Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Kładę się spać z zaawansowaną grypą i załamaniem psychicznym, o które przyprawił mnie poziom intelektualny pewnych forumowiczów. Dobranoc, oby jutro było lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, pojechali z tą transmisją RTL only i opłatami smsowymi za oglądanie w necie walki :D
Ludzie, mówię wam, nie oglądam TV od 4 lat i o wiele lepiej się człowiek czuje bez tych wszystkich niedorozwojów polityków, tyle samo wartych dziennikarzy i aktorzynów z t jak tasiemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to dlaczego z oglądaniem tej walki były takie problemy? (chodzi mi o to, dlaczego nie dało się jej obejrzeć normalnie jak innych walk). Proszę o dokładny opis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 00:41, PJ_MW napisał:

Kładę się spać z zaawansowaną grypą i załamaniem psychicznym, o które przyprawił mnie
poziom intelektualny pewnych forumowiczów. Dobranoc, oby jutro było lepiej.

Dlaczego obrażasz Isildura? Dowaliłeś durnym linkiem, to masz. Kto wysyła linki bez uprzedniego sprawdzenia? lul

Ja nie wiem, jak można się przejmować jednym słowem pod nickiem na forum? Get a life! Nie potraficie nawet przyjąć degrada na klatę. Ja miałem dwa od Wojmana i z tego co pamiętam to mi się należało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.09.2011 o 00:46, Piterixos napisał:

Właściwie to dlaczego z oglądaniem tej walki były takie problemy? (chodzi mi o to, dlaczego
nie dało się jej obejrzeć normalnie jak innych walk). Proszę o dokładny opis.

Starcie w wadze ciężkiej Tomasza Adamka z Witalijem Kliczką w Polsce będzie można obejrzeć droga satelitarną i kablową tylko za dodatkową opłatą - twierdzi Rzeczpospolita. Cena będzie oscylować w granicach 40 zł.
Wrześnowa walka zainauguruje w Polsce transmisje boksu w PPV. Najprościej mówiąc klient płatnej telewizji by obejrzeć walkę będzie musiał jednorazowo wykupić dostęp do kanału na którym będzie transmisja.

Jak informuje Rzeczpospolita, kilka dni temu odbyło się w Polsce spotkanie w tej sprawie, w którym uczestniczył m.in. Zygmunt Solorz-Żak. Według współpromotora polskiego boksera to Grupa Polsat powinna być koordynatorem przedsięwzięcia w Polsce. Jeśli tak by się stało walkę będą mogli za pewne zobaczyć także internauci którzy korzystają z programu IPLA .

Czy Polacy będą chcieli płacić dodatkowe pieniądze, tylko po to, by zobaczyć na żywo jedno wydarzenie sportowe?
Czy są w stanie zapłacić 40 zł za pojedynek który może się skończyć w kilka minut?

Czy polscy kibice będą chcieli płacić za coś co w Niemczech będzie za darmo na kanale RTL , a w USA najprawdopodobniej za darmo na kanale HBO?
- raczej nie.


Następne
Długo oczekiwane starcie Adamek - Kliczko po raz pierwszy w historii miało zostać pokazane w Polsce w systemie pay per view . Do walki został miesiąc a wciąż nie wiadomo w jaki sposób i czy w ogóle ktoś będzie transmitował walkę o mistrzostwo świata.
Do tej pory mówiono, że transmisja w naszym kraju będzie pokazywana w ramach systemu PPV. Kibic który chciałby zobaczyć pojedynek za pośrednictwem anteny satelitarnej lub kablowej musiałby zapłacić dodatkowe pieniądze (20-40 zł). Była też możliwość transmisji w telewizji, gdyby któryś z polskich nadawców wyłożył 1,5 mln euro za wyłączne prawa do transmisji.

- Nie można wykluczyć, że... nikt nie pokaże w Polsce tej walki - mówi Super Expressowi jedna z osób uczestniczących w negocjacjach z obozem Kliczków.

Według informatora, mimo dużego zainteresowania operatorów płatnej telewizji, raczej wykluczona jest transmisja walki w PPV. Nie wiadomo też czy któraś z polskich stacji telewizyjnych (TVP, Polsat, TVN) jest skłonna wydać półtora miliona euro.

Każda z polskich stacji uważa ,że mimo dużego zainteresowania produktem wydać na jeden pojedynek półtora miliona euro się nie opłaca.
Co ciekawe Niemieckiej telewizji RTL się opłaca transmitować walkę w Niemczech a HBO w USA.


I jeszcze jedno
To już pewne, polscy kibice będą mogli zobaczyć walkę Tomasz Adamek-Witalij Kliczko z komentarzem w języku polskim.

Transmisja będzie dostępna dla abonentów Cyfrowego Polsatu, Cyfry Plus , UPC Polska oraz kilku innych mniejszych sieci kablowych.
Dostęp do transmisji będzie możliwy po zakupie dostępu do specjalnie wydzielonego na walkę kanału na którym będzie transmisja bez reklam.
Kanał ten znajdzie się w dekoderach platform które kupią lub kupiły prawa do sprzedaży sygnału z gali we Wrocławiu w systemie PPV.
Za dostęp do walki klient będzie musiał jednorazowo zapłacić około 40 zł za wersję SD i kilka złoty więcej za HD.
Czy Polacy będą skłonni wydać około 40 zł, by obejrzeć walkę?
Na pewno większość nie wyda 40 zł za 1 pojedynek, jednak ci co będą chcieli zobaczyć galę za wszelką cenę będą musieli dodatkowo płacić.
- Do niedawna wydawało się ,że kto nie będzie chciał płacić zobaczy starcie w niekodowanym kanale niemieckim . Niestety w dzień walki stacja RTL zostanie zakodowana zarówno na satelicie Astra jak i Hotbird.
Polscy operatorzy satelitarni i kablowi, już otrzymują wezwania do zaprzestania reemitowania sygnału stacji RTL w trakcie walki. Wszyscy dążą do tego by bez płacenia nie dało się zobaczyć starcia. Abonenci UPC za dostęp do walki zapłacą 40 zł (SD) oraz 48 zł (HD). Początek transmisji o godzinie 21. Dokładne ceny innych operatorów nie są jeszcze znane.
Walkę będzie można też zobaczyć w Multikinie.
- Pokażemy walkę na największych ekranach co najmniej 15 multipleksów w całej Polsce, ale pracujemy nad tym, aby transmisja była dostępna w naszych wszystkich 23 kinach - powiedział "Gazecie" Mariusz Spisz, rzecznik Multikina.
Pokaz w kinach zacznie się od 21 i potrwa do zakończenia gali. Bilety w przedsprzedaży będą kosztować 39 zł, w dniu pojedynku 10 września - 49 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja byłem na Instytucie B61 i miałem Fisza nawet nie na wyciągnięcie ręki, bo stał obok mnie. =P
Pełny lans.

Jeśli ktoś będzie miał kiedykolwiek okazję trafić na jakieś projekty Instytutu, to nie ma co się zastanawiać - coś świetnego, zdecydowanie warto poświęcić czas i kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2011 o 00:16, knopfler napisał:

Tak z ciekawości, gdzie studiujesz? Przedmioty masz takie same jakie mnie czekają w przyszłym
roku ;).

W Sopocie, na Uniwersytecie Gdańskim (nieźle, co? ;).
Informatyka i Ekonometria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy można do gramu wysłać maila o prośbę o zdobycie pewnej gry co w swojej ofercie nie mają? bo tak nie mogę nigdzie jej zakupić, a kupno za granicą jest jak dla mnie zbyt kosztowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tutaj co taka cisza?
To nie podobne do tego tematu ;)
Ja jestem po imprezie i w sumie muszę powiedzieć, że jest jestem szczęśliwy bo wreszcie trafiłem na dziewczynę która nie dość, że mnie rozumie to jest ze mną nawet gdy nie mam racji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2011 o 01:47, Isildur napisał:

A tutaj co taka cisza?
To nie podobne do tego tematu ;)
Ja jestem po imprezie i w sumie muszę powiedzieć, że jest jestem szczęśliwy bo wreszcie
trafiłem na dziewczynę która nie dość, że mnie rozumie to jest ze mną nawet gdy nie mam
racji ;)


Nie wiem o co chodzi, dlatego daje zdjęcie kota z serem na głowie.

20110913015451

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować