Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Godfather 2 w sprzedaży za ok. pół roku

29 postów w tym temacie

pepsi

Druga część wirtulanej kreacji słynnego Ojca Chrzestnego zbliża się wielkimi krokami. Szef Electronic Arts, John Riccitiello, dał do zrozumienia, że gra pojawi się na półkach sklepowych pod koniec bieżącego lub na początku przyszłego roku.

Przeczytaj cały tekst "Godfather 2 w sprzedaży za ok. pół roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozyjemy zobaczymy :) Mafia była świetna.. Goodfather 1 też ale nie dorównywał jej.. Jak będzie z Mafią 2 i GoodFather 2 ?? To się okaże..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mafia była beznadziejna do tej pory nie wiem gdzie jest możliwe że ją wyrzuciłem.A Godfather 2 kupie napewno to bedzie dobra gra tak jak pierwsza część :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 19:55, budgee napisał:

Mafia była beznadziejna do tej pory nie wiem gdzie jest możliwe że ją wyrzuciłem.A Godfather
2 kupie napewno to bedzie dobra gra tak jak pierwsza część :)


MAFIA była beznadziejna ? HEREZJA ... dotychczas uważam, że jest to najlepsza gangsterska gra wszechczasów i żadne powtarzam żadne GTA jej nie dorównuje... Godfather się do Mafii nie umywał jednak z sentymentu musiałem go przejść (w końcu filmy o Ojcu Chrzestnym były po prostu niesamowite). Zobaczymy jak wyjdzie 2 część ale o wiele bardziej czekam na 2 część Mafii, która wyjdzie no jakoś w tym samym czasie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godfather 1 weldug mnie to calkiem fajna gra, ale niemoze podskoczyc Mafi. Godfather 2 pewnie tez niepodskoczy Mafi 2 i prawie napewno Mafi 1 :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wątpię by mógł konkurować Mafią II. Po tym, co pokazała Mafia nietrudno będzie jej podskoczyć. A co dopiero "dwójce". Oczywiście bardzo bym chciała, żeby twórcy The Godfather''a 2 mile nas zaskoczyli, ponieważ lepiej jest mieć dwie świetne gangsterskie gry niż jedną, ale wątpię byśmy mieli tak dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wątpię, aby Godfather II mógł konkurować choćby z Mafią II, ale jeśli gra będzie trzymać się w głównej mierze książki ma szanse na sukces. Mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, dość szybko się z nim uwiną.

O tym, że EA ma w planach stworzenie Godfathera 2 wiedziałem już od dłuższego czasu. Swoją drogą, to tuż po wydaniu tej gry mogliśmy przypuszczać, że EA zrobi sequel - byleby tylko zarobić kolejne tysiące dolarów ;-) Pierwsza część okazała się być średnią grą - gracze oraz recenzenci mieli mieszane uczucia. Do ideału brakowało jej naprawdę wiele, konkurencyjna, a zarazem starsza Mafia biła ją na głowę. Czy teraz EA zmobilizuje się do pracy i stworzy lepszą produkcję? Nie wiem, ale sądząc po ich ostatnich tytułach różnie to może być. Platformy? Zapewne PC, PS3, X360, PS2 i ew. handheldy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był genialny, jednak grze daleko było do świetnej Mafii. Może dwójka coś zmieni, ale jakoś znając życie nie chce mi się w to wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mi się podobała, ale miała wiele wad, które jednak zostały zrównoważone przez fajne patenty w grze. Cała filmowa trylogia jest wybitna (no, dobra, trójka trochę odstaje), zobaczymy jak zostanie przede wszystkim pokazana młodość Vito Corleone. Ale jak mówią poprzednicy - Mafii nic nie przebije :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czuję w kościach, że wydawca będzie jednak mimo wszystko chciał wypluć grę przed nowym rokiem ( święta ). Przez co możemy dostać produkt niedopracowany. Po Ea można się tego spodziewać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i to jest wiadomość! Na to czekałem od tak długiego czasu. Najpierw Mafia 2 zaraz potem Godfather 2 - jestem w siódmym niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O szkoda że tak długo będe musiał czekać na godfather 2 ,, w jedynke gram do dzisiaj i bardzo mi sie podoba przeszedłem ją już ze 3 razy taka to swiętna gra , a grafiką też nie pogardzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza cześć była dla mnie bardzo dobra – wręcz wspaniała (fan Ojca Chrzestnego ^^). Z niecierpliwością oczekuję więcej informacji oraz oczywiście zdjęć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Godfathera grałem i nie zawiodłem się. Gra bardzo przyjemna. Najbardziej denerwował drętwy model jazdy i mało samochodów. Gdybym zagrał w Mafię, pewnie moje zdanie byłoby inne, ale nie jest. W Mafię próbowałem grać, ale lagi uniemożliwiły dalsze granie. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.08.2008 o 20:16, MisioKGB napisał:

MAFIA była beznadziejna ? HEREZJA ... dotychczas uważam, że jest to najlepsza gangsterska
gra wszechczasów i żadne powtarzam żadne GTA jej nie dorównuje... Godfather się do Mafii
nie umywał jednak z sentymentu musiałem go przejść (w końcu filmy o Ojcu Chrzestnym były
po prostu niesamowite). Zobaczymy jak wyjdzie 2 część ale o wiele bardziej czekam na
2 część Mafii, która wyjdzie no jakoś w tym samym czasie ;)


No tu popieram co racja to racja. Porównując pierwsze części to Godfather przy Mafii nie wiele pokazywał. Mafia tak wciągała do gry, że aż chciało się grać. Grafika jak na tamte czasy, w których ją wyprodukowano była nawet niezła, Godfathera nie była wcale gorsz. No ale stanąć u boku Dona Salieriego to było przeżycie :). Później i tak go trzeba było wsadzić do paki, ale tak niestety wygląda gangsterskie życie :). Mogę się założyć, że Godfather II będzie mniej popularna niż druda część mafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować