Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Będą dodatkowe egzemplarze Edycji Kolekcjonerskiej gry Stalker: Czyste Niebo

60 postów w tym temacie

Trochę późno się zorientowałem, że to nawet fajna EK jest i możnaby kupić. Cóż, jeśli w Empikach będzie taka sama, to może... :/
Gdyby też była zapalniczka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poprawcie mnie jeśli to nieprawda, ale dałbym sobie głowę uciąć, że wczoraj w tym newsie na obrazku nie było zapalniczki, a dzisiaj widzę, że już jest. :P Może to tylko przeoczenie ze strony CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

faktycznie jej nie bylo - za to pojawila sie na fotce w sklepie gram.pl
zaktualizowali fotke (i slusznie) by pokazywala pelna zawartosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 03:31, Vojtas napisał:

Idea Limitowanej Edycji Kolekcjonerskiej polega na tym, by kupić grę z kilkoma gadżetami
(najczęściej niepotrzebnymi), ale przede wszystkim by większość graczy jej kupic nie
mogła
. Po prostu "jestem wyjątkowy, bo inni tego nie mają, a ja maaaaaaaaam! HEHE!".


No, właśnie to miałem na myśli... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2008 o 13:40, juve-fan-sebek napisał:

Poprawcie mnie jeśli to nieprawda, ale dałbym sobie głowę uciąć, że wczoraj w tym newsie
na obrazku nie było zapalniczki, a dzisiaj widzę, że już jest. :P Może to tylko przeoczenie
ze strony CDP.


Nie było, była jak sie potem okazało tylko w sklepie przy wyczerpanym nakładzie. Widziałem nawet zdublowany news o EK, który gdzieś zniknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm to jednak zapalniczka jest dodana ... Ale chust nie dali :( No cóż, a właśnie miałem anulować zamówienie. Muszę to jeszcze przemyśleć co bardziej się opłaca - czy jednak EP (naklejki, mapa za 85 zł? nieźle!) albo EK za 145 zł. Zapalniczka kusi. Ale czy mnie przekona ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2008 o 20:18, Zajac92 napisał:

I w końcu czy będzie w tych 200 nowych egz. zapalniczka, bo już się pogubilem? :s


Będzie w EMPIKach i nie, nie ma być ponoć w nich zapalniczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde A AKURAT musze sobie kupić nowego kompa, po tym pewnie nie bedzie już więcej EK ale jakby ktoś zrezygnowal to prosze bardzo o zgłoszenie sie do mnie chętnie przejme EK
i jakbyście sie jeszcze dowiedzielim czy nie można gdzieś indziej kupić EK to też prosze o zgłoszenie sie do mnie
ale tego nierozumiem dlaczego tylko 500 na początku było a teraz tylko 199 jakby dali tak ze 2 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki wacek bedzie dostepna na gram.pl
tylko do media,saturna i empiku bedzie wyslana ta nowa edycja te 199 sztuk ktore obiecali a na gram.pl nie bedzie nic
a placic 160 zł w empiku gdzie klamia ze gra kosztuje 180 to przesada ze strony empiku
nie wiem jak bedzie w media bo oni gier ze znizka nie sprzedaja

a na allegro sa cwanikai co sprzedaja swoej edycje za 200 zł co jest juz wogole przesada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do CDP. Jakiej marki będzie ta benzynowa zapalniczka? Z doświadcenia wiem że benzynówki to drogi sprzęt i wierzyć mi sie nie chce że będą one dołączone do gry za 130,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 10:37, Vernio napisał:

Będą jeszcze egzemplarze EK w gramie??


Zapewne kilka (a może i kilkadziesiąt) sztuk się znajdzie w okolicach daty premiery - z anulowanych i niezrealizowanych zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 21:06, El Pingwinho napisał:

Mam pytanie do CDP. Jakiej marki będzie ta benzynowa zapalniczka? Z doświadcenia wiem
że benzynówki to drogi sprzęt i wierzyć mi sie nie chce że będą one dołączone do gry
za 130,-


No zippo to raczej nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy zestaw , warty swojej ceny :P ale mnie jakoś kręci tylko ta zapalniczka xD jakby ktoś chciał sprzedać ( w co wątpie ) to prosze o kontakt Mailowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować