Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kup sobie barbarzyńcę z Diablo III

35 postów w tym temacie

pepsi

Dla wszystkich oczekujących z niecierpliwością na pojawienie się Diablo III firmy Sideshow Collectibles i Blizzard Entertainment przygotowały specjalną niesopdziankę. Jest nią blisko półmetrowa figurka barbarzyńcy rodem z trzeciej części legendarnego hack'n'slasha.

Przeczytaj cały tekst "Kup sobie barbarzyńcę z Diablo III" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta figurka jest z serii tylko dal prawdziwych fanów Diablo.Ale 300$ to przesada,tak samo jak 80$ za figurkę postaci z wowa i 30(czy może 60?)$ za koszulkę.Kurde,co z tymi gadżetami?:P
Mogli by chociaż wydać to w Polsce,a nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kosztuje pewnie tyle bo raz Diablo III będzie sławnym tytułem a no i pozwolę sobie zacytować:

"Product Size:
18" H (457.2mm) x 12.5" W (317.5mm) x 13" D (330.2mm)*

Product Weight:
15.00 lbs (6.8 kg)*"

Ps. Jak sam opis na zdjęciu pokazuje to nie jest figurka a Statuetka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na artach podstarzali Barbarzyńcy wyglądają całkiem nieźle. Ten tutaj prezentuje się natomiast średnio. Może gdy go pokolorują, nabierze blasku, ale na razie fuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"...a jego niewątpliwą zaletą jest ręczne malowanie..." - malowanie na szaro? :P Mogli na tym zdjęciu pokazać pomalowaną już figurkę, a nie jakąś niedokończoną wersję. Jednak moja wyobraźnia jest aż tak rozbudowana, że jestem w stanie sobie wyobrazić, jak to będzie wyglądało w kolorze. ;) Prezentuje się świetnie, ale nie aż tak żeby wydawać na nią prawie 800 złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tania o.O. Jak ktoś ma tyle kasy to może przyinwestować, sprzedać za kilka lat, gdy ten posąg(rzeźba) będzie warta duuuużo forsy. Jakiś maniak tak zrobi. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2008 o 18:40, qba767 napisał:

Ten "stary dziad" jest lepszy niż poprzedni barbarzyńca :)


Można się kłócić o to, mnie się podobają obaj.

Diamentowy Szaman i inni: jeśli mowa o figurce "dopracowywanej w najdrobniejszych szczegółach" to już podbiega pod sztukę a ta do tanich nie należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować