Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Godfather 2 w sprzedaży za ok. pół roku

29 postów w tym temacie

@Tarves

"Grafika jak na tamte czasy, w których ją wyprodukowano była nawet niezła"

Grafika jak na tamte czas była wyśmienita, chyba w żadnej innej produkcji świat nie był tak szczegółowy. Nawet na dzisiejsze czasy grafa jest niezła. A GF 1 ? Jak dla mnie to miasto w tej grze sprawiało wrażenie wymarłego i nudnego. Jedyne co w nim było fajnego to odbijanie ''placówek'', choć na dłuższą metę stawało się to dla mnie strasznie monotonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 17:42, k13 napisał:

Grafika jak na tamte czas była wyśmienita, chyba w żadnej innej produkcji świat nie był
tak szczegółowy. Nawet na dzisiejsze czasy grafa jest niezła. A GF 1 ? Jak dla mnie
to miasto w tej grze sprawiało wrażenie wymarłego i nudnego. Jedyne co w nim było fajnego
to odbijanie ''placówek'', choć na dłuższą metę stawało się to dla mnie strasznie monotonne.


No właśnie wiesz o co mi chodzi. Tym samym chcę powiedzieć, że prawdopodobnie doczekamy się powtórki z części pierwszych tych gier. Mianowicie godfather może pozostawić wiele do życzenia(ale nie musi), a mafia okaże się cudem(i ona również nie musi). Przynajmniej ja spodziewam się takiego przebiegu akcji, a jak będzie. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2008 o 18:32, Tarves napisał:

> Grafika jak na tamte czas była wyśmienita, chyba w żadnej innej produkcji świat
nie był
> tak szczegółowy. Nawet na dzisiejsze czasy grafa jest niezła. A GF 1 ? Jak dla
mnie
> to miasto w tej grze sprawiało wrażenie wymarłego i nudnego. Jedyne co w nim było
fajnego
> to odbijanie ''placówek'', choć na dłuższą metę stawało się to dla mnie strasznie
monotonne.

No właśnie wiesz o co mi chodzi. Tym samym chcę powiedzieć, że prawdopodobnie doczekamy
się powtórki z części pierwszych tych gier. Mianowicie godfather może pozostawić wiele
do życzenia(ale nie musi), a mafia okaże się cudem(i ona również nie musi). Przynajmniej
ja spodziewam się takiego przebiegu akcji, a jak będzie. Pożyjemy zobaczymy.


No ja obu produkcjom życzę powodzenia, bo jeśli obie dobrze im wyjdą to tym lepiej dla nas ( a tragedia dla fanboyów ;P ). Mam tylko nadzieję że w GF 2 postarają się ożywić to miasto i urozmaicić rozgrywkę. A po Mafii 2 spodziewam się dokładnie tego samego co było w jedynce tylko że z jeszcze lepszą grafiką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję że w GF 2 postarają się ożywić

Dnia 02.08.2008 o 18:53, k13 napisał:

to miasto i urozmaicić rozgrywkę.


No tak nie wspomniałem o Godfatherze :). Dzięki za poprawienie :). Dokładam się do twoich życzeń dla nas i innych graczy :). Rzeczywiście im lepsza gra tym bardziej zadowolony użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym że Godfather 2 jest w produkcji wiadomo już od jakiś dwóch lat i przez cały ten czas nie pojawiły się żadne konkretne informacje dotyczące tego tytułu. W sumie i tak nie wiadomo co dokładnie miało na myśli EA mówiąc ''''niedługo'''' , może być to nawet marzec przyszłego roku , a i tak wiadomo że gra prawie na pewno złapie jakieś opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować