Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Witojcie.

U mnie dzisiaj bardzo spokojny dzień, który zdecydowanie zdominowała beta multiplayera nowego asasyna. Mimo, że to jest to samo co w brotherhoodzie to grało mi się wyjątkowo przyjemnie, a to przez tryb, którego chyba wcześniej nie było nazywający się "deadmatch". Mimo iż na revelations się nie napalam (choć oczywiście kupię chociażby dla samej fabuły), to r raczej dobije do tego 50 poziomu (nie wiem jaki będzie maksymalny, ale podejrzewam , że taki sam jak w poprzedniej części).

Poza tym rozczarowałem się, bo dzisiaj u mnie nie padało, a szkoda, bo szczerze mówiąc deszcz działa na mnie uspokajająco ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 00:03, Harrolfo napisał:

No, Panowie, co tam u Was?
Ja właśnie słucham sobie oczywiście "Fade to Black", jak co dzień, a potem dalej będę
grał w Deusa :)



Partyjka w tysiąca i spać, dzisiaj a w sumie to już wczoraj był dzień treningowy na siłowni więc troszkę się zmachałem a tu pobudka o 7 i jadę w trasę. Celem podróży moja kobieta:) Nareszcie, chociaż 1 dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 00:21, Piotrbov napisał:

> No, Panowie, co tam u Was?

Jakoś leci. Nuda jak zwykle, ale trza trochę popracować.

Tobie się nudzi a ja marzę tylko o tym by mięc parę godzin czasu więcej praca nauka obowiązki i czasami chcę się rozerwać coś porobić ale czasu nie starcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze z dwa odcinki X-Files i chyba uderzam w kimkę.

Ostatnio coś marny ze mnie bezsenny, bo kładę się przed 4 rano...
Jednak najbliższe trzy dni sobie to odbiję, bo szykuje się kolejny maraton w WoT. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2011 o 00:03, Harrolfo napisał:

No, Panowie, co tam u Was?

Właśnie wróciłem z pracy. Po drodze wstąpiliśmy do wujka McDonalda na lody McFlerry z moim współpracownikiem. Jako, że obsługiwały nas tam babki podszedłem do tej ładniejszej i w nagrode otrzymalem większą porcję. :) Wczoraj także byliśmy na lodach w tym samym miejscu. Mój współtowarzysz powiedział że lody były wczoraj bardziej zmrożone. Ja myślałem, że chodzi mu o ekspedientki i że powiedział o nich "bardziej zmożone". Zdziwiłem się, skąd poznał że są zmęczone a jeszcze bardziej, skąd, do jasnej ciasnej, wzieło się u niego zamiłowanie do staropolszczyzny? Po wytłumaczeniu sobie, o co chodziło, oboje buchneliśmy śmiechem.

Wczoraj także byliśmy na stacji BP odebrac kubki za punkty BP za tankowanie. Są kubki oznaczone słynnymi miastami europejskimi, takimi jak: Rzym, Paryż, Londyn. Na każdym jest wierszyk, ja ułożyłem sobie taki:
Sniadanie w Paryżu
Kawa w Rzymie
Zamieszki w Londynie
.

Dnia 08.09.2011 o 00:03, Harrolfo napisał:

Ja właśnie słucham sobie oczywiście "Fade to Black", jak co dzień, a potem dalej będę
grał w Deusa :)

Zacna pieśń, kiedy miałem odpowiedni nastrój dobrze oddawała moje uczucia i także jej słuchałem. Tysiące coverów ma, żaden bliski oryginałowi pod względem wydobywania emocji. Deus Ex także niebawem pojawi się u mnie. Podobno gra kozak. Czekam i na nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle wychwalania questów w World of WarCraft: Cataclysm w recenzjach, tyle peanów, bo niby levelowanie do 80. jest szybkie, łatwe i przyjemne, a tutaj znowu przechodzę przez ten sam grind, co kiedyś :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam witam. Dzisiejsza noc na forum będzie mocno krótka, w sumie to już zmykam spać bo dzień był pelen wrażeń, nareszcie:)

Do napisania jutrzejszej nocy, branoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć,
Co tam?
Ja od dzisiaj zaczynam porządnie kuć na Statystykę Matematyczną i Rachunek Prawdopodobieństwa (16-ego poprawa).
A wczoraj kupiłem "Starcie Królów" za <37 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę teraz, że fajnie by było mieć sześciopak na klacie:D W ogóle to jestem spamerem i siedzę tutaj nabijając punkty na status O.o może lepiej jednak położę się spać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie będę w to grał ;). Spróbuję ew. World of Warplanes albo World of Planes (mogli tego drugiego inaczej nazwać, a tak to ludziom będą się te dwa tytuły mylić... a w sumie to taki zamysł pewnie był :P) ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>..............


Powodzenia na poprawkach.

Ja się dalej nudzę ale już zaplanowałem sobie kolejny wyjazd do swojej kobiety w przyszłą niedzielę przy okazji finałów mistrzostw Polski w drifcie.

Jak ktoś z okolic Lublina i chce jechać do Białej na tą imprezę to mogę go wziąć, podróż w jedną stronę bo z powrotem moim może być różnie.

18 września, niedziela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować