy technicznej:
http://www.cdprojekt.pl/support

Jeśli nie znajdziesz rozwiązania, wyślij problem do pracownika pomocy technicznej poprzez formularz na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na stronie jestem od dzisiaj , ale grę kupiłam dawno.. Rok temu , może dwa. Nawet nie pamiętam. Chciałabym znów w nią pograć , lecz mam problem , ponieważ zgubiłam numer seryjny wraz z instrukcją. Może miałby ktoś numer seryjny , który by mi zadziałał do zainstalowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować