Zaloguj się, aby obserwować  
Evil_Khan

Risen - nowa gra twórców Gothic

4634 postów w tym temacie

Dnia 13.10.2009 o 11:01, Ecko09 napisał:

Spoiler

Gdzie jest ten ukryty skarb/ nagrobek Stalowobrodego w tym miejscu? Krążę i krążę
po okolicy i znaleźć nie mogę.
http://img101.imageshack.us/img101/7383/risen.png



Edycja postów nie działa wiec jeszcze raz.
W tej okolicy (zaznaczonej w kółku) jest jakaś przepaść na ścieżce. Na dole znajduje się grób. Jak dostać się do jaskini bez spadania (gdy nie masz nauczonej Akrobatyki)?
Pamiętasz miejsce gdzie przekupywałeś strażnika aby wpuścił Cie do miasta? No, to idąc od tej bramy idziesz w lewo (nie w prawo gdzie droga prowadzi na plażę), parę metrów po drodze patrzysz w prawo, normalnie powinno tu być stado wilków ale mogłeś je wybić. Nieważne, jest wejście do kopalni/jaskini. Tam szukaj skarbu.
EDIT.
Aha ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba na expić (czy jak to się mówi)

Spoiler

15 lvl - 3 rozdział, wulkan, 71 siły, 7 poziom miecza, nie daje rady jaszczurowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś wie, gdzie jest druga część miecza dwuręcznego do przekucia;)? ja mam tylko jego czubek

Spoiler

znalazłem go na wybrzeżu

, ale gdzie jest trzon?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 14:19, dominik713 napisał:

O,właśnie otrzymałem osiągnięcie Pracusia,czyli ukończenie przynajmniej 250 zadań.Chyba
teraz mi nie powiecie że gram na pałę? ;P


Tyle zadań jest w tej grze?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.10.2009 o 15:56, Erhion napisał:

Tyle zadań jest w tej grze?!


Zadań jest niby 300 ale większość to aktualizacje zadań. No dobra może nie większość ale spora część.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ,że u mnie gra jest trochę za ciemna i ma za mało żywych kolorów :/ (jestem na bagnach i kiedy na przyklad wychodze z menu do gry to kolory sa żywsze,a po chwili się ściemniają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam spory problem. Cos mi sie skopało i mi brakuje jednego krzyształowego dysku ;/

Spoiler

Brakuje mi tylko tego od Dona(Mam ten z wyspy gnomów, ten co byl zepsuty i druid go naprawial, ten co mial go szaman w światyni gdzie uwiezili druida i ten co był w skrzyni ze skarbem tego pirata)

A tymczasem w ekwipunku mam tylko 3 dyski, a nie 4 ;/ Jest jakas rada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam dopiero 20 godzin grania i dopiero na bagna idę... Kiedy ja to wszystko przejdę???? No ale tak to jest, jak się traci pół godziny na kombinowanie jakby tu zabić popiołaka;p
http://www.youtube.com/watch?v=ABlsrF9xaqc

Ale najbardziej to mi się podobają wilki! Jak mnie zaatakowały 4, to ledwo z życiem uszedłem... i uciec się nie da, bo i tak dogonią! Żeby wszystkie zwierzątka tak się zachowywały, to by była masiakra!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 16:15, Fragles213 napisał:

A ja mam spory problem. Cos mi sie skopało i mi brakuje jednego krzyształowego dysku
;/

Spoiler

Brakuje mi tylko tego od Dona(Mam ten z wyspy gnomów, ten co byl zepsuty i druid go
naprawial, ten co mial go szaman w światyni gdzie uwiezili druida i ten co był w skrzyni
ze skarbem tego pirata)

A tymczasem w ekwipunku mam tylko 3 dyski, a nie 4 ;/ Jest
jakas rada ?

Tam gdzie więzili druida nie było żadnego dysku;P może nie wziąłeś dysku ze świątyni tej co była zawalona a potem poszukiwacze ją otworzyli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra,mam dwa pytania:

1. Jestem w grobowcu w którym znajduje się kawałek pancerza Władcy Tytanów,tam gdzie Patty chce iść razem z nami.Ale nie mogę przełamać magicznej bariery,gdy naciskam na to zaklęcie nic się nie dzieje...
2.Czubek Spijacza Dusz odnalazłem,gdzie druga część?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 16:18, dominik713 napisał:

Dobra,mam dwa pytania:

1. Jestem w grobowcu w którym znajduje się kawałek pancerza Władcy Tytanów,tam gdzie
Patty chce iść razem z nami.Ale nie mogę przełamać magicznej bariery,gdy naciskam na
to zaklęcie nic się nie dzieje...
2.Czubek Spijacza Dusz odnalazłem,gdzie druga część?

1. Wybrałeś złe zaklęcie, są dwa podobne, te właściwe ma niebieską, nie czerwoną otoczkę:)
2. Nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 16:25, dominik713 napisał:

A skąd wezmę to właściwie zaklęcie? Ale wcześniej otwierałem tym samym i się udawało...


Bo są oddzielne dla czerwonej i niebieskiej bariery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować