Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowości w serii TOPSELLER

148 postów w tym temacie

Dnia 01.08.2008 o 20:19, Kamiloos napisał:

Przytocze tylko swoj post z topicu glownego o TS:

http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=27047&pid=1428

;)


A że się tak zapytam (oczywiście to nie ma wpływu na nasz zakład :D) skąd masz tą informacje ? Jakby się okazało że pracujesz dla CDP to bym się po prostu turlał ze śmiechu. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 20:30, Sebat1 napisał:

A że się tak zapytam (oczywiście to nie ma wpływu na nasz zakład :D) skąd masz tą informacje
? Jakby się okazało że pracujesz dla CDP to bym się po prostu turlał ze śmiechu. xD



Nie pracuje dla CDP. pewnie gdybym tam pracowal podpisal bym jakies NDA lub cos takiego ;) Pozatym - te tytuly to moje propozycje, a nie moje informacje :> Choc nie powiem, ze sa strzalami calkowicie w ciemno ;)

PS. Pasuja Ci warunki zakladu o opis? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.08.2008 o 20:42, Kamiloos napisał:

Nie pracuje dla CDP. pewnie gdybym tam pracowal podpisal bym jakies NDA lub cos takiego
;) Pozatym - te tytuly to moje propozycje, a nie moje informacje :> Choc nie powiem,
ze sa strzalami calkowicie w ciemno ;)

Aha , rozumiem. :) Nie wiem czemu ale mam wrażenie że wygrasz ten zakład , chociaż ciągle nie wierze że wymieniłeś właściwe tytuły. ;]

Dnia 01.08.2008 o 20:42, Kamiloos napisał:

PS. Pasuja Ci warunki zakladu o opis? ;)

Jeśli chodzi Ci o to co napisałeś w temacie ''''TS - seria Topseller'''' to tak , pasują mi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhammer Antologia na pewno na półce się u mnie znajdzie, wcześniej planowałem kupić z Platynowej Kolekcji.
Hmm... trojaczki. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 12:14, Misiek690 napisał:

Odnośnie Trojaczków, o których wspomniano w tej informacji to przychodzą mi do głowy
jedynie takie: Mefisto, Diablo i Baal, czyli Diablo II. :)



może to być racja z tymi trojaczkami że to jest mefisto,diablo,ball o innych trojaczkach ze świata gier nie słyszałem , a w platynie diablo 2 jest już strasznie długo możliwe że spadnie do topsellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.08.2008 o 13:51, Neo 12 napisał:

Już wiem o co chodzi z trojaczkami! Musimy jeszcze 3 doby odczekać zanim uraczą nas informacjami
o reszcie gier.


No , w końcu ktoś prawidłowo odgadł o co chodziło z tymi trojaczkami. ;) A poza tym to tak oszukiwać graczy że miało być kilkanaście godzin , a wyszły z tego tak jak wspomniałeś trzy doby to jest karygodne...

Kakashi Hatake

W cale nie jest to możliwe , bo to jest najzwyczajniej w świecie niemożliwe , Diablo II w Platynie sprzedaje się cały czas bardzo dobrze , więc po co dawać to do TS-a...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować