Zaloguj się, aby obserwować  
BIG_FISH

WIELKI PROJEKT

221 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2006 o 23:00, kNOT napisał:

Zabawa w robienie gry zabawą, ale następnym razem za takie coś wątek zamykamy...


A co on takiego zrobił, że go ostrzegłeś? Chcę wiedzieć, bo ocenzurowałeś odpowiedź na mojego posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja czegos nie rozumiem BIG FISH chce zrobic cos fajnego przy realizowaniu swojego pomysłu szuka pomocy trafia w odpowiednie miejsce (forum gram.pl) zaczoł prosic ludzi o pomoc zakładajac topic na tym zafajdanym forum (zafajdanym bo zawsze ktos sie czepia GOŚCIA który jedynie prosi o pomoc) i raptem jakis Moderator chce zamknać topic dlaczego????? ja bynajmniej niewiem czemu jesli ktos wie to prosze o napisanie i wyjasnienie mi tego thx z góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 18:54, MoMoBiG napisał:

ja czegos nie rozumiem BIG FISH chce zrobic cos fajnego przy realizowaniu swojego pomysłu szuka
pomocy trafia w odpowiednie miejsce (forum gram.pl) zaczoł prosic ludzi o pomoc zakładajac
topic na tym zafajdanym forum (zafajdanym bo zawsze ktos sie czepia GOŚCIA który jedynie prosi
o pomoc) i raptem jakis Moderator chce zamknać topic dlaczego????? ja bynajmniej niewiem czemu
jesli ktos wie to prosze o napisanie i wyjasnienie mi tego thx z góry


Regulamin forum gram.pl - ogłoszeń i reklam (poza wyjątkami) forum nie przyjmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 19:15, Keroth napisał:

> ja czegos nie rozumiem BIG FISH chce zrobic cos fajnego przy realizowaniu swojego pomysłu
szuka
> pomocy trafia w odpowiednie miejsce (forum gram.pl) zaczoł prosic ludzi o pomoc zakładajac

> topic na tym zafajdanym forum (zafajdanym bo zawsze ktos sie czepia GOŚCIA który jedynie
prosi
> o pomoc) i raptem jakis Moderator chce zamknać topic dlaczego????? ja bynajmniej niewiem
czemu
> jesli ktos wie to prosze o napisanie i wyjasnienie mi tego thx z góry

Regulamin forum gram.pl - ogłoszeń i reklam (poza wyjątkami) forum nie przyjmuje.



oki ustalmy jedna zecz te forum nie powstalo by oglosic gierke ani zeby zrobic sobie reklame bo chcemy troszke by ludzie nam pomogli a nie by nasza gra miala jakies pozytywne opinie czy negatywne.ludzie przeciez sami pytaja kiedy wyjdzie kiedy pokazemy co mamy bo chcieli by zobaczyc co to takiego ale ja wole cos puscic dopiero jak bedzie dobrze zrobione, nie lubie puszczac bibelotow i bubli na siec bo taki nie jestem. ciesze sie ze na forum ludzie daja pomysly, ze sa zainteresowani taka gra,sa smieszne pomysly na scenariusze misje, ruzne rozwazania projektowe gry i ja sie ciesze bo niemyslalem ze taki odbior bedzie mojego postu.

ja niechce nikogo urazac na forum i niechce by ktos poczul sie urazony ale ja sadze ze ten post powstal by ludzie cos wlasnego dawali w te gre, czy to jest gorszy czy lepszy pomysl prop[ozycji ale niektore sa dobre i mnie ciesz,a zwlaszacza ilosc postujacych nanim,wiec ja sadze ze niema sensy banowac topika bo ludzie dobrze to odebrali.

dzieki z gory wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 16:12, BIG FISH napisał:

ale ty jestes delegatem.wiec napisalem


Delegat to to tytuł, jak np. Robotnik, a nie funkcja. Tytuły-funkcjr to Moderator i Pracownik CDP. Delegat to zwykły forumowicz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym powiedzieć, że temat jest ciekawy i nie ma potrzeby go zamykać.
Po drugie - zapowiada sie ciekawa gra ;)
a po trzecie to jesli chodzi o fabułe proponuje cos takiego: Tak jak pisales statek sie rozbija. Pierwszym zadaniem gracza bedzie załozenie polowego obozowiska, a potem jego ulepszanie (stawianie nowych budynków, zapoznawanie sie z najblizszy otoczeniem) i po jakims czasie rozbija sie drugi statek. Dalej tak jak pisałeś. Może być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...no wiec tak: jeszcze nigdy sie tak dobrze nie usmialem, Monty Python, prosze ja was wysiada. Oj " panie programisto", wez sie pan, jak ktos juz wczesniej madrze zauwazyl, za jezyk polski, a pozniej za programowanie. Najpierw sie chodzic naucz, a pozniej ewentualnie biegac. Nie chce przez to powiedziec, ze nie ma prawa wypowiadac sie na forum osoba nie znajaca ortografii, ale na rany boskie, "CHandel"!?

I jak juz wczesniej sie slowo o tym rzeklo, tak tylko nadmienie, badz pan nawet cesarzem chinskim, alfa i omega, biegle wladajacym angielskim i niemieckim, ale nie wciskaj kitu, bo jak chce sie z kitow posmiac to sobie obrady sejmu wlaczam...Gre wy od osmiu miesiecy piszecie z grafika "pif-paf", w 3D, ze niby stronka powstaje, a prosby odnosnie screenow z gry, zbywasz, panie BIG FISH milczeniem...Pokaz cos na stronce, daj mp3 lub odglosy z gry na linki, daj COKOLWIEK, co mogloby ukazac, chocby zarys, tego, czym niby gra ma byc...Rozumiem i szanuje "zajawke", rozumiem i szanuje ambicje i checi stworzenia czegos fajnego, spoko jest tez Twoje podejscie, do ludzi, ktorzy by ewentualnie mieli pomoc w tworzeniu gry. Ale nierozumiem i juz tymbardziej nie szanuje klamstwa i kretactwa...nie wspominajac juz chocby o plytkiej fabule, wtornosci i bledach logicznych, jak chocby dwa statki rozbijajace sie na jednej wyspie, z kad u licha mozna by jednostki nowe "zassysac" ( klimat sredniowieczny mowisz, wiec kobiet na statkach nie bylo)...moglbym tak w nieskonczonosc...na razie pax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2006 o 15:09, bunnyhopnotpop napisał:

...ty ? kompletnie nic... po prostu chcialem BIG FISHowi nawsadzac, zly przycisk sie wlaczyl....pax

Rozumiem. Zdarza sie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedziałem to big fish wam przez jakis czas nieodpisze bo zmienia miejsce zamieszkania i jest odciety od neta na jakis czas i dotego studia (duzo nauki) wiec przez pare dni jest zajety (rozmawiałem z nim pare razy on studiuje tam gdzie ja mieszkam i mamy sie spotkac poraz kolejny w sobote)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a wogle jak mozecie byc pewni ze koles sciemnia???? powiedział ze powstaje strona i jak bedzie skonczona to zamiesci naniej animacje screeny itd.wy myslicie ze on niema niic innego do roboty tylko wam udowadniec teraz ze robi gre bo wy sobie tak chcecie bedzie skonczona stronka to zobaczycie co i jak facet robi cos cool bo robi gre za free a wy jeszcze sie czepiacie i plujecie ludzie tak niemozna BIG RESPECT I POZDRO FOR BIG FISH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2006 o 11:15, Mr. Bazuka napisał:

wątek roku!
dawno sie tak nie usmiałem, czytajac posty Autora.
ma chlopaczyna fantazje jak na 12 lat :)


Liczy sie wyobraźnia... Chcialem zrobic stronke dla projektu... Spytalem sie o domene... To bylo jakies 3 dni temu. Do tej pory mi nie odpisał...

Jednak nie mniej duzy plus za odwage i chcec tworzenia... Szkoda ze tylko na tym sie konczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to bym na dowod tego wszystkiego, calej pracy zeby autor watka opublikowal jeden plik z kodu zrodlowego.

To bedzie najlepszy dowód na to ze jest coś robione.

Takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować