Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.09.2011 o 00:32, Citkowsky napisał:

Moderatorzy na tym forum są co najmniej dziwni także w ich temacie się nie wypowiadam
i omijam szerokim łukiem:)

Fakt, temat bardzo śliski. Po co ryzykować ;)

Wybaczcie, ale będę spadał. Wciągnęła mnie lektura pana Glukhovskiego. Branoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli skoro dwudziestolatek zawyża średnią wiekową forume, to ja już jestem prawdziwym Przedpotopowcem znaczy... ]:>

Dostałem jednodniowego BANa na 4chanie, więc zirytowany i zmęczony 30 godzinnym szarpaniem w WoT, idę zaraz spać. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>.........

Trochę więcej niż 20 : ) :)

Ktoś kiedyś pisał o średniej wieku na tym forum, coś ok. 14 -15 lat to było ale jak to policzyli to nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 00:54, Citkowsky napisał:

Ktoś kiedyś pisał o średniej wieku na tym forum, coś ok. 14 -15 lat to było ale jak to
policzyli to nie wiem.


Co za różnica jaki wiek, ważniejsze jakie posty ("anime to syf dla małych dzieci"), szkoda, że jedno z drugim nie zawsze w parze idzie.
***
W każdym bądź razie dzisiaj pierwszy raz od nie wiem kiedy podniosłem się z łóżka o 8, wpadłem na rozpoczęcie roku, pogadałem z wychowawcą (nauczyciele mają spoko podejście do absolwentów, trzeba przyznać), potem trochę nożnej, reszta dnia mi gdzieś uleciała,a a teraz chyba nadrobię zaległości z Sapkowskiego, bo ostatnio coś rzadko po książkę sięgałem, a Boży Bojownicy czekają. :> Także ten, dobranoc, miłego (nie)spania...

...i jutrzejszych lekcji. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 00:03, mr_chief napisał:

Hej.
I remis z Meksykiem. Czarno widzę wtorkowy mecz ze szwabami ( pomijając fakt, że NIGDY
z nimi nie wygraliśmy..).


Oglądałem tylko pierwszą połowę i jak dla mnie graliśmy za ciasno. Meksykanie wykorzystywali całe boisko a nasze ataki były przeprowadzane mała zbitą grupką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, moi internetowi przyjaciele.
Piszę Wam kolejny tekst, więc przypałętałem się tu do Was, w dużej mierze dzięki prokrastynacji.

Do osób, które mają jeszcze miesiąc wakacji - macie pomysł na jakieś sensowne spędzenie tych kilku ostatnich tygodni? Kończą mi się już pomysły i gry do ogrania, więc robi się niebezpiecznie. Nie chcę zostać bez żadnego zajęcia w biały dzień, nudząc się przy tym niemiłosiernie, bo od tego mam studia, a nie wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.09.2011 o 00:07, Pawciu45 napisał:

Oglądałem tylko pierwszą połowę i jak dla mnie graliśmy za ciasno. Meksykanie wykorzystywali
całe boisko a nasze ataki były przeprowadzane mała zbitą grupką.

Ja takiego wrażenia nie odniosłem, aż do czerwonej kartki dla Obranika chyba. Wtedy faktycznie.

SAJMONIX-Dobrej myśli powiadasz? Ok, jak kiełbachożercy wystawią 3 skład mamy szansę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.09.2011 o 01:06, Adjatha napisał:

Co za różnica jaki wiek, ważniejsze jakie posty ("anime to syf dla małych dzieci"), szkoda,
że jedno z drugim nie zawsze w parze idzie.

Ja bym jeszcze dodał że czasem jest wielka szkoda iż osobnik dany nie kuma że to o nim się mówi. No ale cóż ... taki lajf. Swoją drogą to mi przypomniało coś pięknego -> http://grasz.gram.pl/index.php?act=jeden&id=3193 Zastanawiająca jest imo tylko ocena tegoż ale mniejsza o to, ważne że się dostało. ;-D

***

Mecz? To był jakiś mecz? Aha ... spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz w co grać, to polecam Combat Mission którekolwiek.
Nigdy się nie nudzą, wiem, bo gram już w nie 6 lat. :3

Żeby nie było iż ściemniam, screen z aktualnie toczonej bitwy. ;]

20110903005552

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, się wkurzyłem po otrzymaniu mandatu i dzisiaj sprawiłem sobie CB:P Jutro a w sumie to dzisiaj zaczynam testować:) Za tydzień jadę do swojej kobiety to zobaczymy jak to się sprawdzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 01:04, Citkowsky napisał:

Siemka, się wkurzyłem po otrzymaniu mandatu i dzisiaj sprawiłem sobie CB:P Jutro a w
sumie to dzisiaj zaczynam testować:) Za tydzień jadę do swojej kobiety to zobaczymy jak
to się sprawdzi:P

Przynajmniej powiedz, o ile przekroczyłeś prędkość (ew. ile osób potrąciłeś).
To przecież żadna tajemnica, kaman!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemanko wszystkim. Tak właściwie to chciałem się spytać jak tam w szkole, choć domyślam się jednoznacznej odpowiedzi z waszej strony :). Jeśli o mnie chodzi to wrażenia jak najbardziej pozytywne! Pierwszy dzień w nowej szkole, nowi kumple, spoko nauczyciele w tym wychowawca :). Powiem Wam, że wolę w szkole siedzieć niż w domu przed PS3... Aż chciałem się do lekarza przejść, ale sobie myślę: "Ciekawe ile to jeszcze u mnie potrwa?" XD. W dodatku już nauczyłem się podstaw chemii - a w ciągu trzech lat gimnazjum nauczyłem się jedynie imienia i nazwiska nauczycielki :D. Prawdę mówiąc to wiedziałem, że to była wina nauczycieli oraz zgorszałego klimatu szkoły, ale dobra... Najważniejsze jest przetrwać ten pierwszy tydzień i zobaczyć jak pójdzie dalej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

******REKLAMA REKLAMA REKLAMA****** http://www.gram.pl/art_9g7gGu2_Battlefield_3_tryb_kooperacji_(PS3)_wrazenia_z_gamescom_2011.html ******REKLAMA REKLAMA REKLAMA******

Smacznego - konsolowiec opisuje wrażenia z gry w BF3 na PS3, która ssała pałkę. Ja za kilka minut kładę się spać, by rano zabrać się do poprawiania błędów, które wytkniecie mi w komentarzach. Have fun.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 01:16, eske napisał:

Pierwszy dzień w nowej szkole, nowi kumple, spoko nauczyciele w tym wychowawca :).

Pogratulować, dobra kadra nauczycieli to jest coś - osobiście miałem okazję tego doświadczyć w liceum, świetna sprawa. Ilość narzekań na nudę/skomplikowanie/wymagania spada do minimum, bo momentami jest tak, że do niektórych idziesz na lekcję bardziej z faktu, że chcesz niż z przymusu. ;)
W każdym razie życzę dalszego pozytywnego rozwoju sytuacji. ;P

A jak sobie przypomnę (całkiem niedawne) wspomnienia z liceum, to mam ochotę tam wrócić. No ale cóż, miesiąc wakacji też zły nie jest, prawda? ;p

Dzisiaj przez cały dzień nie zrobiłem NIC. Byłem u fryzjera. I to chyba jedyny konkret, który mogę wymienić jeśli chodzi o ostatnie paręnaście godzin. Gdzie ten czas znika?

@WW3 - moar!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 01:32, eske napisał:

W takim razie wampirzych snów :).

Fenks. Tego samego życzę całej reszcie ;-)

@Adjatha
BŁAGAM, LITOŚCI.
... A propos litości. Tej nie zna ''góra'', więc dostaniecie ode mnie sporo tekstów w tym tygodniu, z czego będzie jeszcze kilka, które będą traktowały o naprawdę świetnych grach (miła odmiana po dzisiejszym BF3). Stay tuned.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2011 o 01:35, ww3pl napisał:

BŁAGAM, LITOŚCI.

NIE. UMRZYJ.
...
Oj dobra, dobra, nie bij, nie o to mi chodziło no. :< Zostałem źle zrozumiany, nie wiem jak teraz zasnę.

Dnia 03.09.2011 o 01:35, ww3pl napisał:

... A propos litości. Tej nie zna ''góra'', więc dostaniecie ode mnie sporo tekstów w
tym tygodniu, z czego będzie jeszcze kilka, które będą traktowały o naprawdę świetnych
grach (miła odmiana po dzisiejszym BF3). Stay tuned.

Nadal gamescomowo, czy coś jakieś jeszcze świeższe sprawy? Chociaż domyślam się, że kto co miał pokazać, to zrobił to publicznie.
Jakkolwiek to brzmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować